صفحه 10 از 36 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 354

موضوع: تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Harvard University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ژاپن و سوالات شما در مورد مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    دوست عزیز با این رزومه چرا برای ژاپن؟؟؟ شما شرایطتون برای اروپا و حتی فکر کنم برای امریکا بسیار مناسبه. در ضمن اگر به کشور های اسیایی علاقه دارید کشور کره جنوبی انتخاب خوبیه چون بورس های بسیار جالبی داره. بهتره سوالاتون را در تاپیک تحصیل در کره هم مطرح نماییید.
    ازاد اندیش باشید
    ممنون از پاسختون. راستش من تقریبا با همین رزومه برای پاییز 2012 از هیچ جا نتونستم فاند بگیرم که هم ناراحت کننده هم بود هم خیلی عجیب. برای کره هم اقدام کرده بودم (KAIST) که اصلا پذیرش ندادن. میخوام دوباره اقدام کنم و قصد دارم برای ژاپن و کره و چند دانشگاه اروپایی اقدام کنم. امیدوارم اینبار خوش شانس باشم.
    بازم ممنون

Junior Member davooddayyany آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- آزاد کرج

سلام دوستان اگه از ژاپن برای PHD پذیرش با فاند بگیرم بازهم امتحانی چیزی می گیرند من شنیدم که سفارت یه امتحان می گیره و باید در اون هم قبول شیم
    باد می وزد می توانی در مقابلش هم دیوار بسازی، هم آسیاب بادی انتخاب با توست.

Junior Member landscape1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    environmental design

سلام به دوستان
    من دانشجوی ارشد ترم 3 مهندسی طراحی محیط زیست هستم،می خواستم بپرسم این رشته یا مشابه ش (شهرسازی یا معماری منظر)در ژاپن هست و اگه بتونید اسم دانشگاه یا لینکی رو که کمک کنه رو بدید ممنونتون میشم.

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط landscape1 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من دانشجوی ارشد ترم 3 مهندسی طراحی محیط زیست هستم،می خواستم بپرسم این رشته یا مشابه ش (شهرسازی یا معماری منظر)در ژاپن هست و اگه بتونید اسم دانشگاه یا لینکی رو که کمک کنه رو بدید ممنونتون میشم.
    Chiba University

Environmental Science and Landscape Design

Tokyo University of Agriculture

Landscape Architecture

.......
    Japan

• Tokyo University of Agriculture Faculty of Regional Environmental Science Department of Landscape Architecture Science, Setagaya,Tokyo, Japan
    • Tokyo University of Agriculture junior college Department of Environment and Landscape, Setagaya,Tokyo, Japan
    • Chiba University(Matsudo Campus) Faculty of Horticulture, Department of Environment and Landscape, Chiba, Japan
    • Minami Kyushu University Faculty of Environment and Horticulture, Department of Environment and Horticulture, Miyazaki, Japan
    • Nishi-nippon Junior College, Department of Environment and Horticulture, Fukuoka, Japan
    • Kyushu University Graduate School of Design, Undergraduate Schools School of Design, Department of Environmental Design, Fukuoka, Japan
    • Hokkaido University School of Agriculture, Department of Environmental Horticulture and Landcsape Architecture, Hokkaido, Japan
    • University of Tsukuba School of Art and Design, Program in Design, Division of Environmental Design, Ibaragi, Japan
    • Kyoto University Graduate School of Agriculture, Division of Forest and Biomaterials Science, Lab of Landscape Architecture, Kyoto, Japan
    • Kyoto University of Art and Design Undergraduate School Department of Environmental Design, Division of Landscape Design, Kyoto, Japan
    • Kyoto University of Art and Design Correspondence Education Undergraduate School Department of Design, Landscape Design Course, Kyoto, Japan
    • Osaka Prefecture University Graduate schools of Life and Environmental Sciences, Division of Environmental Sciences and Technology, Lab of Landscape Architecture, Osaka, Japan
    • Osaka University of Arts Environmental Design Department, Osaka, Japan
    • Osaka University of Arts Environmental Design Department of Correspondence Education, Osaka, Japan
    • Shinshu University Faculties of Agriculture (Minami-minowa Campus), Department of Forest Science Forest Environmental Sciences, Rural Environmental Engineering, Nagano, Japan
    • Tohoku University of Art and Design Department of Architecture and Environmental Design, Educational field of landscape design, Yamagata, Japan
    • Miyagi University School of Project Design - Department of Spatial Design and Information Systems or School of Food,Agricultural and Environmental Sciences - Department of Environmental Sciences, Sendai,Miyagi, Japan
    • Nagaoka Institute of Design Department of Architecture and Environmental Design, Educational field of landscape design, Nagaoka,Niigata, Japan
    • Nagoya University of Arts Graduate Program School of Design, Department of Design, Department of Design Space Block, Nagoya,Aichi, Japan
    • Kobe Design University School of Design Department of Environmental Design Educational field of landscape design, Kobe,Hyogo, Japan
    • Tama Art University Department of Environmental Design, Educational field of landscape design, Tokyo, Japan
    • Meiji University School of Agriculture Department of Agriculture Division of Environment, Tokyo, Japan
    • Nihon University College of Bioresource Sciences Department of Plant Science and Resources Lab of Landscape Architecture, Fujisawa,Kanagawa, Japan
    • Nihon University Junior College(Shonan Campus) Department of Bioresource Sciences Laboratory of Landscape Architecture and Science, Fujisawa,Kanagawa, Japan
    • Tokai University(Asahikawa Campus) School of Art and Technology Department of Architecture and Environment Design, Asahikawa,hokkaido, Japan
    • University of Shiga Prefecture School of Environmental Science Department of Environment Design and Architecture, Shiga, Japan
    • University of Tokyo Graduate School of Agricultural and Life Sciences Department of Forest Science, Laboratories Forest Resources and Environmental Science - Forest Landscape Planning and Design, Tokyo, Japan
    • University of Tokyo Graduate School of Engineering Department of Urban Engineering, Tokyo, Japan
    • University of Tokyo Graduate School of Frontier Sciences Department of Ecosystem Studies Landscape Ecology and Planning, Tokyo, Japan
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

با سلام

میخواستم دوستانی که تجربه دارن نظر بدن که شانس پذیرش گرفتن من از دانشگاه توکیو چه طوره ؟
    و اینکه آیا احتمالش هست که فاند به من بدن(چه استاد و چه دانشگاه)؟
    و اینکه دانشگاه خاصی تو ژاپن مد نظرتون هست که با شرایط من بهم فاند بده؟
    این خلاصه ای از رزومه منه

مکانیک امیر کبیر
    معدل: 17.84
    شاید یک مقاله بتونم بدم
    نمره تافل و جی ار ای هم در حد متوسط میتونین حساب کنین

سابقه همکاری در پروژه های تحقیقاتی ملی رو دارم
    تا موقع اپلای سابقه TA هم خواهم داشت
    تسلط خوبی به نرم افزارهای رشته خودمون دارم

با تشکر

Junior Member

سلام

من مدرک زبان انگلیسی ندارم اما دوره ی فوق لیسانسم رو دارم به انگلیسی می خوانم ( البته مدرک زبان روسی دارم و مسلطم) ,می خواستم بدونم داشتن مدرک زبان الزامی هستش یا اینکه با تکیه به تحصیل به زبان انگلیسی میتونم برا دکترا پذیرش بگیرم یا نه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NANOELECTRONICS

شرایطت خوبه. برو دانشگاه های
    Tokyo University, Kyoto University, Osaka University, Keio University
    رو چک کن و سعی کن با اساتید ارتباط بر قرار کنی.
    اسم بورس های معروف
    JSPS
    Monbusho
    JGC

از دوستان کسی Tokyo Tech درس میخونه اینجا؟

Junior Member Air آواتار ها

سلام
    ببخشید یک سوال دارم
    اگر بخوای به عنوان دانشجوی آزاد بری ژاپن پذیرش گرفتن سخته؟
    به عنوان مثال یه دانشگاه مثله دانشگاه توکیو امیدی هست از طریق آزاد بورس گرفت؟
    چون شنیدم بورس گرفتن خیلی سخته

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Air نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید یک سوال دارم
    اگر بخوای به عنوان دانشجوی آزاد بری ژاپن پذیرش گرفتن سخته؟
    به عنوان مثال یه دانشگاه مثله دانشگاه توکیو امیدی هست از طریق آزاد بورس گرفت؟
    چون شنیدم بورس گرفتن خیلی سخته
    در یک کلام بله سخت است.
    اغلب بورسهای تحصیلی دیگر فقط به دانشجویانی داده میشود که در حال تحصیل در ژاپن باشند. لازمه دریافت آن این است که دانشجو در دانشگاهی ثبت نام کرده و شهریه ترم اول خود را داده باشد. شانس دریافت این بورس ها بستگی به ملیت شخص دارد. برای ایرانیان چیزی در حدود 30 درصد است.

بورسها:
    1- اقدام از طریق سفارت ژاپن در تهران.
    2- تماس مستقیم با اساتید دانشگاههای ژاپن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)