صفحه 16 از 36 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 354

موضوع: تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

امیدوارم موفق باشید،
    به طبع اگر ویزای امریکات اومد که بدون شک اونجارو انتخاب کن! به لحاظ زندگی اینده! والا ژاپن در زمینه تحصیلات و سطح اموزشی کم از امریکا نداره!!!
    در خصوص مقدار هزینه بستگی به شهر و دانشگاه شما داره!! برای توکیو مسلماً مقدارش مناسب نیست. اما هر چه به جنوب و مرکز ژاپن تشریف ببردی مسلماً کمتر خواهد بود. محل اقامت و بیلیط رفت و برگشت با خودشون می باشد. برای متاهل بودنتان باید از کمیته برسی سوال کنید یا استادی که شما را برای گروه خودش نیاز دارد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanm نمایش پست ها
    سلام.ممنون.
    ولی من منظورم بورس مقطع فوق دیپلم (College of Technology) بود و این لیستی که شما نوشتید همه دانشگاه هستند.
    دوره فوق دیپلم شامل بورس نمیشه!!! شما برای بورس لیسانس اقدام کنید که ظرفیتش محدوده و زبان تحصیل هم فقط ژاپنی است که توصیه میکنم سمتش نرید که بسیار سخته!

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    امیدوارم موفق باشید،
    به طبع اگر ویزای امریکات اومد که بدون شک اونجارو انتخاب کن! به لحاظ زندگی اینده! والا ژاپن در زمینه تحصیلات و سطح اموزشی کم از امریکا نداره!!!
    در خصوص مقدار هزینه بستگی به شهر و دانشگاه شما داره!! برای توکیو مسلماً مقدارش مناسب نیست. اما هر چه به جنوب و مرکز ژاپن تشریف ببردی مسلماً کمتر خواهد بود. محل اقامت و بیلیط رفت و برگشت با خودشون می باشد. برای متاهل بودنتان باید از کمیته برسی سوال کنید یا استادی که شما را برای گروه خودش نیاز دارد.
    خیلی ممنون از پاسختون

من هنوز با اساتید ژاپن تماس نگرفتم. به نظرتون اینکارو شروع کنم یا صبر کنم تا نتیجش بیاد.

یکی از بچه ها هم بمن گفت 6 ماه اولش آموزش زبان ژاپنیه و در این مدت اقامتگاه رایگان میدن. چون وقت نشد ازش سوال بپرسم اینجا میپرسم شاید کسی بلد باشه

تو این 6 ماه فقط زبان ژاپنی کار میکنیم یا باید درس هم بخونیم؟

چجور اقامتگاهی میدن؟ مثل خوابگاه دانشگاه یک اتاق کوچک؟ اتاقا چند نفره است؟ یا اینکه سوئیت میدن؟

در مورد غذا چطور؟ رایگان است یا باید بخریم؟ میتونیم خودمون غذا بپزیم؟ چون شاید از غذای ژاپنی خوشم نیاد. بحث حلال بودن هم مطرحه.

در این 6 ماه هر کسی در دانشگاه خودش آموزش میبند یا اینکه همه بچه ها در یک موسسه هستند و بعد از این دوره 6 ماهه هرکسی میرود پی زندگی و دانشگاه خودش؟

در انتها امتحان زبان میگیرن؟ چقدر سخته؟ اگه کسی قبول نشه چه بلایی سرش میاد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون

من هنوز با اساتید ژاپن تماس نگرفتم. به نظرتون اینکارو شروع کنم یا صبر کنم تا نتیجش بیاد.

یکی از بچه ها هم بمن گفت 6 ماه اولش آموزش زبان ژاپنیه و در این مدت اقامتگاه رایگان میدن. چون وقت نشد ازش سوال بپرسم اینجا میپرسم شاید کسی بلد باشه

تو این 6 ماه فقط زبان ژاپنی کار میکنیم یا باید درس هم بخونیم؟

چجور اقامتگاهی میدن؟ مثل خوابگاه دانشگاه یک اتاق کوچک؟ اتاقا چند نفره است؟ یا اینکه سوئیت میدن؟

در مورد غذا چطور؟ رایگان است یا باید بخریم؟ میتونیم خودمون غذا بپزیم؟ چون شاید از غذای ژاپنی خوشم نیاد. بحث حلال بودن هم مطرحه.

در این 6 ماه هر کسی در دانشگاه خودش آموزش میبند یا اینکه همه بچه ها در یک موسسه هستند و بعد از این دوره 6 ماهه هرکسی میرود پی زندگی و دانشگاه خودش؟

در انتها امتحان زبان میگیرن؟ چقدر سخته؟ اگه کسی قبول نشه چه بلایی سرش میاد؟
    بهتره تماس با اساتید رو اغاز نمایید به این دلیل که پس از مشخص شده بورس ممکنه تاثیری در روند تغییر ایجاد نشه.
    در خصوص زبان ژاپنی :
    یادگیری گرامر زبان ژاپنی چندان مشکل نیست و با صرف تقریبا 6 ماه وقت میتوان در حد مکالمه روزمره پیشرفت نمود. ولی یادگیری این زبان درحد خواندن و نوشتن امری بسیار مشکل بوده و نیازمند سالها تمرین و ممارست است. یک فرد ژاپنی معمولا قادر به نوشتن 3000 شکل و خواندن 4000 شکل است. برای خارجیان بزرگسال رسیدن به این قابلیت بسیار سخت است. غیر از چینی ها و زرد پوستانی که خط مشترکی با ژاپنیها دارند و نیزخارجیانی که از کودکی در مدارس این کشور درس خوانده اند کمتر فرد دیگری را میتوان یافت که توانسته باشد به این زبان بنویسد و یا بخواند.
    در خصوص اقامتگاه خیلی دقیق از شرایطش اطلاعی ندارم، اما دوستانم که در ژاپن هستند از خوابگاههای انجا به مثل هتل یاد می کنند پس نباید شرایط بدی باشه.

کلاً در کشورهای شرق اسیا بالاخص کره و چین و ژاپن محدودیت غذایی وجود داره، اما به طبع در شهرهای بزرگش ممکنه غذای حلال پیدا کرد. به هر حال خودتان را برای اشنایی با غذاهای دریایی و .... اماده کنید.

بله در پایان ازمون برگزار خواهد شد و از همون مطالبی که بهتون اموزش داده اند خواهد بود ملاحضه نمایید
    برای رشته های فنی تسلط به زبان ژاپنی چندان مهم نیست ولی دانشجویان رشته های علوم انسانی حتما باید بتوانند از منابع ژاپنی استفاده کنند. دانشجویان مقطع فوق لیسانس بعلت اینکه با ژاپنی ها در یک کلاس واحد درس میخوانند درگیری بیشتری با زبان ژاپنی دارند ولی دانشجویان مقطع دکتری اغلب میتوانند با استفاده از رفرنسهای انگلیسی مشکل خود را برطرف کنند.

Junior Member

سلام دوستان به غیر از سفارت کلاس اموزشی هست که زبان ژاپنی یاد بده؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rilakuma نمایش پست ها
    سلام دوستان به غیر از سفارت کلاس اموزشی هست که زبان ژاپنی یاد بده؟
    دروود.
    بله وجود داره، اما به نظرم تنها جایی که بعد از کلاسهای سفارت ارزش داره مرکز اموزش های زبانهای خارجی دانشگاه تهران است که بیشتر دوره ها رو برگزار میکند.

Junior Member

خیلی ممنون راستش یه کالج پیدا کردم باهاشون حرف زدم گفتن اولین چیزی که احیاج دارم اینکه
    زبان ژاپنی بدونم منم گفتم در اینجا طول میکشه یه سایتی دادن برا مدرسه گفتن برم اونجا ژاپنی بخونم
    وااقعا نمیدونم چیکار کنم خیلی پیگیر هستن تند جواب ادمو میدن اما هنوز از پاریس خبری نیست
    به نظر شما برم اونجا زبانمو خوب کنم یا همینجا کمی باید مسلط بشم؟اینجا چقدر طول میکشه تا من بتونم یاد بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوال دیگه زندگی در پاریس 900 یورو به بالاست و در شهرستانهاش 700 یورو به بالا
    به نظر شما ژاپن بهتر نیست چون در اونجا باز میشه کار کرد درسته؟
    کسانی که اطلاع دارند چقدر برای زندگی در زاپن احتیاج است ؟ مثلا توکیو با کیوتو

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rilakuma نمایش پست ها
    خیلی ممنون راستش یه کالج پیدا کردم باهاشون حرف زدم گفتن اولین چیزی که احیاج دارم اینکه
    زبان ژاپنی بدونم منم گفتم در اینجا طول میکشه یه سایتی دادن برا مدرسه گفتن برم اونجا ژاپنی بخونم
    وااقعا نمیدونم چیکار کنم خیلی پیگیر هستن تند جواب ادمو میدن اما هنوز از پاریس خبری نیست
    به نظر شما برم اونجا زبانمو خوب کنم یا همینجا کمی باید مسلط بشم؟اینجا چقدر طول میکشه تا من بتونم یاد بگیرم؟
    من دوستان ژاپنی دارم، اما خودشون هم اذعان میکنند در کنار زبان چینی اونها گرامز سخت تری هم دارند، به نظرم اگر برای اینده قصد دارید به جاهای دیگر فکر کنید بهتره به سمت زبانی بروید که لااقل کشورهای متعددی شما رو بپذیرد ( انگلیسی- اسپانیایی- فرانسوی) مگر اینکه دیگر شیفته ژاپن باشی.
    - برای یادگیری کامل حداقل 1 تا 2 سال زمان نیاز داری اما برای مکالمه کوتاه و سپس برای ارتقای سطح دانش ژاپنی که اونجا برید و ادامه دهید حداقل 6-8 ماه در ایران کفایت میکنه.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون والا خودم خیلی ژاپن رو دوست دارم اما نمیدونم از نظر شغلی کدام یک بهتره؟
    چون میشناسم کسانی که چند سال در اروپا بوده اند و هنوز بیکار هستند و ناراضی چون ملیت در اونجا مهم هست
    نمیدونم در ژاپن چقدر اهمیت میدن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)