صفحه 15 از 36 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 354

موضوع: تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

سلام دوستان من مدرک فنی و حرفه ای دارم و میخوام با مدرکام اقدام کنم
    میخوام ببینم شانس من چقدرهبرای طراحی لباس پذیرش بگیرم؟ و رتبه مدرکام هم بالاست
    چطور میتونم یه استاد پیدا کنم؟که راهنمایی کنه؟در ژاپن؟
    به این رشته در ژاپن بها میدن؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی دریافت کنم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rilakuma نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدرک فنی و حرفه ای دارم و میخوام با مدرکام اقدام کنم
    میخوام ببینم شانس من چقدرهبرای طراحی لباس پذیرش بگیرم؟ و رتبه مدرکام هم بالاست
    چطور میتونم یه استاد پیدا کنم؟که راهنمایی کنه؟در ژاپن؟
    به این رشته در ژاپن بها میدن؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی دریافت کنم
    دوست عزیز
    بنده توصیه میکنم بهتره با توجه به رشته شما به سمت کشور شرق اسیا اقدام نکنید به این دلیل که رشته شما جزو رشته هایی است که متقاضی خارجی محدوده و اکقراً به زبان همون کشورها ارائه میشه و این کار شما رو سخت خواهد کرد و شما باید اگر همچنان مثر به رفتن باشید باز هم مدرک زبان ژاپنی به سفارت ارائه کنید. به نظرم بهتره روی مالزی و تایلند و کره جنوبی که تمرکز بیشتری روی زبان تدریس انگلیسی دارند اقدام کنید.

Junior Member

دوست عزیز ممنون اما من فکر نمیکنم کسی برای طراحی لباس به تایلند این کشور ها بره
    من قصدم به پاریس و برلین بود اما دیدم زاپن در این رشته تنوع بهتره و د پیشرفته ای داره
    به من گفتن فرانسه هم بری باید فرانسه بخونی پس برای من زبان مهم نیست کمی با زبان ژاپنی اشنا هستم
    بعد گفتین محدوده متقاضیان به چه منظوره؟ و اینکه من میتونم استادی در اونجا پیدا کنم؟در این رابطه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rilakuma نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون اما من فکر نمیکنم کسی برای طراحی لباس به تایلند این کشور ها بره
    من قصدم به پاریس و برلین بود اما دیدم زاپن در این رشته تنوع بهتره و د پیشرفته ای داره
    به من گفتن فرانسه هم بری باید فرانسه بخونی پس برای من زبان مهم نیست کمی با زبان ژاپنی اشنا هستم
    بعد گفتین محدوده متقاضیان به چه منظوره؟ و اینکه من میتونم استادی در اونجا پیدا کنم؟در این رابطه؟
    بنده عرض نکردم که تشریف ببرید تایلند!! من گفتم برخی از رشته هایی گرایش نساجی و پوشاک در این کشور به زبان انگلیسی اراده میشه، محدودیت: یعنی دانشگاه برای رشته هایی که دانشجوی خارجی هر سال برای اون رشته های پر متقاضی اقدام میکنه دوره را به انگلیسی برگزار میگنه، اما برای رشته شما بیشتر دانشگاهها این مورد رو ندارند! برای مقطع لیسانس که بخواهید تحصیل کنید نیاز به مکاتبه با استاد نیست!!! مستقیما با دانشگاه باید ارتباط داشته باشید. یادگیری گرامر زبان ژاپنی چندان مشکل نیست و با صرف تقریبا 6 ماه وقت میتوان در حد مکالمه روزمره پیشرفت نمود. ولی یادگیری این زبان درحد خواندن و نوشتن امری بسیار مشکل بوده و نیازمند سالها تمرین و ممارست است. از طرفی بخواهید مدرک JLPT رو هم اگر اخذ نمایید زمان زیادی را باید صرف نمایید. یک فرد ژاپنی معمولا قادر به نوشتن 3000 شکل و خواندن 4000 شکل است. برای خارجیان بزرگسال رسیدن به این قابلیت بسیار سخت است. غیر از چینی ها و زرد پوستانی که خط مشترکی با ژاپنیها دارند و نیزخارجیانی که از کودکی در مدارس این کشور درس خوانده اند کمتر فرد دیگری را میتوان یافت که توانسته باشد به این زبان بنویسد و یا بخواند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه یزد

سلام دوستان
    بنده بورسیه دکترا تخصصی وزارت علوم واسه خارج قبول شدم. به ما گفتن که واسه اعزام فقط باید یکی از کشورهای روسیه، چین، ژاپن، هند، آمریکای جنوبی و بلاروس را انتخاب کنیم و فقط تا یکشنبه 23 تیر 92 فرصت داریم که کشورمونو انتخاب کنیم. آیا کسی پیدا میشه که این کشورهارو واسه من اولویت بندی کنه؟ بنده اصلا اطلاعاتی در زمینه دکترا صنایع تو این کشورها و سطح دانشگاههاشون ندارم
    خواهش میکنم کمکم کنین
    ویرایش توسط Eithan989 : July 13th, 2013 در ساعت 10:31 PM

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    مطمئنا ژاپن- چین-روسیه-برزیل-هند-

اگر به لحاظ سطح زندگی بخوای: ژاپن-چین-بلاروس-روسیه-برزیل-هند
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلامبهترین کالج های تکنولوژی برای رشته مکانیک تو ژاپن کدوم ها هست؟کسی نمیدونه تو مصاحبه ی بورس چه سوالایی میپرسن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanm نمایش پست ها
    سلامبهترین کالج های تکنولوژی برای رشته مکانیک تو ژاپن کدوم ها هست؟کسی نمیدونه تو مصاحبه ی بورس چه سوالایی میپرسن؟
    در مصاحبه از شما در خصوص زمینه کاری و تحقیقاتی که در اینده در پیش خواهید گرفت و همچنین در خصوص علاقمندی های شما و اینکه ایده ها و پیشنهادات شما در زمینه مربوطه درخواست خواهد شد. البته کمی هم در خصوص زندگی در محیط ژاپن و طرز فکر و ایده های شما سوال پرسیده حواهد شد که کمی عجیبه!! از بهترین دپارتمانهای پیشرو در زمینه مهندسی مکانیک در ژاپن به ترتیب میشه از دانشگاههای:
    University of Tokyo
    University of Kyoto
    Tokyo Tech.
    Kyushu University
    Waseda University
    Nagoya University
    Osaka University
    ویرایش توسط IELTS : July 14th, 2013 در ساعت 11:48 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    در مصاحبه از شما در خصوص زمینه کاری و تحقیقاتی که در اینده در پیش خواهید گرفت و همچنین در خصوص علاقمندی های شما و اینکه ایده ها و پیشنهادات شما در زمینه مربوطه درخواست خواهد شد. البته کمی هم در خصوص زندگی در محیط ژاپن و طرز فکر و ایده های شما سوال پرسیده حواهد شد که کمی عجیبه!! از بهترین دپارتمانهای پیشرو در زمینه مهندسی مکانیک در ژاپن به ترتیب میشه از دانشگاههای:
    University of Tokyo
    University of Kyoto
    Tokyo Tech.
    Kyushu University
    Waseda University
    Nagoya University
    Osaka University
    سلام.ممنون.
    ولی من منظورم بورس مقطع فوق دیپلم (College of Technology) بود و این لیستی که شما نوشتید همه دانشگاه هستند.

من امروز در سفارت ژاپن برای بورس مونبو نمیدونم چی چی مصاحبه داشتم.

رشته من مهندسی شیمی و برای دکتری درخواست دادم.

مصاحبه کنندگان 4 نفر بودن. 2 آقای ایرانی که فکر کنم استاد دانشگاه بودن و یک آقای ژاپنی و یک خانم ژاپنی (همونیکه روز آزمون زبان هم حضور داشت). همشون لباس رسمی پوشیده بودن ولی من لباس معمولی داشتم، حالا نمیدونم این موضوع چقد مهمه.

هر کدوم 2-3 تا سوال پرسیدن. بیشتر سوالاشون در این مورد بود که آقاجان چرا اصلاً میخوای بری ژاپن و در مورد ژاپن و فرهنگ مردمش چی میدونی؟ منم که نمیتونستم بگم چون آمریکا بهم هنوز ویزا نداده، یک چیزایی در مورد سختکوش و کارگروهی مردم ژاپن و ورزشهای رزمی و این چیزا گفتم.

بعد در مورد علائق تحقیقاتی و زمینه کاری در دوره دکتری پرسیدن.

اون خانم هم پرسید که چرا بین فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد و اپلای برای بورس 4 سال فاصله افتاده و تو این مدت چیکار میکردی؟

لهجه مصاحبه کنندگان ژاپنی برخلاف انتظار من خوب بود و میفهمیدم چی میگن.

ولی آخرش نتیجه ای بمن نگفتن که قبول شدم یا نه فکر باید صبر کنم تا ایمیل بزنن.

من چون قصد نداشتم برم ژاپن در مورد این بورس اطلاعاتی ندارم. اصلا نمیدونم چی به چیه. ممکنه کسانیکه بلدن سوالای زیر رو جواب بدن.

تو فایل راهنما نوشته بود برای دکترا ماهی 145000 ین میدن که تقربا 1650 دلار میشه. برای کشور گرانی مثل ژاپن کم نیست؟
    آیا مالیات و بیمه از این پول کم میشه یا کلش میره تو جیب خودمون.

آیا محل اقامت بصورت رایگان بما میدن یا باید خونه اجاره کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیما چطور؟

اگر کسی متاهل باشد کمک هزینه بیشتری میگیرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)