صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 179

موضوع: نوشتن پروپوزال/درخواست پروپوزال

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نوشتن پروپوزال/درخواست پروپوزال

دوست عزیز

از بین این دو که فرمودید به پروپوزال نزدیک است. از نظر من نسخه لایت یک پروپوزال است که در ان بیشتر به موضوع پروژه و نه لزوما روش تحقیق توجه میشود.

به علاوه توضیح دلایلی که متقاضی فکر میکند او مناسب انجام پروژه است و از عهده ان بر می آید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط setarejanyar نمایش پست ها
    دوستان باتجربه میشه لطفا جواب سوال من را بدین
    گیج شدم
    چون یکی بهم گفت این همون sop و یکی هم گفت این مربوط به پروپوزال میشه

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

سلام

یه جایی تو اپلای نوشته Please write and save the application text کسی میدونه این چی هست دقیقا؟

سلام دوستان..وقتتون بخیر
    من به چند تا استاد استرالیا و انگلیس ایمیل زدم و رزومه مو فرستادم..بیشترشون میگن که پروپوزال بفرست..من فکر میکردم که این قسمت مربوط به مراحل پایانیه..چون من باید برای هر کدوم پروپوزال جداگانه بنویسم و این خیلی وقت گیر و خسته کننده س..با توجه به اینکه من الان تو مراحل اولیه ی تماس با اساتید هستم و ممکنه تو مراحل مصاحبه، اختصاص فاند، یا رقابت با بقیه ی دانشجوها در طول زمان باقیمانده همه چی کلا کنسل بشه..علاوه بر اینکه من فقط به 10 تا استاد ایمیل زدم تا حالا و با این روند من در طول زمان باید حداقل چند ده پروپوزال بنویسم..از طرفی هم تمام این قضایا میتونه رو کیفیت پروپوزال هام تاثیر منفی بذاره..ممنون میشم از دوستان که راهنمائیم کنن..
    یه سوال دیگه هم داریم..بعضی هاشون کپی از ترنسکریپت هام میخوان..واقعا خیلی زود نیست تو این مرحله؟ من تو فرایند گرفتن دانشنامه و ریز نمرات از دانشگاه هام هستم هنوز..و هیچ مدرک ترجمه شده ائی ندارم..به راهنمائی دوستان با تجربه نیازمندم..
    اگر زودتر پاسخم رو دریافت کنم..کمک بزرگی بهم میشه..سپاس مجدد

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط researcher89 نمایش پست ها
    سلام دوستان..وقتتون بخیر
    من به چند تا استاد استرالیا و انگلیس ایمیل زدم و رزومه مو فرستادم..بیشترشون میگن که پروپوزال بفرست..من فکر میکردم که این قسمت مربوط به مراحل پایانیه..چون من باید برای هر کدوم پروپوزال جداگانه بنویسم و این خیلی وقت گیر و خسته کننده س..با توجه به اینکه من الان تو مراحل اولیه ی تماس با اساتید هستم و ممکنه تو مراحل مصاحبه، اختصاص فاند، یا رقابت با بقیه ی دانشجوها در طول زمان باقیمانده همه چی کلا کنسل بشه..علاوه بر اینکه من فقط به 10 تا استاد ایمیل زدم تا حالا و با این روند من در طول زمان باید حداقل چند ده پروپوزال بنویسم..از طرفی هم تمام این قضایا میتونه رو کیفیت پروپوزال هام تاثیر منفی بذاره..ممنون میشم از دوستان که راهنمائیم کنن..
    یه سوال دیگه هم داریم..بعضی هاشون کپی از ترنسکریپت هام میخوان..واقعا خیلی زود نیست تو این مرحله؟ من تو فرایند گرفتن دانشنامه و ریز نمرات از دانشگاه هام هستم هنوز..و هیچ مدرک ترجمه شده ائی ندارم..به راهنمائی دوستان با تجربه نیازمندم..
    اگر زودتر پاسخم رو دریافت کنم..کمک بزرگی بهم میشه..سپاس مجدد
    سلام..
    در مورد استرالیا (از انگلیس خبر ندارم ولی فکر میکنم فرآیندی مشابه استرالیا داشته باشه)، این یه روال طبیعی هست که استاد از شما پروپوزال و ترنسکریپت بخواد. باید زودتر آماده کنید چون به تایید استاد برای اپلای احتیاج دارید.
    لازم نیست لزومن برای هر استاد یه پروپوزال آماده کنید. مثلن از 1 تا5 تا پروپوزال بسته به زمان و تشابه موضوع میشه درست کرد و به بقیه فرستاد و فقط فرمت رو با توجه به چارچوب هر دانشگاه تغییر داد.
    اغلب انتخاب موضوع با شما و البته در راستای تحقیقات سوپروایزر پیشنهادی هست، ممکنه یه استاد به شما موضوع رو بده، یا حتی بندرت پیش اومده که خود استاد بهتون پروپوزال بده. در هر صورت چه در اختیارتون قرار بگیره چه خودتون از صفر تا صد پروپوزال رو انجام بدید در نهایت شما باید یه پروپوزال آماده برای اپلای داشته باشید.

خیر زود نیست. اونا میخوان شرایط اپلیکنت رو رازیابی کنن و طبیعیه که ریزنمره بخوان. اگه هنوز آماده نشده میتونید غیر رسمی رو بفرستید و بگید که رسمیش داره فرآیند اداریو طی میکنه و بزودی آماده میشه. موفق باشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

یه جایی تو اپلای نوشته Please write and save the application text کسی میدونه این چی هست دقیقا؟

دوستان این همون sop هست درسته؟

https://support.jobbnorge.no/hc/en-u...plication-text

ApplyAbroad Superstar

از دید من که cover letter برای اپلیکیشن است.

دوستان این همون sop هست درسته؟

https://support.jobbnorge.no/hc/en-u...plication-text

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    از دید من که cover letter برای اپلیکیشن است.
    ممنون

The application text should be a presentation of yourself, your personality and motivation. This, together with a description of your skills and competence,

همه اینها در یک صفحه کاور لتر؟ برای اپلای دانشگاه اروپایی است

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

در نوشتن SOP یک بخش مهم ناظر بر ارتباط /نقش این تحصیل در مسیر شغلی دانشجوست. در این توضیحی که نوشته اند بیشتر به شرح شخصیت و انگیزه ... اشاره شده بنابراین به نظرم به کاور لتر نزدیک تر می اید.

البته من فکر میکنم شما بایدخودتان را از نام و فرمتهای از پیش تهیه شده رایج رها بفرمایید. دقیقا ببینید چه میخواهند و فارغ از اینکه اسمش SOP است یا هر چیز دیگر همان را تهیه بفرمایید و بنویسید.

پایدار باشید

ممنون

The application text should be a presentation of yourself, your personality and motivation. This, together with a description of your skills and competence,

ویرایش توسط susighton : September 23rd, 2019 در ساعت 02:05 PM

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

دوست عزیز، بله اکثر دانشگاه های اروپایی یک صفحه کاور لتر میخوان. شما هر کدام از موارد خواسته شده را در حد یک پاراگراف توضیح بدید. تمرکز را هم در توضیح بکگراند خود و ارتباطش با پوزیشن مورد نظر و توضیح انگیزه های خود در رابطه با موضوع، و سپس تیم ، دانشگاه و کشور مورد نظر قرار بدید. بهم پیوستگی پاراگراف ها و بیان داستان وار خیلی کمک میکنه. معمولا اگر بشه 1.5 صفحه هم ایراد نمیگیرند. یکبار بنویسید و زیاد وقت بزارید برای پوزیشن های بعدی از قبلی استفاده کنید و جزییات را تغییر بدید. موفق باشید.

ممنون

Banned

statement of research intent همون پروپوزال هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)