صفحه 7 از 19 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 189

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۰ سوال معروف سفارت آمریکا در ایروان

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۰ سوال معروف سفارت آمریکا در ایروان

2. Please provide the name of the port of entry at which you plan to enter the U.S. with your non immigrant visa.

وقتی هنوز بلیط تهیه نشده، از کجا باید مطمئن باشم که کدوم شهر Port of entry هست؟ شاید من الان شهری که دانشگاه مورد نظر درش هست رو بنویسم Port of entry ولی وقتی بلیط گرفتم با توجه به برنامه پرواز اون بلیط اولین شهری که وارد خاک آمریکا میشم اونی نباشه که من گفتم بهشون؟ این بعدا مشکلی ایجاد نمی کنه اگه Port of entry که الان بهشون گفتم عوض بشه؟
    دوست عزیز

از این تاپیک استفاده کنید. محتمل ترین Port of Entry رو بنویسید... این مسئله برای اکثریت افراد پیش اومده و میاد! اصلاً نگران نباشید!

6. Please list your entire educational background, including dates attended, degrees received, projects worked on, names of professors you worked with, and any publications you wrote.

Please provide

- Complete list of publications of the applicant

- List of references in your country of birth or residence

خب من همه این اطلاعات رو که دقیق براشون توی فرم DS-160 از مقطع راهنمایی تا آخرین مقطع تحصیلیم نوشتم. دوباره همونا رو اینجا هم بنویسم براشون؟
    اینا آخر این میل از من CV هم خواستن که باز CV هم تکرار همین اطلاعات تحصیلی میشه که بازم تکراری میشه. من اشتباه می کنم یا اینا سوال تکراری پرسیدن؟
    دوباره بدید! اینا سوال تکراری پرسیدند و باز هم میپرسن! سابقه داشته دقیقاً بعد از 11 سوال، DS160 و CV باز هم ایمیل بزنن بگن اسم دانشگاه های قبلیت رو بنویس! خودشونم نمیدونن چیکار می کنند!

8. Name who or which organization will be funding your travel to the United States. Please provide

-Letters of invitation from the United States sponsor;
    -Letters of recommendation from a United States source or from abroad;
    -Letters of support from the financial sponsor;

ازونجایی که فاند به من تعلق نمی گیره، ازین 3 تا Letter که خواسته من فقط باید آخری رو براشون بفرستم که مشخص کنه مخارج منو کسی تامین می کنه اون 2 تای دیگه که در مورد من صدق نمی کنن، درسته ؟
    این نامه دوم که نوشته Letter of recommendation from a United States source or form abroad منظورش از نظر مالیه یا از نظر تحصیلیه؟
    ایروان زیاد رو این سوال گیر نیست!

شما برای مورد اول I-20 و نامه پذیرش رو بفرست! برای آخری هم BS خودت رو! دومی هم نمی خواد! دومیه تحصیلیه!

9. Export license number (or, if pending, an export license application number) covering the activity in the United States (if relevant and available

کسی میدونه این دقیقا چی هست؟ اصلا ماها داریم همچین چیزی؟ منظورش از Export License number یه چیزی مثل شماره پاسپورته؟
    این نامه نامه ای هست که اجازه دسترسی به تکنولوژی های export controlled رو به شما میده! برای دانشجویی ها کاربرد نداره! به درد ویزای H میخوره! سایت خودمون هم یه سکشن براش داره

کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام دوستان
    من امروز مصاحبه داشتم و الان برام ده سوال فرستادن

اگه ممکنه بهم یه راهنمایی بکنین که سوال هت رو چطور جواب باید داد؟

8. Name who or which organization will be funding your travel to the United States. Please provide

سوال دیگم اینه که برای سوال ده استادم بهم ریسرچ پلن رو میده . ایا باید برای سوال هشت هم از استادم نامه ی ریکامندیشن بگیرم ؟
    ویرایش توسط zebarjadi : August 6th, 2014 در ساعت 06:25 AM دلیل: ترکیب ارسالها

Member

وىزا گرفتيد؟ چه رشتهاى؟phd or master?

نقل قول نوشته اصلی توسط rahmani_app نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز مصاحبه داشتم و الان برام ده سوال فرستادن

اگه ممکنه بهم یه راهنمایی بکنین که سوال هت رو چطور جواب باید داد؟

سلام! ببینید این سوال قبلاً هم بحث شده تو دبی هم مشابهش هست!

شما Letter of Recommendation که نمی خواهید به اون معنی.. و اگر Research plan دارید کفایت می کنه!

نامه از Financial Sponsor اگر فاند دارید نامه offer دانشگاه رو بدید! اگر ندارید میتونید BS کسی که پولتون رو میده بفرستید که توصیه نمیشه!

Invitation هم میتونید I-20 رو بدید! ولی اگر ندید هم مشکلی نداره چون دیدن!

فقط می خوان ماهیت سفر مشخص شه و اگر استاد دارید اسمش رو به هر طریقی که میشه بفهمن تا چک کنند ببینند ماهیت کارتون چیه!

سوال دیگم اینه که برای سوال ده استادم بهم ریسرچ پلن رو میده . ایا باید برای سوال هشت هم از استادم نامه ی ریکامندیشن بگیرم ؟
    بله حتماً بگیرید و می خوان!

نمی خواد ریکام بگیرید!

رشته اتون چیه!؟ و رو چه چیزایی کار کردید!؟
    ویرایش توسط zebarjadi : August 6th, 2014 در ساعت 06:26 AM دلیل: ترکیب ارسالها
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    بله حتماً بگیرید و می خوان!

نمی خواد ریکام بگیرید!

رشته اتون چیه!؟ و رو چه چیزایی کار کردید!؟
    سلام مجدد، بسیار از کمکتون ممنونم. من دکترای برق اپلای کردم. فاند کامل دارم (آر ای)
    موضوعمم مساله ی حساسی نیست، مخابرات وایرلس.
    استادم قبلا بهش سپرده بودم جواب سوال یازده رو برام اماده کنه.
    فقط الان درست متوجه نشدم. الان نامه جواب سوال یازده که شامل ریسرچ پلن هست رو بگیرم، ریکام بازم لازمه؟

سلام مجدد، بسیار از کمکتون ممنونم. من دکترای برق اپلای کردم. فاند کامل دارم (آر ای)
    موضوعمم مساله ی حساسی نیست، مخابرات وایرلس.
    استادم قبلا بهش سپرده بودم جواب سوال یازده رو برام اماده کنه.
    فقط الان درست متوجه نشدم. الان نامه جواب سوال یازده که شامل ریسرچ پلن هست رو بگیرم، ریکام بازم لازمه؟
    سلام
    خوب پس مشکلی نیست نگران نباش ... طبیعیه!

فقط استاد طوری بنویسه که اصلاً حساس نباشه!

نه دیگه! 11 رو گرفتی ریکام نمی خوای!

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سلام
    خوب پس مشکلی نیست نگران نباش ... طبیعیه!

فقط استاد طوری بنویسه که اصلاً حساس نباشه!

نه دیگه! 11 رو گرفتی ریکام نمی خوای!
    از پاسخت بسیار ممنونم. در مورد اس او پی یک ابهامی هست. ته ایمیل گفته اس اوپی رو هم اتچ کنید. منظورش همون اس او پی که برا اپلای استفاده کردم یا یه متن از هدفم برای امریکا رفتن؟

از پاسخت بسیار ممنونم. در مورد اس او پی یک ابهامی هست. ته ایمیل گفته اس اوپی رو هم اتچ کنید. منظورش همون اس او پی که برا اپلای استفاده کردم یا یه متن از هدفم برای امریکا رفتن؟
    منظور SOP دانشگاهه! حتماً یه ویرایشی بکنید!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

پیشاپیش ممنون از پاسختون،
    تو ادامه سوال 6: List of references in your country of birth or residence
    منظور اساتید راهنما و آکادمیک هستن یا همونهایی که تو DS پر کردیم؟؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_en84 نمایش پست ها
    پیشاپیش ممنون از پاسختون،
    تو ادامه سوال 6: List of references in your country of birth or residence
    منظور اساتید راهنما و آکادمیک هستن یا همونهایی که تو DS پر کردیم؟؟
    با تشکر
    تا جایی که یادمه اونایی که تو DS-160 میخواستن، چیزی تحت عنوان Contact Information بود نه Reference،ولی البته میشد استادهای آکادمیک هم وارد کنیم.

البته من هنوز نرفتم سفارت، ولی الان که سوالا رو تو همین سایت دیدم متوجه شدم این سوالی که شما میفرمایید، در ادامه پابلیکیشن ها اومده، پس منطقی نیست که اسم آشنا ماشناهاتون رو جای Reference بزنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)