صفحه 29 از 36 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 354

موضوع: تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

معدل لیسانس: 79/14 زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه ازاد قم
    معدل فوق لیسانس: 20/18 رشته علوم ارتباطات اجتماعی(رسانه و روزنامه نگاری) از دانشگاه علوم تحقیقات تهران
    مقاله ندارم
    برای ایلتس دارم میخونم احتمال 6 تا 5/6 رو میدم الی 7
    فاند احتیاج دارم چون برگه ضمانت نامه مالی رو اینجوری مجبور نیستم ارائه بدم
    کشورهای مقصدم: ژاپن
    از کجا میتونم پذیرش بگیرم
    عزیزان من خیلی نگران و ناامیدم رشته ام فنی نیست رزومه ام هم همینه فقط
    یک راهنمایی شما فشاری که روی شونه های من هست و داره کمر منو میشکنه رو سبک تر میکنه.

سلام و خسته نباشید و تبریک سال نو و تشکر از عزیزانی که اینجا بی دریغ وقتشون رو برای کمک به بقیه میذارن و با حوصله جواب میدن، امیدوارم سالی پر از موفقیت داشته باشید و شاد

ببخشید سوالی داشتم، اینکه من با این رزومه برای کدوم دانشگاه شانس بیشتری دارم که پذیرش با فاند بگیرم؟؟؟ لطفا بدون تعارف جواب بدین و اگر قرار به اصلاحاتی هست هرچه سریع تر اقدام کنم

1. کارشناسی: دانشگاه شیراز – مهندسی عمران – 15.30
    2. کارشناسی ارشد: دانشگاه تربیت مدرس تهران – گرایش ژئوتکنیک – معدل 17.20
    3. تافل :102
    4. ندادم (GRE)
    5. 10 تا مقاله کنفرانسی دارم که 6تاش بین المللی و 4 تا داخلی ( از این 10 تا 5 تاش انگلیسی هست)
    6. سابقه کار با بیمه که ندارم ولی بدون بیمه چند ماهی کار مرتبط با رشته ام داشتم
    7. هرجا باشه فرقی نداره فقط فاند داشته باشه
    8. همین گرایش حال حاضرم
    9. دوره لیسانس و کارشناسی ارشد هم حل تمرین و هم TA بودم.

با تشکر

نسخه اصلاح شده ، مطالب جدیدی اضافه کردم بخصوص در مورد کاریابی
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Banned

یعنی تو کشور پیشرفته ای مثل ژاپن کلاسها به انگلیسی تدریس نمیشه برای مقاطع ارشد؟

سلام خدمت همه دوستان
    خواستم یه مطلبی رو بگم ببینم آیا یکی از این دانشگاهای این کشور منو حمایت میکنه از نظر شما یا نه، و اینکه چه کارایی باید انجام بدم...
    اول اینکه من متولد 1371 هستم، و درسم رو از دانشگاه مازندران بابلسر (دولتی) با معدل نزدیک به 14 در رشته Computer Science به اتمام رسوندم
    و اینکه سربازی هم نرفتم و تا بهمن 95 هم فرصت دارم که خودمو معرفی کنم تا غیبت نخورم
    یه رزومه که تشکیل شده از پارامترهای بد و خوب هستش رو دارم
    و از همه مهمتر چیزی که خیلی روش حساب میکنم، پروژه ای هست که توی چند سال روش کار کردم و پروژه مربوط به بازی آنلاین هست که به حتم میتونم بگم که اگه چیزی فراتر از بازی اول جهان نداشته باشه چیزی هم کمتر از اون رو نداره و به حتم مطمئن هستم که بازی پر طرفداری خواهد شد (طراحی این بازی اوکی شده هست فقط باید رفت با یکی از شرکتای بازی سازی KONAMI یا EA یا ... همکاری کرد و از بازی خروجی بگیرم)
    زبان انگلیسی هم تا حدودی بلد هستم اما خیلی مسلط نیستم، اما اگه لازم باشه میتونم همراه خودم مترجم هم ببرم، البته اگه اوکی کنن اونا
    میخواستم بگم راه حلی چیزی توی ذهنتون ندارین که من بتونم با استفاده ازش بتونم از این مملکت برم و اونجا پروژمو دنبال کنم؟!
    نمیدونم، مثلا با اسم درسو دانشگاه برم اما برم توی اون شرکت، یا بر عکسش
    اصلا نمیدونم چجوری باید برم، چیکار باید کنم
    لطفا هرچیزی که فک میکنین به درد من و پروژم میخوره بهم بگین
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
    یعنی تو کشور پیشرفته ای مثل ژاپن کلاسها به انگلیسی تدریس نمیشه برای مقاطع ارشد؟

بستگی به دانشگاه و دانشکده داره. در دانشکده ای که من درس میخونم تمام دروس دانشجویان graduate به زبان انگلیسی هست.
    دقت کنید که معمولا مجموعه دروس دوره ارشد و دکترا یکی هستند. یعنی یک مجموعه ای از دروس هست برای دانشجویان graduate که شامل دانشجویان ارشد و دکترا هست. شما بسته به اینکه چه درسهایی برای شما اجباری هست و چه درسهایی اختیاری، از این مجموعه چند تا درس برمیدارین. جالا بعضی از این درسها انگلیسی و بعضی ژاپنی هست.

Junior Member

سلام
    برای بورس تحصیلی و خواندن در ژاپن باید دانشگاه دولتی رفت یا آزاد و اینا هم مشکلی نداره؟ویا در کل نیاز به دانشگاه ندارد و یک سره بعد از کنکور باید اقدام کرد؟(مقطع فنی حرفه ایی)
    ویرایش توسط hamad : July 16th, 2016 در ساعت 06:39 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hamad نمایش پست ها
    سلام
    برای بورس تحصیلی و خواندن در ژاپن باید دانشگاه دولتی رفت یا آزاد و اینا هم مشکلی نداره؟ویا در کل نیاز به دانشگاه ندارد و یک سره بعد از کنکور باید اقدام کرد؟(مقطع فنی حرفه ایی)
    سلام. برای مقطع فنی حرفه ایی فقط مدرک دیپلمتون لازمه. و اگه کنکور شرکت کردین کپی کارنامه کنکورتون!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazsalam نمایش پست ها
    سلام. برای مقطع فنی حرفه ایی فقط مدرک دیپلمتون لازمه. و اگه کنکور شرکت کردین کپی کارنامه کنکورتون!
    مرسی از پاسختون
    یه سوال دیگه ایا پیش دانشگاهی لازم هست بخونیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamad نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    یه سوال دیگه ایا پیش دانشگاهی لازم هست بخونیم؟
    فنی حرفه ایا مگه پیش هم دارن؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)