صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 189

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۰ سوال معروف سفارت آمریکا در ایروان

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۰ سوال معروف سفارت آمریکا در ایروان

سلام دوستان

بنده زمان مصاحبه نامه ازم آر پی خواستن که متاسفانه چون TA گرفتم کسی از دانشکده اون دانشگاه بهم نداده بود
    چند روز بعد مصاحبه بجای 10 سوال معروف برای من 11 سوال معروف اومد که سوال 11هم یه چیزی شبیه آر پی بودش

شانسی که آوردم تو یه دانشکده دیگه از همون دانشگاه یک ایرانی پیدا کردم که همچین نامه ای رو گرفته بود. وقتی نامه اون بنده خدا رو (به عنوان تمپلیت) با میل سفارت برای رئیس دانشکده خودم فرستادم راضی شده که برام نامه آر پی رو بزنه

یه روز بعدشم کانفرمیشن سفارت برای رسیدن مدارکم بهم میل شد

اگر شما هم همچین مشکلی رو دارین، بگردین یه ایرانی چیزی پیدا کنید که آر پی گرفته باشه قبلا چون خیلی از مسولین دانشگاه ها وقتی با چنین چیزی رو برو میشن اصلا تعجب میکنن!!!

Junior Member

من فلوشیپ دارم، استاد ندارم ریسرچ پلن نمیتونم جور کنم و ایروان مصاحبه دارم. بنظرتون با سوال 11 ایروان چکار کنم؟

سلام دوستان.
    سوال 8 منظورش هزینه سفر و هواپیما هست؟!

Junior Member

درود!
    دوستان الان بیش از یک ماهه که خبری نیست برای من .29 می مصاحبه داشتم. سوالم برام نفرستادن. 15 روز پیش ایمیل زدم که باید چکار کنم گفتن صبر کن در دست بررسیه. چیکار کنم دوباره ایمیل بزنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    جواب 11 تا سوال رو باید به همون آدرسی که ازش سوالا برامون اومده بفرستیم؟ irannivyerevan@state.gov؟ تا چه مدت بعد ایمیل کانفرمیشن معمولا میاد؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitmar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جواب 11 تا سوال رو باید به همون آدرسی که ازش سوالا برامون اومده بفرستیم؟ irannivyerevan@state.gov؟ تا چه مدت بعد ایمیل کانفرمیشن معمولا میاد؟
    مرسی
    سلام. بله ایمیل همین هستش. من صبح فرستادم و نزدیک های ظهر ایمیل confirmation رو دریافت کردم. البته دوست دیگه ام بعد 2 روز ارسال ایمیل هنوز جوابی دریافت نکرده!. منظورم اینه که case به case متفاوته این قضیه.

سلام دوستان

من چند روز ‍یش جواب سوالها را فرستادم و امروز ایمیل confirmation رو دریافت کردم. من واسه سوال ۱۱ چون TA هستم فقط RP که قبلا از دانشگاه گرفته بودم که مختصر بود و در مورد جزپیات و منبع فاند و ... حرفی نزده بود و کسی هم امضاش نکرده بود و فقط توی سربرگ دانشگاه بودو فرستادم. سفارت هم چیزی نگفت که اطلاعاتت ناقصه!!! به نظرتون حالا از دانشگاه بخوام که نامه کاملتری به من بدن یا نه؟
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

Junior Member

سلام دوستان. من برای ویزای F1 از ایروان اقدام کردم و مصاحبم انجام شد و سؤالای سفارت برام فرستاده شده. من جدیدا عقد کردم ولی چون I20 همسرم هنوز صادر نشده تنهایی برای مصاحبه رفتم و تو فرم Ds160 هم اونجایی که گفته با کسی سفر می کنید NO رو زدم. تو مصاحبه هم آفیسر هیچی ازم نپرسید که چرا همسرت نیومده باهات. حالا تو سؤالایی که فرستاده شده سؤال اول گفته مشخصات خودتون و کسایی که باهاتون سفر می کنند رو بدید. در ضمن در آخر ایمیل هم خواسته که اگر همسرم همراهیم میکنه رزومشو ضمیمه ایمیلم کنم. با توجه به اینکه وقتی I-20 همسرم آماده بشه برای ویزا اقدام میکنه، آیا من الان تو جوابم مشخصات همسرم رو به عنوان همراه و رزومشو ضمیمه کنم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام. دوستان سفارت برای سوال یازده ریسرچ پلان پرینت شده امضا شده اسکن شده میخاد؟ اخه تو این تعطیلات چجوری همچین چیزی جور کنم؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من هنوز وقت مصاحبه نگرفتم و منتظر آی-20 هستم و دارم مدارک رو آماده میکنم، ولی میدونم که میخواهم برم ایروان چون رشته ام حساس بوده (هوافضا). حالا سوال، به نظرتون از الان به استادم در آنجا ایمیل بزنم بگم که این سوالات رو آماده کنه. و روز مصاحبه با خودم ببرم؟؟ که وقت کمنری تلف شه! و اینکه از استاد فقط باید برای سوال 4 و 8 و 11 درخواست کنم دیگه؟ یعنی یک توصیه نامه و یک ریسرچ پلن. سوال دیگه اینکه توصیه نامه های دانشگاه امریکا چند تا باید باشه و رفرنس های اینجا چند تا؟ و اینکه حالا واقعا بهشون ایمیل میزنن؟؟ و چه اطلاعاتی باید از اونا ارائه کنیم.
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)