صفحه 33 از 36 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 354

موضوع: تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering in IAUST

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud01 نمایش پست ها
    سلام دوستان من معدلم کارشناسیم 14 هست بین سه کشور ژاپن و چین و کره شما ها میگید کجا برم هم بشه تحصیل کرد هم کار کرد ؟

سلام دوست عزیز...... صادقانه باید عرض کنم اگر تمایل دارین هم کار کنید هم درس بخونید هیچ کدوم از این کشورها مناسب شما نیست ... چون کار کردن در این سه کشور نیاز به دونستن زبان خاص اون کشور داره و متاسفانه اکثرا به زبان انگلیسی اشراف چندانی ندارن....از طرفی چین و کره خودشون نیروی کار زیادی داردند که اونهارو به کشورای دیگه اعزام می کنن....مثلا استرالیا مملو از نیروی کار چینی و هندی و کره ای و فیلیپینی هستش..... در مورد ژاپن هم زبانش به قدری سخت هستش که ویتنامی ها که زبونشون نسبتا مشابه ژاپنی هستش بعد از چهار سال مهاجرت به ژاپن می تونن گیلیمشونو همه جوره از آب بیرون بکشن... به نظر من بهترین جا برای ما ایرانی ها کشورای انگلیسی زبون و در حال توسعه هستش مثل استرالیا و کانادا... اینم سه تا دلیل داره : اول اینکه شما صرفا با انگلیسی کارت راه میافته و نیاز به دونستن زبون دوم و سوم نداری...دوم اینکه هنوز نیاز به نیروی کار دارن و درآمد توی این کشورا با توجه به میزان هزینه زندگی از بقیه جاهای دنیا بیشتره....سوم اینکه چون خیلی مهاجر پذیرن خیلی مفهومی به اسم استرالیایی اصیل و کانادایی اصیل بینشون وجود نداره و راحت تر میشه توی اجتماعشون ارتباط برقرار کرد و نگاه میهن گرایی یا نژاد پرستی بینشون تقریبا نیست یا خیلی کمرنگه.

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

سلام
    آیا کسی میدونه وقتی فردی برای مقطع فوق دیپلم شرکت میکنه چه رشته هایی را در ژاپن میتونه بخونه؟و فرقش با مقطع لیسانس چیه؟
    خواهشا جواب بدید

من هم موافقم. این نکته را هم در مورد ژاپن اضافه کنم، که به سن افراد خیلی اهمیت میدن. در حقیقت اینها نیروی کار جوان میخوان. ورود به شرکتها در سن بالای 30 سال مشکل است. در مورد کره هم شنیدم که همینطور هست. کار آکادمیک هم کم است مثل بقیه کشورهای دنیا.

نقل قول نوشته اصلی توسط amingentle نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...... صادقانه باید عرض کنم اگر تمایل دارین هم کار کنید هم درس بخونید هیچ کدوم از این کشورها مناسب شما نیست ... چون کار کردن در این سه کشور نیاز به دونستن زبان خاص اون کشور داره و متاسفانه اکثرا به زبان انگلیسی اشراف چندانی ندارن....از طرفی چین و کره خودشون نیروی کار زیادی داردند که اونهارو به کشورای دیگه اعزام می کنن....مثلا استرالیا مملو از نیروی کار چینی و هندی و کره ای و فیلیپینی هستش..... در مورد ژاپن هم زبانش به قدری سخت هستش که ویتنامی ها که زبونشون نسبتا مشابه ژاپنی هستش بعد از چهار سال مهاجرت به ژاپن می تونن گیلیمشونو همه جوره از آب بیرون بکشن... به نظر من بهترین جا برای ما ایرانی ها کشورای انگلیسی زبون و در حال توسعه هستش مثل استرالیا و کانادا... اینم سه تا دلیل داره : اول اینکه شما صرفا با انگلیسی کارت راه میافته و نیاز به دونستن زبون دوم و سوم نداری...دوم اینکه هنوز نیاز به نیروی کار دارن و درآمد توی این کشورا با توجه به میزان هزینه زندگی از بقیه جاهای دنیا بیشتره....سوم اینکه چون خیلی مهاجر پذیرن خیلی مفهومی به اسم استرالیایی اصیل و کانادایی اصیل بینشون وجود نداره و راحت تر میشه توی اجتماعشون ارتباط برقرار کرد و نگاه میهن گرایی یا نژاد پرستی بینشون تقریبا نیست یا خیلی کمرنگه.

Junior Member

سلام كسي هست كه بورس گرفته باشه؟ ميشه لطفا معرفي كنيد؟
    ازشون سوال دارم.

Junior Member TriBeCa آواتار ها

پیش فرض Global Political economy

• من کاملا در سایت جدیدم لطفا اگر اطلاعی در مورد رشته Global Political economy در مقطع دکترا در ژاپن دارید خیلی ممنونم میشم که به من جواب بدین که کدام دانشگاهها خوبن
      و چه جوری پذیرش میکنن چه حوزه...

Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineering

با سلام
    ممنون میشم دوستان با توجه به تجربه ارزیابی ای از وضعیت گرفتن پذیرش با فاند برای مقطع دکتری براساس رزومه من داشته باشن:
    لیسانس مهندسی الکترونیک دانشگاه آزاد معدل 17.30
    فوق لیسانس مهندسی الکترونیک دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا (رنک 17 مهندسی QS، دوره انگلیسی)
    2 سال سابقه کار مرتبط در ایتالیا
    مدرک زبان تافل منقضی شده PBT 583
    بدون مقاله
    2 توصیه نامه از اساتید ایتالیایی

با تشکر

Junior Member

با سلام
    برای دریافت بورس مونبوشو برای مقطع کارشناسی ارشد تحقیقات امکان این هست که افرادی که 9 ترمه هستند در کارشناسی هم بتوانند فروردین با ریز نمرات آنافیشیال اقدام کنند؟ و امتحان ورودی دانشگاه بعد از 6 ماه تحقیق در چه سطحی هست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی امیرکبیر

دوستان عزیز
    نتایج بورس امسال به کسی اعلام شده؟
    اگه شده مقطع تحصیلی و رشته رو اعلام کنید لطفا

Junior Member

سلام.
    4 سوال:
    1-دکتری بدون داشتن مدرک ارشد چقدر توی ژاپن رایجه؟
    2-برای مسترز احتمال فول فاند شدن هست؟
    3- شانس گرفتن بورسی که سفارت براش آزمون میگیره، با معدل 16.5 از شریف چقدر هست؟
    4-این فاند همه ی هزینه ها رو پوشش میده؟

سلام دوستان شرایط سنی برای گرفتن بور مونبوشو وجود داره؟ انصراف از دکتری ایران میتونه مساله ساز باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)