صفحه 31 از 36 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 354

موضوع: تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط arionfard نمایش پست ها
    90% موارد فوق به زبان ژاپنی تدریس میشه...از طریق سفارت نمیتونی فاند بگیری بخاطر معدلت. از طریق تماس با استاد میتونی. تو ژاپن استاد همه کارست!
    ۶۳ تا ایمیل زدم هنوز جواب نگرفتم. عنوان ایمیل را چی بذاریم؟ توش چی بنویسیم؟ خلاصه باشه، ۱۰ خط وراجی کنیم. کلاس بذاریم یا متواضع باشیم؟ فایل اتچ کنیم یا صبر کنیم خودش سند بخواد؟ چرا جواب نمی دن؟ نامه بعدی را با چه فاصله زمانی بفرستیم؟ عنوانش را عوض کنیم یا اینکه تظاهر کنیم انگار طرف نامه قبلی رو ندیده و همه چی را کپ (copy) بفرستیم دوباره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    ۶۳ تا ایمیل زدم هنوز جواب نگرفتم. عنوان ایمیل را چی بذاریم؟ توش چی بنویسیم؟ خلاصه باشه، ۱۰ خط وراجی کنیم. کلاس بذاریم یا متواضع باشیم؟ فایل اتچ کنیم یا صبر کنیم خودش سند بخواد؟ چرا جواب نمی دن؟ نامه بعدی را با چه فاصله زمانی بفرستیم؟ عنوانش را عوض کنیم یا اینکه تظاهر کنیم انگار طرف نامه قبلی رو ندیده و همه چی را کپ (copy) بفرستیم دوباره؟
    بطور آماری اساتبد دانشگاههای جنوب شرقی که اصالت همون کشور رو هم دارند خیلی علاقه ای به جواب دادن به ایمیل ها نشون نمیدن. توصیه میکنم اگر واقعا به گروه خاصی علاقه دارین، با استاد مورد نظر تماس تلفنی داشته باشین. اینکه بگیم در در ژاپن استاد همه کاره هست بنظرم درست نیست، حداقل تجربه ی شخصی من اصلا این رو تایید نمیکنه. در سالهای اخیر بسیاری از پژوهشگران از کشورهای اروپایی و آمریکایی به سمت آسیای شرقی جذب شده اند، اگر در گروههای مورد نظرتون همچین افرادی هم هستند من توصیه میکنم ارتباطتون رو با این افراد بیشتر کنید چرا که در مقایسه با اساتید ژاپنی، براحتی قابل دسترس هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: فوق لیسانس
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه علوم و فنون مازندران

معدل کارشناسی : 17.65

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: آموزش زبان انگلیسی

تعداد مقالات : 2 + پرزنتیشن در کنفرانس

نمره زبان انگلیسی: 7.5 ایلتس

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی TESOL در هر دانشگاهی

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    با تشکر

Junior Member

ارزان ترين راه تحصيل و زندگي در ژاپن چيه ؟اگه تمركزم روبازار كار و درامد باشه فقط،اگه فوق بخونم بهتره يا يه رشته ديگه شروع كنم
    ٢٨ سالمه مترجمي زبان پيام نور ٣تامدرك جوشكاري از فني حرفه ايي

Junior Member

سلام بر همه دوستان

لطفا من رو راهنمایی کنم

لیسانس: مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعت آب وبرق (شهید عباسپور) که الان شده پردیس دانشگاه شهید بهشتی معدل 15.67
    ارشد: مهندسی هوافضا- پیشرانش داشنگاه علم و صنعت معدل 16.63

مدرک زبان ندارم

مقاله کنفرانس داخلی 1
    مقاله کنفرانس خارجی 3
    مقاله علمی پژوهشی 1

سابقه کار 6 سال با بیمه

سن 32 سال و متاهل

مدرک زبان فعلا ندارم اما سطح زبانم خوبه

لطفا راهنماییم کنید که از کجا باید شروع کنم و آیا شانسی برا بورس و پذیرش دارم؟

سپاس

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1984 نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان

لطفا من رو راهنمایی کنم

لیسانس: مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعت آب وبرق (شهید عباسپور) که الان شده پردیس دانشگاه شهید بهشتی معدل 15.67

مدرک زبان ندارم

مقاله کنفرانس داخلی 1
    مقاله کنفرانس خارجی 3
    مقاله علمی پژوهشی 1

سابقه کار 6 سال با بیمه

سن 32 سال و متاهل

سپاس
    مدرک زبان شرط پذیرش نیست، ولی شانس بورس را بالا می بره.
    به نظر من بهتره تو دانشگاههای ژاپن بگردین ببینین کدوم استاد زمینه تحقیقش با شما یکیه، بعد باهاش تماس بگیرین. چون به قول همه تو ژاپن استاد همه کاره است.
    جلسات مشاوره تو سفارت ژاپن هم برین ببینین چه خبره.

من ژاپن نبودم، ایشالا برین دست من هم بگیرین.

به هر ادمیشن افیسی تو ژاپن ایمیل بزنین، سریع می گه استاد مشاور پیدا کن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1984 نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان

لطفا من رو راهنمایی کنم

مدرک زبان ندارم

مقاله کنفرانس داخلی 1
    مقاله کنفرانس خارجی 3
    مقاله علمی پژوهشی 1

سابقه کار 6 سال با بیمه

سن 32 سال و متاهل

سپاس
    آقای هادی شما می توانید با مراجعه به سایت سفارت ژاپن در مورد بورس اطلاعات لازم را بدست بیارید. چنانچه از یه شخص دارای تجربه بخواهید سوال کنید جناب دکتر حسنی ریاست محترم دانشکده عمران شهید عباسپور از اساتید موفقی هستند که در ژاپن تحصیل و کار کرده اند و همچنان با سفارت در ارتباط هستند. حتی ایشون نشان افتخار دولت ژاپن را امسال دریافت کردند.

Junior Member

سلام
    یه سوالی داشتم
    فنی حرفه ایی تموم کردم حالا هم دانشگاه دارم میخونم
    معدل دیپلمم هم 16.49
    تو سایت حداقل 17 زده
    بنظرتون قبول میکنن اگه بفرستم؟اگه نه چکار کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxy123 نمایش پست ها
    سلام
    در ارتباط با اپلای PhD ژاپن سوال داشتم:

من شامل بورس دولتی ژاپن از طریق سفارت ایران به دلیل معدل کارشناسی نمیشم
    اولا اینکه اصلا دوره ای به نام Research student که در سایت دانشگاهای ژاپنی به اون اشاره شده به طور مستقل وجود داره؟ یا صرفا مقدمه ای برای شروع دکترا محسوب میشه؟
    دوم اینکه من فقط از طریق فول فاند میتونم ادامه تحصیل بدم و ساپورت مالی شخصی ندارم، ایا چنین چیزی در ژاپن مثل امریکا و اروپا رواج داره که از طریق استاد فول فاند گرفت؟

پیشاپیش از پاسختون ممنونم
    سوال منم همین ها هست
    منم ساپورت مالی شخصی ندارم
    از طرفی معدل ارشد زیر 16 هست و احتمالش کمه بورسبه سفارت رو بگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    U of Sheffield

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ژاپن ، وزارت علوم ، مشمول ،Letter of Acceptance MEXT

با سلام به همه،
    خیلی ممنون می شم از بچه هایی که تجربه دارن راهنمایی بگیرم. به طور خلاصه، من بورس MEXT University Recommendation از دانشگاه Kyushu گرفتم ولی علان خیلی خیلی گیج و نگرانم. ممنون میشم به این سولات جواب بدید:
    1. بعد چندین بار گشت گذار در نت و صحبت با ادمیشن فهمیدم داشگاهای ژاپن در اول 6 ماه دکترا ،دانشجو رو به نام Research student قبول میکنه و نامه اکسپتانسم (Letter of Acceptance) انگار اونجورمیدن. حالا به من این نامه مکس و دانشگاه رو 2-3 هفته میدن. الان من نگرانم که وزارت علوم بگه خوب ما از کجا بدونیم این Research Student رو به مستر یا دکترا دادن؟ می شه کسی که مشمول هست و مثل شرایت من به Japan دانشگاه رفته یا میدونه ،راهنمایی کنه؟
    2. من علان 1 سال حق مطالعه بعد انصراف از دکترا دانشگاه ترکیه داره تمموم میشه June 20 2017 و باید مثل بالا گفتم صبر کنم و هفته بعد برگه سبز پر کنم ، کسی هست که با نامه از استاد در ژاپن نامه گرفته باشه تا برگه سبز پر نکنم و فعلا وزارت علوم اونو قبول کنه؟ ممنونم از راهنماییاتون. Sorry for grammatical mistakes
    نکته:انگار ژاپن بعد از 6 ماه دوره Research Student و قبول شدن در یه Entrance Exam and Oral exam عافر دکترا رو میده..... حالا اینقده زحمت و تلاش یک سال ام هیچ شد ؟☹

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)