سلام دوست عزیز
من یک تجربه در این زمینه از استرالیا دارم. توی اون مورد ظاهراً PhD Coordinator همه کاره بود.
من پروپوزالم رو برای استاد مورد نظرم فرستادم. اون خوشش اومد و یک سری اصلاحیه برای تکمیلش از من درخواست کرد. من دقیقا چیزهایی رو که مد نظرش بود تو پروژه لحاظ کردم. واقعا کار خوبی از اب دراومد(این رو بعدا سایر استاد هایی که براشون اپلای کردم گفتند..)
استاد اولی که پروفسور هم بود پروپوزال رو تأیید کرد اتفاقا خیلی هم خوشش اومد و کلی هم از اون تعریف و تمجید کرد و برای PhD Coordinator فرستاد..
اما به طور عجیبی استاد دوم که اتفاقا دانشیار هم بود به نحو تندی از اون انتقاد کرد(انصافاانتقاداتش وارد هم نبود!) و یه تغییر بنیادی رو هم پیشنهاد داد..
من به استاد اول ایمیل زدم، گفت اون همه کارست سعی کن هرچی میگه انجام بدی...
من به خاطر اینکه احساس کردم اونجا خودشون هم معلوم نیست چی میخوان، چی کار می خوان بکنند و البته موقعیت به نسبت بهتری که در دانشگاه دیگه ای داشتم کلا از اون پروژه انصراف دادم!
این تجربه من بود امیدوارم شما موفق باشید.
نقل قول نوشته اصلی توسط searcher نمایش پست ها
با سلام به دوستان
من برای یک استاد CV خودم را فرستادم آن هم ایمیل من را فوروارد کرد برای PhD Cordinator بخش مربوطه و آن هم از من Prposal research می خواهد.
حالا من proposal Research در راستای استاد اولی بنویسم یا برای استاد دومی؟ چکار باید بکنم؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید.