صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با نظارت کیفی بر " ارسالهای کاربران "

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با نظارت کیفی بر " ارسالهای کاربران "

من مدت زیادی نیست که عضو فروم شدم، هر روز بخش های مختلفی رو مطالعه میکنم و سعی میکنم از تجربیات دوستان استفاده کنم، تو این مدت با برخی از دوستانی که میشه به نظراتشون اعتماد کرد آشنا شدم، از جمله simon , torkanturk,... (قطعا دوستان دیگری هم هستند که من هنوز نمیشناسم)بعضا هم پست هایی دیدم که کاملا مشخصه افراد بی تجربه فقط اقدام به پاسخ دادن کردن، بدون توجه به اینکه واقعا حرف یک نفر میتونه سرنوشت یه دوست بی تجربه رو رقم بزنه، مثلا بعضی پست ها فقط با بدبینی شخصی پاسخ داده شده و ارزشی جز ناامید کردن فرد سوال کننده نداره...اگر دوستان با تجربه تر حواسشون به این موارد باشه و مدیران هم به طریقی بتونن نظارت کنن بر این موضوع بسیار خوب خواهد بود...با تشکر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با نظارت کیفی بر " ارسالهای کاربران "

نقل قول نوشته اصلی توسط MAH_ROO نمایش پست ها
    من مدت زیادی نیست که عضو فروم شدم، هر روز بخش های مختلفی رو مطالعه میکنم و سعی میکنم از تجربیات دوستان استفاده کنم، تو این مدت با برخی از دوستانی که میشه به نظراتشون اعتماد کرد آشنا شدم، از جمله simon , torkanturk,... (قطعا دوستان دیگری هم هستند که من هنوز نمیشناسم)بعضا هم پست هایی دیدم که کاملا مشخصه افراد بی تجربه فقط اقدام به پاسخ دادن کردن، بدون توجه به اینکه واقعا حرف یک نفر میتونه سرنوشت یه دوست بی تجربه رو رقم بزنه، مثلا بعضی پست ها فقط با بدبینی شخصی پاسخ داده شده و ارزشی جز ناامید کردن فرد سوال کننده نداره...اگر دوستان با تجربه تر حواسشون به این موارد باشه و مدیران هم به طریقی بتونن نظارت کنن بر این موضوع بسیار خوب خواهد بود...با تشکر
    مسلما نظرات بعضی از دوستان اصلا با دید علمی و یا اینکه براساس تجربه ثبت نمیشه.به قول معروف ی سری از دوستان فقط صرف پر کردن فروم و اینکه نظر بدن میان مینویسن.دیدم بارها که کاربری که حتی فرق اپلای رو با پذیرش نمیدونه نظر داده در خصوص پذیرش و ... هرچند اینجا باید این را درنظر گرفت که هرآنچه بیان می شود قطعیت ندارد مگر اینکه شخص مورد اعتماد باشد.برای همین توصیه میکنم که فقط صرف ی دید به این جواب ها فکر کنید و نخوایید که یک حواب رو سرمشق و الگو قرار بدید
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member Mic آواتار ها

اگه به تاپیک‌های "شانس پذیرش" سر زده باشید احتمالاً به چنین پست‌هایی برخوردید:

اگه اینبار خدا بخواد دیپلمم رو میگیرم و بعد میخوام برای دکترا اقدام کنم. هدفم آمریکاست، اما اگه نشد دیگه فوقش کانادا. تافل ندادم اما زبانم خیلی خوبه. آر ای جی هم ندادم اما نمره کامل رو میگیرم. به فکر پنج شیش تا مقاله ISI با ایمپکت بالا هم هستم شب و روز. با این حساب تنها مشکلی که توی رزومم باقی میمونه معدل دیپلممه که حدود ۱۲ میشه! لطفاً شانسم رو برای فاند کامل توی رشته مهندسی یا پزشکی (هر کدوم که فکر میکنید بهتره) حساب کنید. همین امروز هم به جوابش نیاز دارم، خیلی حیاتیه!
    :|
    بهتر نیست اطلاع رسانی بشه که بدون تکمیل رزومه نمیشه در مورد شانس پذیرش نظر داد؟ (وقتی حتی بعد از تکمیلش هم به سختی میشه اظهار نظر کرد!)

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

سلام

ممنون از مشارکت شما در فروم. فقط قبل از اینکه پاسخ شما رو بدم 1-2 سوال از خدمت شما داشتم. به نظر شما تا به حال اینکار انجام نشده؟ به نظر شما اصلا این اطلاع رسانی هم صورت بگیره، چند درصد به اون توجه خواهند کرد؟ و مورد آخر، کجا اطلاع رسانی بشه که بیشتر توجه کنند؟ تجربه به ما ثابت کرده کسی که بخواد سوالش رو بپرسه به هیچ اطلاعیه ای توجه نمیکنه. ما هم این امکان رو نداریم که از این نظر کاربران رو محدود کنیم. پس تنها راه حل اینه که ارسال های این عزیزان بدون پاسخ باقی بمونه.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mic نمایش پست ها
    اگه به تاپیک‌های "شانس پذیرش" سر زده باشید احتمالاً به چنین پست‌هایی برخوردید:

:|
    بهتر نیست اطلاع رسانی بشه که بدون تکمیل رزومه نمیشه در مورد شانس پذیرش نظر داد؟ (وقتی حتی بعد از تکمیلش هم به سختی میشه اظهار نظر کرد!)
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BU-ALI SINA IT engineering

پیش فرض پاسخ : نظارت کيفي

باسلام من تازه عضو شدم و هیچ اطلاعاتی در زمینه های ذکر شده ندارم اما سایت و ادمین انتظار مشخصی پاسخ به موضوع ها را از جانب عضو جدید خواستارند تا عضوها بعد از یک پروسه بتوانند پست بگذارند...
    من باید چی کار کنم وقتی جواب هیچکدوم از سوال ها رو بلد نیستم؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظارت کيفي

کاربر گرامی

با سلام و خوشامد گویی به شما

اصلا اینطور نیست. شما میتونید از84330 موضوع موجود جهت پرسش سوالاتتون استفاده بفرمایید. قطعا خیلی زود با اندکی فعالیت دسترسی شما برای ایجاد موضوع جدید و موارد دیگر نیز باز خواهد شد. امیدوارم ما را بخاطر وضع این محدودیت که بیشتر بخاطر مشکلات کاربران غیر حقیقی رخ داده، ببخشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط MoHaMaDNESS نمایش پست ها
    باسلام من تازه عضو شدم و هیچ اطلاعاتی در زمینه های ذکر شده ندارم اما سایت و ادمین انتظار مشخصی پاسخ به موضوع ها را از جانب عضو جدید خواستارند تا عضوها بعد از یک پروسه بتوانند پست بگذارند...
    من باید چی کار کنم وقتی جواب هیچکدوم از سوال ها رو بلد نیستم؟؟؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

درود بر simonعزیز.
    چون اصل تاپیک(اعتراض به حذف پست مفید"درستی یا نادرستی از تصور ذهنی از کانادا" ) بسته شده بود این جا پیام میگذارم.
    تاپیک تصورات کانادا یا هرچیز دیگری که در مورد محیط کشورها باشد واقعا مفید است ؛ نمیدونم شما ایران هستید یا خارج اما برای منی که تصور دقیقی از تمام کشورهای جهان ندارم این تجربیات خیلی در تصمیم گیری کمک میکند.
    خوب میشود پستهایی که اسپم هستند را به راحتی حذف کرد.
    در اخر اگر این تاپیک حذف میشود لااقل تاپیک با همین مضمون ایجاد کنید و در ان قوانین را گوشزد کرده و پیامهای خارج از مطلب را حذف کنید.
    با تشکر

سلام
    ضمن تشکر از مدیران محترم که در فروم زحمت می کشند، پیشنهاد می کنم برای کاربرانی که گزارش پست خلاف می دهند و گزارش آنها درست ارزیابی شده و ملاک عمل قرار می گیرد، از طرف مدیر بخش مربوطه امتیازی در نظر گرفته شود تا باعث تشویق کاربر شده و در نهایت باعث بهبود فضای انجمن گردد.

سلام
    پیشنهاد می کنم تعداد امتیازهای مثبت یا منفی که به یک پست داده شده است، به نحوی در کنار پست نمایش داده شود. در اینصورت کاربران خواهند توانست برآوردی از کیفیت، میزان توجه، و احتمالا اعتبار مطلب داشته باشند و احتمالا در میان انبوهی از پستها، کمک خواهد کرد تا پستهایی را که بیشتر مورد توجه سایر خوانندگان بوده است را مورد توجه بیشتری قرار دهند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123