صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 189 , از مجموع 189

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۰ سوال معروف سفارت آمریکا در ایروان

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۰ سوال معروف سفارت آمریکا در ایروان

سلام بچه ها
    من پنج روز پیش سوالا رو 10 روز بعد مصاحبه دریافت کردم
    و 3 روز پیش فرستادم.هنوز هیچ جوابی برام نیومده.
    نگرانم
    همه چیز رو هم کامل فرستادم. از ریسرچ پلن گرفته تا سی وی و اس او پی
    چقد طول میکشه اینا یه ایمیل بزنن؟

سلام دوستان
    ممنون میشم که راهنماییم کنید
    من 9 می جواب سوال ها (10 سوال سفارت ارمنستان) رو به این آدرس IranNIVYerevan@state.gov ایمیل کردم چون کانفرمیشن ایمیلی دریافت نکردم، 14 می به همین آدرس ایمیل، ایمیلی زدم که جواب ها رو دریافت کردن یا دوباره براشون بفرستم، مجدد جوابی نگرفتم و دوباره جواب سوال ها رو 17 می به همون آدرس بالا ایمیل کردم و تا به این لحظه پاسخی ازشون یا کانفرمیشن ایمیلی دریافت نکردم! بنظرتون از کجا باید پیگیر شم؟ عدم دریافت کانفرمیشن ایمیل مشکلی ایجاد میکنه یا خیر؟

Junior Member

وقتی ایمیل کانفرم میاد توش نوشته administrative processing شروع شده. فکر میکنم تا کانفرم نشه پروسه شروع نمیشه.

ممنونم که جواب دادید. منم دقیقا نگران همینم! ولی واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم یا چطور پیگیر شم!

Junior Member muogen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghanbari84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم که راهنماییم کنید
    من 9 می جواب سوال ها (10 سوال سفارت ارمنستان) رو به این آدرس IranNIVYerevan@state.gov ایمیل کردم چون کانفرمیشن ایمیلی دریافت نکردم، 14 می به همین آدرس ایمیل، ایمیلی زدم که جواب ها رو دریافت کردن یا دوباره براشون بفرستم، مجدد جوابی نگرفتم و دوباره جواب سوال ها رو 17 می به همون آدرس بالا ایمیل کردم و تا به این لحظه پاسخی ازشون یا کانفرمیشن ایمیلی دریافت نکردم! بنظرتون از کجا باید پیگیر شم؟ عدم دریافت کانفرمیشن ایمیل مشکلی ایجاد میکنه یا خیر؟
    تا دو هفته هم بودن کسایی که کانفرمشن نگرفتم. یکی از کسایی که ۲۲ اپریل با ما بود هم نگرفته هنوز. شما تا هفته بعد صبر کنید دوباره ایمیل بزنید.
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

نقل قول نوشته اصلی توسط muogen نمایش پست ها
    تا دو هفته هم بودن کسایی که کانفرمشن نگرفتم. یکی از کسایی که ۲۲ اپریل با ما بود هم نگرفته هنوز. شما تا هفته بعد صبر کنید دوباره ایمیل بزنید.
    ممنون از جوابتون. منم 29 آپریل مصاحبه داشتم. پس با این حساب هنوز باید منتظر بمونم. یکم خیالم راحت شد، مرسی

سلام دوستان، من سه روز در قبل در ایروان مصاحبه شدم و qualify شدم. 11 سوال در ایمیل دیروز برام ارسال شد. مشکلی که دارم اینه که من ریسرچ پلن ندارم، استاد راهنمام هم جواب نمیده. و میگن جواب سوالا رو سریع باید فرستاد. به شما ریسرچ پلن رو خیلی قبل تر داده بودن؟ چون به من استادم هیچی نداده بود و الان استرس گرفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamWsly نمایش پست ها
    سلام دوستان، من سه روز در قبل در ایروان مصاحبه شدم و qualify شدم. 11 سوال در ایمیل دیروز برام ارسال شد. مشکلی که دارم اینه که من ریسرچ پلن ندارم، استاد راهنمام هم جواب نمیده. و میگن جواب سوالا رو سریع باید فرستاد. به شما ریسرچ پلن رو خیلی قبل تر داده بودن؟ چون به من استادم هیچی نداده بود و الان استرس گرفتم.
    بله. من خودم از قبل انتظار چنین سندی داشتم و آماده کرده بودم. جسارتا آیا رشته ی شما فنی هس؟ و آیا فاند RA دارید؟ اگر هست، RP مهم تر میشه. اگر استادتون با این مدرک آشنا نیست، یک تمپلیت از انجمن پیدا کنید و براشون میل کنید تا امضا کنند (البته خواهش کنید و توضیح بدبد براشون وضعیت ویزا برای ایرانی ها رو). یکی از هم مصاحبه ای های من همین کار رو کرده بود.

سلام
    موقع پاسخ به سوالات شما مدرکی هم ضمیمه کردین؟
    مثلا سوابق بیمه یا مدرک تحصیلی؟
    یا بانک استیتمنت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)