صفحه 12 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 189

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۰ سوال معروف سفارت آمریکا در ایروان

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۰ سوال معروف سفارت آمریکا در ایروان

بچه ها در جواب این سوالات چی باید بگیم دقیقا؟

- Letters of recommendation from a United States source or from abroad

- Export license number

- Please list detailed descriptions of your proposed research or work plans in the U.S.

- If any, please include a statement of purpose of your travel to the U.S

در مورد سومی، من که TA هستم و موضوع کارم دقیقا مشخص نیست چجوری جزییات بنویسم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط metallurgist_r نمایش پست ها
    بچه ها در جواب این سوالات چی باید بگیم دقیقا؟

- Letters of recommendation from a United States source or from abroad

- Export license number

- Please list detailed descriptions of your proposed research or work plans in the U.S.

- If any, please include a statement of purpose of your travel to the U.S

در مورد سومی، من که TA هستم و موضوع کارم دقیقا مشخص نیست چجوری جزییات بنویسم؟؟؟
    ببين اين يازده سؤال يک سری سؤالات تمپلت هست که برای همه دانشجو ها و کسانی که برای بيزنس می رن می فرستن.
    بنابراين همه سوالات شامل همه افراد نمی شه.

برای سوال اول من نامه پذيرش دانشگاه رو گذاشتم.
    دومی شامل دانشجو ها نمی شه
    سومی منم مشکل شما رو داشتم ولی از دانشگاه خواستم که يک ريسرچ پلن بهم بده.
    برای چهارمی يکم از اس او پی که به دانشگاه دادی رو بنويس و يکم هم درد و دل کن چرا می خوای بری آمريکا.

Junior Member

دوستان در جواب به این سوال اگه مثلا بگیم از این پورت وارد امریکا میشیم ولی از یک پورت دیگه بریم مشکلی پیش میاد؟
    Please provide the name of the port of entry at which you plan to enter the U.S. with your immigrant visa

Junior Member

سلام خدمت دوستان

ما هفته گذشته با خانومم رفتیم واسه مصاحبه سفارت.ایشون F1 بودن و بنده F2. ایشون ویزا رو در جا گرفتند. آفیسر از من پرسید در مدت زمانی که خانومت میخواد تحصیل کنه شما میخوای چکار کنی؟ منم با اینکه خانومم توصیه کرده بود حرفی از ادامه تحصیل نزنم اما هل شدم گفتم میخوام به عنوان همراه باهاشون برم و اگر شرایط جور شد دوست دارم درسمم رو هم ادامه بدم

بعد آفیسر از رشته ام پرسید که گفتم مهندس کامپیوتر، گفت واسه شما باید یکسری بررسی ها انجام بشه 11 تا سوال به ایمیلت میفرستیم، جواب بده تا بررسی رو شروع کنیم.
    حالا سوال ها رو فرستادن ولی از اون جا که من لیسانس هستم و هنوز هیچ امتحان زبانی ندادم و معلوم نیست دقیقا کی مستر رو شروع کنم؟ تو جه گرایشی؟ تو کدوم دانشگاه؟ و .... چه جوری باید جواب اون سوال ها که بیشترش سوال های دانشگاهی و تحصیلی هست (نظیر RP، نامه پذیرش و ...) رو بدم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام
    11 سوال سفارت ایروان رو تازه دریافت کردم.
    گفتم انجا براتون بذارمشون کسی خواست استفاده کنه.

Here is the questionnaire for you to provide us all the requested information.

1. Your name and any family members who will be traveling with you.

2. Please provide the name of the port of entry at which you plan to enter the U.S. with your nonimmigrant visa.

3. List your research and/or business interests and whether you intend to continue this line of research or business in the U.S. If you do plan to continue, state how and where.(The street address(es), Web site address(es), phone numbers of, and points of contact at, the organizations, institutes, and/or companies the applicant intends to visit in the United States (applicants going to academic institutions or
    conferences should give the name of an academic contact, not the name of the foreign student advisor);

4. Please list detailed descriptions of your proposed research or work plans in the U.S. If any, please include a statement of purpose of your travel to the U.S.

5. List your entire employment background. (List the most recent employment first and include specific duties and responsibilities.)

6. Please list your entire educational background, including dates attended, degrees received, projects worked on, names of professors you worked with, and any publications you wrote.

Please provide

- Complete list of publications of the applicant

- List of references in your country of birth or residence

7. List all overseas travel you have made, most recent trip first.

8. Name who or which organization will be funding your travel to the United States. Please provide

-Letters of invitation from the United States sponsor;
    -Letters of recommendation from a United States source or from abroad;
    -Letters of support from the financial sponsor;

9. Export license number (or, if pending, an export license application number) covering the activity in the United States (if relevant and available)

10. Mother name, Father name, Date and place of birth.

11.Please provide us with a letter from your U.S. academic advisor that:
    1) explains goals of your research and any practical applications;
    2) identifies the lab or center in which research will take place;
    3) states sources and amounts of any U.S. government money (or funding from U.S. corporations assisting the U.S. government) to be used to support that research; and
    4) describes any export-controlled technology and/or information that will be shared with you.
    The letter should be printed on the university’s letterhead and it should be originally signed by your academic advisor. Your academic advisor can scan and email the letter to you. After you receive it, please email it to us as soon as possible so that we can continue your administrative processing.
    Please also attach an electronic copy of your Statement of Purpose, CV (and if your spouse is accompanying you, please provide your spouse’s résumé too) to your e-mail.

Sincerely,

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

سلام

یه سوالی مدت هاست ذهنم رو دگیر کرده. الان من از استادم که Research Plan خواستم ، همین سوال 11 رو براش فرستادم، گفتم جواب اینا رو بده. درسته دیگه؟

خب حالا توی روز مصاحبه ، طرف از من RP میخواد ، همین رو میدم، حالا اگه برسه به فرستادن 11 سوال ، جواب سوال 11 باز همین RP میشه درسته؟ یعنی من میگم یه چیز رو دارم 2 بار میفرستم.

نظر دوستان چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    سلام

یه سوالی مدت هاست ذهنم رو دگیر کرده. الان من از استادم که Research Plan خواستم ، همین سوال 11 رو براش فرستادم، گفتم جواب اینا رو بده. درسته دیگه؟

خب حالا توی روز مصاحبه ، طرف از من RP میخواد ، همین رو میدم، حالا اگه برسه به فرستادن 11 سوال ، جواب سوال 11 باز همین RP میشه درسته؟ یعنی من میگم یه چیز رو دارم 2 بار میفرستم.

نظر دوستان چیه؟
    سلام از شما cv رو هم روز مصاحبه و هم توی سوال پرسیدن ها می خوان. هر نفر ده تا cv که نداره فقط یه دونست پس هم برای مصاحبه و هم در جواب سوالا باس اونو بفرستی.
    rp هم حکایتش همین طوریه.
    کلا فکر کن مصاحبه و سوالا ربطی به هم نداره

Junior Member

سلام دوستان
    من رشته ام برق است و 21 می مصاحبه داشتم و آفیسر بهم گفت که 11 سوال رو برام ایمیل می کنه. کلا 2 سوال ازم پرسید و فقط صفحه اول CV رو نگاه کرد و پس داد! تاحالا ایمیل 11 سوال رو دریافت نکردم. با این اوصاف باید نگران باشم؟ دیروز به سفارت ایمیل زدم که 11 سوال را نفرستادید ولی جواب نداند. برای شما چند روز طول می کشید؟ باید صبر کنم یا فردا تماس بگیرم و یا دوباره ایمیل بزنم؟
    ممنون از پاسختون!

Junior Member

برای حواب دادن به سوال ۴ که در مورد statement of purpose to travel to the US هست چقدر باید توضیح بدیم (چند کلمه؟ ) ؟ خوبه بگیم مثلا می خوام برم آمریکا و فلان درسو بخونم که برگردم کشورم و...؟
    برای رفرنس ها چند نفر لازمه بنویسیم؟ استاد باشه یا دوست و اینا مثل DS160؟

سلام
    اگه RP در مورد بررسی cancer و biomedical engineering باشه به نظرتون واسشون موضوع حساسی نيست؟ مثلا بگن ايران از لحاظ خدمات پزشکی تحريمه و اين حرفا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)