صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: این هزینه های اضافی..

پیش فرض پاسخ : این هزینه های اضافی..

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    یکی از منظورات ایجاد کننده تاپیک از هزینه های اضافی همین مالیات بوده. در ادامه هم بچه ها از میزان تقریبی مالیات پرسیدن که مقدارش حدودا دستشون باشه.
    قابل توجه

این که من چقدر مالیات میدم هیچ کمکی به کسی که در شهر دیگه ای زندگی می کنه و میزان درآمد متفاوتی داره یا حتی زمان ورودش به آمریکا متفاوته نمی کنه. اگر case کاملا" مشابهی وجود داره استفاده از پیغام خصوصی گزینه بسیار مناسبیه
    در ضمن با بیان میزان فاند کاربرانی که از مجموع کل 9980 کاربر فرم آمریکا هستند و میزان مالیاتی که پرداخت می کنند نمی دونم چه هدفی رو میشه دنبال کرد.

باز هم تاکید می کنم ارسال های نامرتبط حذف میشوند.

کلا این قضیه مالیات و بیمه برای ایالت های مختلف و دانشگاه های مختلف فرق میکنه. پس بهترین راه پرسیدن از دانشگاهه.
    !!!
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

البته که مقدار دقیق رو فقط باید از دانشگاه پرسید. اما این عددی که من گفتم برای خود من، یکی از دوستام در ایلی نوی و یکی دیگه در ویرجینیا بود. اینجا دیدم برای saheb هم همین قدر هست. اگه دقت کنید saeede83 هم يه تقريبي از TAX ماهانه كه از حقوق كم مي شه خواست.
    در ضمن مدیر محترم اگه ممکنه بگید که کدوم ارسال این تاپیک غیر مرتبط با موضوع هست.
    ممنون

البته که مقدار دقیق رو فقط باید از دانشگاه پرسید. اما این عددی که من گفتم برای خود من، یکی از دوستام در ایلی نوی و یکی دیگه در ویرجینیا بود. اینجا دیدم برای saheb هم همین قدر هست. اگه دقت کنید saeede83 هم يه تقريبي از TAX ماهانه كه از حقوق كم مي شه خواست.
    در ضمن مدیر محترم اگه ممکنه بگید که کدوم ارسال این تاپیک غیر مرتبط با موضوع هست.
    ممنون
    نمیدونم شما چه اصراری دارین که بعد از توضیحات در پیام خصوصی باز هم این جا بحث رو دنبال کنید.
    ببینید من در بالا هم توضیح دادم که اگر تمام کاربرانی که اینجا هستند بخوان برای کمک به سایرین میزان کسر شده مالیاتشون رو اینجا ارسال کنند علاوه بر عدم کارایی- پیدا کردن اطلاعات مفید رو هم برای سایرین مشکل می کنه. الان من اگه بگم ماهی 300$ ازم مالیات کم میشه چه کمکی به شما می کنه؟؟
    در ضمن در ارسال اولم در مورد حذف ارسال های نامرتبط:
    1. به شخص خاصی اشاره نکردم
    2. با این که این پست ها informative نبود من حذفشون نکردم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb

حقوقي كه دانشگاه به ما مي ده 1600 تاست كه با كسر ماليات مي شه 1350

سالي هم 850 ماليات

اولی و دمی چه فرقی دارن؟

Banned

آیا کسی الگوی عمومی محاسبه مالیات در آمریکا را میدانه؟ میشه یکی یه منبع رسمی تو اینترنت معرفی کنه که بشه بسته به ایالت و شهری که توش هستیم، براساس درآمد ماهیانه امان بفهمیم چقدر ماهیانه بابت مالیات ازمون کم میشه؟ آخه درمورد دانشگاهی که من میرم، بین ایرانی های اونجا نقل قول های متناقض زیاد بود و هرکس برای stipend من یه عدد از خودش میگفت. با توجه به اینکه گویا از فاند ماهیانه من یک رقمی در حدود 150 دلار در ماه به عنوان حق بیمه کم میشه، ممنون میشم از دوستان اگه بتونن برآوردی درمورد مالیات بهم بدن چون گویا رقم ماهیانه آن است که تاثیر نهایی را بر وضعیت من میزاره!
    راستی هزینه های کلاس زبان احتمالی که پس از English Language Institute Placement Test باید در طول سال اول پاس کنیم را معمولاً کی میده؟ با توجه به اینکه من از دانشگاهم Tuition and fee waiver گرفتم و درس های اجباری حاصل از امتحان زبان فوق، جزو واحدهای پاس شده دوره درسی محسوب میشن، آیا شامل Tuition Waiver میشن یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh7911 نمایش پست ها
    اولی و دمی چه فرقی دارن؟
    اولی مالیات بر درآمد هست که مشمول تمامی اشخاصیه که درآمد کسب میکنن.
    دومی " حتمالا" " مربوط به Value added tax (VAT)l یا همون مالیات بر ارزش افزوده ی خودمون هست که شامل تمامی خدمات از جمله خرید کالا و ... میشه

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)