صفحه 5 از 36 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 354

موضوع: تحصیل در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ژاپن

البته بنده که دکتری شرکت کردم بهم از سفارت زنگ زده بودند وکارنامه آزمون دکتری ایران را هم علاوه بر کارنامه ازمون ارشد می خواستند که ما هم کم نیاوردیم گفتیم دکتری ایران کیلویی چنده ما فقط ژاپن دکتری می خونیم .
    طرف که ژاپنی بود کلی حال کرد وبا تشکر زیاد بی خیال کارنامه دکتری ایرانمون شد.

Junior Member miladmh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط omid414 نمایش پست ها
    سفارت ژاپن شرایط شرکت در بورس مون بوشو را بر اساس شر ایط وزارت علوم زاپن اعلام می کنه واگر بگه معدل 16 است 15.99 را هم قبول نمی کنه . قبلا که شرکت کننده ها کم بودن آزمون هم نمی گرفتند اما در 5 سال اخیر سال به سال شرایط سخت تر می شه .
    مثلا امسال گیر داده بودند به کارنامه قبولی در کنکور وکپی کارت پایان خدمت واعلام کرده بودند بدون اینها مدارک بررسی نمی شه.
    خوب حالا ما داریم می ریم امتحان آزمون زبان انگلیسی وژاپنی زا بدیم البته فردا ساعت 13:30 به امید خدا ببینیم عاقبت ما چی می شه.
    یعنی هیچ راهی نداره؟ آخه کسی که معدل 16 داشته باشه تو مهندسی که دیگه ژاپن نمیره که ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid414 نمایش پست ها
    البته بنده که دکتری شرکت کردم بهم از سفارت زنگ زده بودند وکارنامه آزمون دکتری ایران را هم علاوه بر کارنامه ازمون ارشد می خواستند که ما هم کم نیاوردیم گفتیم دکتری ایران کیلویی چنده ما فقط ژاپن دکتری می خونیم .
    طرف که ژاپنی بود کلی حال کرد وبا تشکر زیاد بی خیال کارنامه دکتری ایرانمون شد.

سلام دوست عزیز...من زبانشو قبول شدم...اطلاع دارید چند نفر زبان قبول شدند و واسه مصاحبه دعوت شدند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 7777777 نمایش پست ها
    سلام تبریک می گم معمولا حدود 50 نفر وارد مرحله بعد می شن
    شما زاپنی هم زده بودید؟ کلا امتحان زبانشو چه جوری دادید؟

سلام مرسی...
    نه من ژاپنی رو نزدم فقط انگلیسی رو زدم...سوالاتش زیاد سخت نیست فقط وقتش محدوده...مثلا من نصف سوالای بخش اخر رو شانسی زدم ولی قبلیاش رو خوب زدم...شما چی قبول شدید؟ اطلاع از وضعیت و نوع مصاحبه دارید؟
    من خوشبختانه پایان خدمت دارم ...

پیش فرض پاسخ : فراخوان بورس دانشگاه توكيو ژاپن

سلام کسی در مورد MEXT scholarship و e3 program چیزی شنیده؟ کسی رو می شناسید که از این بورس استفاده کرده باشه؟

Junior Member

سلام
    از دوستانی که در ژاپن تحصیل می کنن و یا اونایی که اطلاعاتی در مورد ژاپن دارن یک سوال داشتم:
    دانشگاه kumamoto چه جور دانشگاهی است؟ از لحاظ اعتبار علمی و رنکش در بین دانشگاههای ژاپن
    در search هایی که زدم ظاهرا جزء 30 دانشگاه برتر ژاپن هست ولی نمی دونم چرا وزارت علوم اونو توی لیست 34 دانشگاه ممتاز ژاپن اعلام نکرده؟!!! ممکنه یک مشکل خاصی داشته باشه؟؟؟؟؟
    اگر پذیرش دکتری عمران- سازه با بورس از این دانشگاه داشته باشم به نظرتون چی کار کنم؟ می ترسم بعدا وزارت علوم مدرکش رو ارزشیابی نکنه!! لطفا کمکم کنین نمی دونم چه تصمیمی بگیرم!
    ممنون

Junior Member

سلام
    من قصد دارم امسال برای پذیرش رشته اقتصاد در یکی از دانشگاه های ژاپن تلاش کنم. اگر کسی توی این راه با من همسفره بهم اطلاع بده تا تبادل اطلاعات کنیم.
    متشکرم

سلام به همگی
    من امروز وارد این سایت شدم و به همگی خسته نباشید میگم
    راستش من سوال زیاد دارم و صفر صفرم یعنی از پایه سوال دارم
    1 سال مونده تا لیسانس کامپیوترمو از دانشگاه پیام نور بگیرم.یکی از اقوام نزدیکمون هم در ژاپن زندگی می کنه
    خواستم بدونم مدرک منو اونجا قبول دارن؟
    چه ویزایی باید بگیرم؟
    تو سوالهای متدوال گشتم ولی اطلاعات کمی قدیمیه
    میشه کمکم کنید من اصلا از ویزا و خروج از کشور سردرنمیارم

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

خوب برادر يا خواهر من شما برو قسمت سربازي و وثيقه و اين جور چيزا رو بخوان كامل سر در مياري.!!!
    مشكل سربازي نداري كه كارت راحته.برو حالشو ببر. اما اگر مثله ما مشكل خدمت داريو معافي از اين جور چيزا نداري بايد وثيقه بذاري.15ميليون نقدي يا سند ملكي كه فكر كنم حداقل 18ميليون قيمت داشته باشه(سند دوچرخه نميشه!!!)
    ژاپن پذيرش گرفتن سخته.هزينه ها بالاست.خيلي بالا. فكر كنم امتحان ورودي داره.دقيق مطمئن نيستم.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    فعلا در فنلاند رايگان هست! اما معلوم نيست تا 2012 چي پيش مياد.
    امريكا اگه پولشو داري خوب صد در صد بهتره!
    ويزا دادن كه مشكلي نداره.اما خوب با توجه به شرايط سياسي اين روزها اميدوارم ژاپن ديگه زياد گير نده! چون بعضي كشور ها بيخودي ريجكت ميكنن كه سردستشون هم فرانسه و اسپانيا هست.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)