صفحه 9 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 189

موضوع: نحوه جواب دادن به ۱۰ سوال معروف سفارت آمریکا در ایروان

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۰ سوال معروف سفارت آمریکا در ایروان

نقل قول نوشته اصلی توسط smap نمایش پست ها
    سلام جناب هایزنبرگ عزیز

ببخشید من یه سوال داشتم، واسه سوال شماره 5،

5. List your entire employment background. (List the most recent employment first and include specific duties and responsibilities.)

اگه تی ای بودیم ولی پول نگرفته باشیم، لازمه بنویسیم اینجا؟ من توی روزمم گفتم که تی ای بودم داوطلبانه برای تجربه بدست آوردن اینا.

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

TA رو ننوسید... شغل های بدون حقوق رو که اصلاً ننویسید... کار آموزی رو هم ننویسید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

جناب heisenberg ممنون میشم پاسخ بدین
    من رفتم ارمنستان مصاحبه بعد فرداش فرستادن این 11 تا سوالو !
    آفیسر همه چیو گرفت ازم ، cv , sop, rp و ریز نمرات ! هیچ کدومشم پس نداد
    الان واسه جواب دادن به سوالا یه کم مشکل دارم ممنون میشم نظرتو بگی
    سوال 3 اون قسمت که میگهwhether you intend to continue this line of research or business in the U.S من که فعلا TA هستم و معلوم نیست ریسرچم چی باید بنویسم ؟
    سوال 4 رو کلا نمیدونم چی بنویسم

4. Please list detailed descriptions of your proposed research or work plans in the U.S. If any, please include a statement of purpose of your travel to the U.S
    سوال 5 تو cv سفارت نوشتم تدریس خصوصی ریاضی میکردم اینجا هم بنویسم ؟
    سوال 6 ، میدونم گفتی حذف کن course projects رو ولی من نکردم !! ببخشید البته زیادم هست یکم ولی حساس نیست ، کلا اصلا مهم نیستن ! الان بزنم اینجا یا نه ؟؟؟ نزنم بد میشه ؟ تو cv هست دیگه خوب !! بعد استاد پروژم نمیدونم کاراش حساسه یا نه !! n تا مقاله اینا داره چیکار کنم ؟؟ولی خوب اسمش هست تو sop ! باید بزنم فکر کنم ! آیا واسه references همون استاد پروژرو بزنیم فقط کافیه ؟؟
    سوال 8 ، نگفتن به من که از چه منبعیه !! ta شدم و دانشگاه میده ! چی بگم ؟ واسه اون 3 مورد نامه که خواسته ، I20 و نامه پذیرش و نامه فاندو پیوست کنم کافیه ؟؟
    سوال 11، rp منو یادتونه ؟؟ اونو که گفتم و حذف کرد ، بعد همونو دادم به آفیسر الان همونو پیوست کنم کافیه؟ تاریخش واسه 2 هفته قبل مصاحبست !! ولی خوب مثلا به یه سری سوالای اینا جواب نداده دیگه مثل مورد 2 که نگفته کدوم آزمایشگاهها میتونم کار کنم ! فقط گفته بعدا معلوم میشه ! ولی دستگاههایی که باهشون سرو کار دارم و گفته بود ! یا منبع مالی هم نگفته باز.چه کنم ؟؟

ممنون میشم زود جواب بدین که منم جواب بدم خلاص شم !!!

Junior Member

سلام دوستان
    میخاستم ببینم باسه سوال 7 که درباره سفرهای خارجی میپرسه باید بزنیم فلان کشور رفتم در فلان تاریخ یا اینکه علت سفر هم باید توضیح بدم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Georgia Institute of Tech, Bioinformatics

سلام دوستان
    برا من ایروان به جای 10 تا سوال 11 تا سوال نوشته. نکته ای که نگرانم می کنه این سواله
    11.Please provide us with a letter from your U.S. academic advisor that:
    1) explains goals of your research and any practical applications;
    2) identifies the lab or center in which research will take place;
    3) states sources and amounts of any U.S. government money (or funding from U.S. corporations assisting the U.S. government) to be used to support that research; and
    4) describes any export-controlled technology and/or information that will be shared with you.
    The letter should be printed on the university’s letterhead and it should be originally signed by your academic advisor. Your academic advisor can scan and email the letter to you. After you receive it, please email it to us as soon as possible so that we can continue your administrative processing.

متاسفانه من تصمیم گرفتم ادوایزرمو عوض کنم. به همین خاطر اونم حاضر نشد برام این نامه رو بنویسه حالا باید چه کار کنم؟

سلام
    من سه روز پیش رفتم مصاحبه
    ایروان
    اما هنوز ایمیل 11 سوال نیومده واسم
    نگرانمممممممم

سلام من جهارشنبه مصاحبه داشتم واسه جی وان دیروزم سوالارو واسم فرستادن. من اصل ار پی رو به افیسر دادم متاسفانه اسکن نکرده بودم حالا چیکار کنم واسه سواله 11 بگم دادم به افیسر؟
    من کاره اردشم نانو پارتیکل بوده حساسه. چیکارکنم عنوانه دقیقه مقاله رو بنویسم؟تزه دکترام کاملا متفاوته از ارشدم مقالاته اخیرم هم کاملا غیر حساسن ممکنه باز حساس شن رو کاره ارشدم؟
    واسه سواله اسمه همه اساتیدی که تو مقاله هام هست رو باید بنویسم؟همه نانو کار هستن

دوستان آرپی که میفرستیم واسه سواله 11 باید تاریخش حتما بعده مصاحبه باشه؟

Junior Member

باسلام خدمت دوستان
    جناب هایزنبرگ عزیز من 29 می ایروان مصاحبه داشتم برای F1هنوز که یک هفته میگذره 11سوالو برام ایمیل نکردن.باید چکارکنم؟بهشون ایمیل بزنم؟مضمون ایمیلو اگه بفرمائید ممنون میشم. آفیسر هیچی ازم نگرفت و خیلی سوالای ساده ای پرسید که جواباش همش توDS160بود.این دوتا موضوع نگرانم کرده.
    پیشاپیش سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط frhd نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان
    جناب هایزنبرگ عزیز من 29 می ایروان مصاحبه داشتم برای F1هنوز که یک هفته میگذره 11سوالو برام ایمیل نکردن.باید چکارکنم؟بهشون ایمیل بزنم؟مضمون ایمیلو اگه بفرمائید ممنون میشم. آفیسر هیچی ازم نگرفت و خیلی سوالای ساده ای پرسید که جواباش همش توDS160بود.این دوتا موضوع نگرانم کرده.
    پیشاپیش سپاس

رشته و کارتون چیه اگه حساس نباشه که نمیفرسته!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarachemist نمایش پست ها
    رشته و کارتون چیه اگه حساس نباشه که نمیفرسته!!
    ممنون از پاسختون
    من دکترای کامپیوتر فول فاند در زمینه مولتی مدیا وبهینه کردن ارتباطات شبکه ای قراره کار کنم
    منظورتون اینه که اگه رشتم تو TALنباشه برام نمیفرستن سوالارو؟؟
    آیا کسی بوده وضعیت ننو داشته باشه؟
    من وضعیتم از روز مصاحبه آپ دیت نشده.اگه امکان داره راهنمایی کنید
    سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)