صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با نظارت کیفی بر " ارسالهای کاربران "

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با نظارت کیفی بر " ارسالهای کاربران "

قبلا بخش اضافه کردن به امتیاز کاربران وجود نداشت که با اضافه شدن آن به بهبود تالار کمک میکنه، اما به نظر من خیلی بهتر میشود که امتیاز کاربران در کنار سایر مشخصه های آنها (پایین تعداد ارسالها و تاریخ عضویت) نشان داده شود تا هر کاربر بداند که کسی که او را مشاوره داده است چقدر تجربه دارد و مورد قبول بقیه است. من توی تالارهای دیگه این ویژگی مثبت را دیده ام و اومدم که به شما هم پیشنهاد بدم که اضافه کنید، حتما با استقبال بقیه رویرو خواهد شد.
    مرسی

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با نظارت کیفی بر " ارسالهای کاربران " (( در حال ب

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    در مورد امکان امتیاز به پست با شما موافق هستم. سیستم امتیاز دهی فعلی عملا به کاربر امتیاز میده و نه به پست. ما یک زمانی امتیاز دهی به پست رو بررسی کردیم و تغییرات زیادی را لازم داشت. هنوز امیدوارم که در نسخه های جدید vbulletin این امکان اضافه بشه. من یک سیستم امتحانی روی یک فروم تستی نصب کردم و باید ببینم موقع ارتقائ نرم افزار چطوری کار میکنه. همچنین لازم هم که فارسی بشه. بنابراین مدتی طول میکشه.

البته این رو هم بگن من دارم مرتب توصیه میکنم که از موضوعات با عنوان کلی خودداری بشه و هر موضوع (topic) جدید با عنوان کاملا مشخص و محدود به یک موضوع بسیار خاص ارسال بشه. در این صورت میشه ار سیستم "امتیاز به موضوع" در بالای موضوع استفاده کرد و مطالب مهم را جمع آوری کرد. به این ترتیب با یک تیر دو نشون میشه زد: 1- موضوعات چندین صفحه ای نخواهیم داشت و پیدا کردم جواب سوالات راحتتر میشه، 2- میشه به موضوعات امتیاز داد.

به نظر من خود کاربرها هم میتونن از این بعد وقتی موضوع جدید میبینن، قبل از اینکه شلوغ بشه به مدیر گزارش کنند که عنوان موضوع خیلی کلی هست و باید عوض بشه.

ممنون.
    چند روزه به یه مشکلی برخورد کردم که به همین پست مربوط میشه... خیلی خوبه که امتیاز برای کاربر محسوب میشه و اینجوری آدم میفهمه که هرکس چقدر اطلاعاتش میتونه قابل استناد باشه ولی در عین حال گاهی آدم با یک پست مواجه میشه که خیلی براش جالبه و میخواد بدونه که آیا بقیه هم با این موضوع موافقن یا خیر بعد هرچی میگرده میبینی هیچکس هیچ عکس العملی نشون نداده.... خب تنها در صورتی میشه این رو فهمید که امتیازی که اون پست خاص داده شده هم یه جورایی نمایش داده بشه. شاید همه امتیاز داده باشن به عنوان موافقت یا هیچ کس امتیاز نداده باشه یعنی کس دیگه ای نظری نداشته و موافق هم نبوده و یا حتی امتیاز منفی که آدم بفهمه بقیه مخالفن!!! حالا شاید لزومی نداشته برای مخالفتشون یه پست جدا بگذارن....
    این چند وقت که دنبال چند تا پرسش بودم خیلی این موضوع به چشم میومد....
    از تلاش همه ی دوستان عزیز که وقت میگذارن برای فروم خیلی سپاسگزارم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظارت کيفي

در ادامه ی پست قبلی باید عرض کنم که در صورتی که پستها دارای امتیاز بشوند باید حتما این امکان هم وجود داشته باشد که کاربران امتیازی رو که میدن بتونن پس بگیرین.
    چون ممکنه به پستی امتیاز بدیم و بعد بفهمیم اشتباه کردیم و یا تغییراتی اتفاق بیفته که لازم باشه اون امتیازی که داده شده پس گرفته بشه.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member Shahab_H آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با نظارت کیفی بر " ارسالهای کاربران "

با سلام
    اگر امکانش هست امکان حذف پست رو از 1 ساعت دائمی کنین.
    الان تو بخش کلیرنس دوبی چون طول کشیده همه ناراحتن پست ها بعضی وقتا کاملا احساسی و بی ربط می شه از جمله خودم امروز چندین پست بی ربط گذاشتم اومدم پاک کنم نمی شد همرو ریپورت کردم مدیر محترم انجمن پاک کنن. اگر امکانش است اجازشو به خودمون بدین.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نظارت کيفي

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    یک نکته کوچک رو به جواب بقیه دوستان اضافه کنم. فعلا در فروم تا وقتی کاربری 24 ساعت از زمان عضویتش نگذشته باشه و یا حداقل 3 ارسال نداشته باشه نمیتونه سوال جدید بپرسه. البته این در حدی که شما مد نظر دارید کنترل کیفی نمیکنه ولی خوبیش اینه که به طور اتوماتیک توسط خود سیستم انجام میشه. حالا اگر بشه شرایط مشابهی تعریف کرد که (1) عملی و کارا باشه و (2) به طور اتوماتیک اعملا بشه، میتونیم سعی کنیم پیاده سازی کنیم. البته همانطور که حسین جان هم گفت، الزاما همه پستهای حتی کاربران با تعداد پست و امتیاز بالا هم گاهی کیفیت لازم رو نداره. تنها راه نظارت بر کیفیت در این زمینه ها به طور مستقیم و توسط مدیران هست. البته این مسئله خیلی سلیقه ای خواهد بود و مشکلات فراوانی رو درست کرده و میکنه. شاید 90% شکایتهای توی سایت به حذف و یا ویرایش پستها هست.

با توجه به این شرایط، اگر پیشنهادی دارید، حتما در میان بگذارید.

ممنون.
    با سلام

با تشکر از ایجاد کننده تاپیک

با توجه به افزایش تاپیک های تکراری و بی مورد

من میخواستم پیشنهاد بدم که این محدودیت افزایش پیدا کنه. یعنی تعداد ارسال ها برای ایجاد تاپیک جدید افزایش پیدا کنه و همچنین مدت زمان عضویت هم به یک ماه تا دو ماه افزایش پیدا کنه.

و همچنین به قوانین فروم اضافه بشه که ایجاد کننده تاپیک به غیر از اینکه باید نام مناسب برای تاپیک انتخاب کنه، هدفش از ایجاد تاپیک را به طور واضح بیان کنه. نه اینکه مثلا ذکر کنه، ببخشید من چون نتونستم تاپیک مرتبط پیدا کنم، این تاپیک را ایجاد کردم.

به نظر من لازمه که تاپیک ها هدفمند تر بشن، و روال فعلی با توجه به افزایش تعداد کاربران مناسب نیست.

با سپاس
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

به نظر من اگه بشه امتیازی ویژه به کسائی که به سوال های بقیه جواب میدن بدیم خیلییی عالی میشه چون الان خیلی از سوال ها بی جواب مونده و کسی جرات نمی کنه به پست ها جواب بده

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    به نظر من اگه بشه امتیازی ویژه به کسائی که به سوال های بقیه جواب میدن بدیم خیلییی عالی میشه چون الان خیلی از سوال ها بی جواب مونده و کسی جرات نمی کنه به پست ها جواب بده
    با سلام،

اینکه سوالاتی بی جواب مانده است، به این دلیل نیست که کسی جرات پاسخگویی ندارد. برخی از سوالات بسیار بدیهی هستند و بارها در تاپیک ها به آن ها پاسخ داده شد و جواب خیلی از سوالات در ویکی هست، فقط باید دوستان وقت بگذارند و تاپیک های مرتبط و ویکی را با دقت مطالعه نمایند و اگر پاسخ سوال خود را نیافتند، آن را در تاپیک مرتبط بپرسند. برخی از دوستان میگویند ما وقت نداریم ویکی یا تاپیک ها را مطالعه کنیم، خوب دوستان هم وقت ندارند به سوالاتی که بارها پرسیده شده پاسخ بدهند.

در ضمن به دوستانی که در فروم به سوالات بقیه پاسخ میدهند و ارسال های مفیدی دارند، با دادن لقب ویژه قدردانی می شود.

با سپاس

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

سلام

من یه پیشنهاد داشتم، نزدیکترین جای ممکن برای مطرح کردن را اینجا یافتم:
    می شه یه بخش ایجاد بشه که بچه ها بتونند در اون بخش دقیقا بگن که اپلای ابرود چه طوری بهشون کمک کرده؟
    من خودم یه متنی رو برای خودم درست کردم و توش می نویسم که این فروم دقیقا کجا واقعا به من کمک کرده، البته من هنوز به جای مشخصی نرسیدم تازه یه پذیرشایی گرفتم ولی هنوز منتظر جواب جاهای دیگه هستم و وقتی معلوم شد نتایج پذیرش رو پر می کنم، آنچه که ایمان دارم بهش اینه که بدون وجود این فروم من قطعا نمی تونستم به اینجا برسم، من دوست دارم یه جایی اختصاص به این موضوع داشته باشه این طوری آمار خوبی هم می شه از میزان موفقیت سایت و تاثیر اون بر برآورده کردن اهداف بچه ها برای پذیرش.

مرسی.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط snshirazi نمایش پست ها
    سلام

من یه پیشنهاد داشتم، نزدیکترین جای ممکن برای مطرح کردن را اینجا یافتم:
    می شه یه بخش ایجاد بشه که بچه ها بتونند در اون بخش دقیقا بگن که اپلای ابرود چه طوری بهشون کمک کرده؟
    من خودم یه متنی رو برای خودم درست کردم و توش می نویسم که این فروم دقیقا کجا واقعا به من کمک کرده، البته من هنوز به جای مشخصی نرسیدم تازه یه پذیرشایی گرفتم ولی هنوز منتظر جواب جاهای دیگه هستم و وقتی معلوم شد نتایج پذیرش رو پر می کنم، آنچه که ایمان دارم بهش اینه که بدون وجود این فروم من قطعا نمی تونستم به اینجا برسم، من دوست دارم یه جایی اختصاص به این موضوع داشته باشه این طوری آمار خوبی هم می شه از میزان موفقیت سایت و تاثیر اون بر برآورده کردن اهداف بچه ها برای پذیرش.

مرسی.
    سلام دوست گرامی

ممنون، در این مورد یک تاپیک هست. اما اگر منظور شما این هست که یک انجمن مستقل برای آن ایجاد شود، باید بررسی بشه.

موفق باشید.

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

ممنون، در این مورد یک تاپیک هست. اما اگر منظور شما این هست که یک انجمن مستقل برای آن ایجاد شود، باید بررسی بشه.

موفق باشید.
    حالا من بیشتر منظورم اینه که مثلا حتی بشه به بخشهای مختلف رای داد و گفت مثلا بخش رزومه بیشتر به کسی کمک کرده یا زبانهای خارجی، من می دونم که می شه به موضوعات بر اساس مفید بودن ستاره داد ولی اگه بشه یه جایی ایجاد کرد آمار خوبی می شه که در کل بچه ها در کل پرسه پذیرش بیشتر از کدام انجمن استفاده کردند میش ه فهمید حتی علت قوت و ضعف مثلا یه انجمن دیگه چی بوده و چه طور میشه بهترش کرد.
    مرسی
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین