صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 179

موضوع: نوشتن پروپوزال/درخواست پروپوزال

Banned

پیش فرض پاسخ : Research Proposal

بچه ها من یه سوال دارم خواهش می کنم سریع جوابم رو بدید :

من یه دانشگاهی رو پیدا کردم که تصادفا 1کی از استاداش 1 مقاله داده که منم شبیه اون مقاله رو توی سیستم های موجودی با ژنتیک و فازی و . . . بهینه کردم ! حالا خود استاده هم ته مقالش نوشته که این کارا رو باید توی مقاله های بعدی و تحقیق های بعدی بکنم !

خوب حالا من می خوام یه چیزی برای ادمیشن کامیتی بفرستم که نشون بدم منم اون کارو شبیهش رو کردم ! علاوه بر مقاله هام و Statement of Research که واسشون گذاشتم ( استاده عضو ادمیشن کامیتی هستش ) می خوام یه Research Proposal هم براشون بنویسم! نظرتون چی هستش ؟ آیا این کار رو بکنم ؟

می خوام توی این پروپوزال بگم که می خوام روی این موضوع کارکنم.

مرسی

سلام............دوستان استراليايي كمك كنيد لطفا

براي يه دانشگاهي دارم اقدام مي كنم كه قبلا پروپوزال رو با كمك استاد نوشتم يعني استاد پروپوزالم رو دو بار خونده و من ويرايش لازم رو انجام دادم............حالا كه مي خوام فرم مربوط به اون رو پر كنم مي بينم كه براي هر قسمت محدوديت گذاشته شده
    ( مثلا قسمت هدف پروژه 150 كلمه) حالا سوالم اينه اگه من اين محدوديت رو رعايت نكنم چي ميشه؟ مهمتر اينه كه داخل فرم تاكيد شده كه حتما غير تخصصي بنويسيد آخه تمام متن من به زبان تخصصي نوشته شده من الان نمي دونم چه كار كنم اگه پروپوزال رو تغيير بدم ميترسم به استاد مربوطه بربخوره. آخه بنده خدا دوبار متن پروپوزالم رو خونده............مرسي

کسی میدونه که نوشتن proposal برای دریافت scholarship هم مثل همون research proposal های معول هست یا نه؟ من پذیرش دارم اما هنوز نرفتم و استاد به جایی معرفیم کرده که اونا میگن که اینو بفرستید: a discussion of your research topic (<750 words) that includes project objectives and the work’s relevance to the subject.

پیش فرض پاسخ : نوشتن پروپوزال

هر دانشگاه استاندارد خودشو ميخواد يا يه پروپازال كلي، فكر نكنم تو سايت دانشگاه‌ها مطلبي در اين مورد باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir U of Tech. Textile technology engineering

من برای سفارت آمریکا تو قبرس اقدام کردم و از من خواستن که research plan براشون ایمیل کنم، یعنی باید ۵ صفحه پروپوزال براشون بفرستم؟دقیقا چه چیزایی باید بنویسم؟

سلام
    اگه نتونیم استادی پیدا کنیم , چطور باید این proposal رو بنویسیم ؟ موضوع از کجا پیدا کنیم ؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida International University

سلام دوستان

واسه فوق لیسانس تو رشته هتلداری کدوم دانشگاه های آمریکا کرس بیسد هستن؟ یعنی بدون thesis هستن
    با توجه به اینکه لیسانسم زبان واسه فوق لیسانس رشته هتلداری می تونم فاند بگیرم؟

مرسی

سلام

تو application form باید اسم استادراهنما رو بنویسم . این به این معنیه که حتما باید برای نوشتن پروپوزال یه استاد پیدا کنم ؟ اگه استادی پیدا نکردم چی ؟ بدون استاد اولا باید اسم چه کسی رو تو فرم بنوسیم و دوما چطور موضوع پیدا کنم ؟
    موضو تز باید مثل تز دانشگاه خودم دقیقا مشخص باشه یا اینکه فقط محدوده ی ای رو که می خوام کار کنم بیارم ؟

ممنون

Junior Member

سلام.<BR>دوستان من یه مقاله دارم اما نمی دونم این مقاله رو باید کجا ثبت کنم که بتونم از اون به عنوان یه امتیاز در پذیرش مقطع ارشد استفاده کنم<BR>رشتم مکانیکه.<BR>لطفا راهنمایی کنین.مرسی.

سلام

پروپوزالی که از من خواستن باید فقط شرح طرح باشه و در حد یک صفحه . موضوعش : exploring of new biomarkers . می خوام بدونم در این حالت آیا لازمه حتما از مقالات مطلب انتخاب کنم و یا یه توضیح مختصر در مورد پروژه اعم از اینکه biomarker چی هست و روش های جستجوی اون ها رو بنویسم کافیه ؟ آیا لازمه که به مطالعات انجام شده اشاره کنم و رفرنس بیارم ؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)