صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 179

موضوع: نوشتن پروپوزال/درخواست پروپوزال

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Research Proposal

نقل قول نوشته اصلی توسط studentt نمایش پست ها
    بچه ها یک سوال درباره نحوه نوشتن پروپوزال،
    1- اصولا پروپوزال باید چند کلمه باشه؟ حدود 400-500 کلمه؟
    2- بخش های مختلف باید با تیتر بیاد یا هر بخش رو فقط با پاراگراف بندی باید جدا کرد؟ به عنوان مثال باید Objectives , Hypotheses و ..... رو به صورت تیتر آورد بعد زیرش توضیح داد یا این که بدون ذکر این تیترها، مطالب رو آورد؟
    ممنون
    برای پروپوزال خوب و کامل حداقل 400-500 کلمه ولی تا حدود 1500 کلمه هم می تونه باشه. تیتر زدن خوبه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس مامایی

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    برای پروپوزال خوب و کامل حداقل 400-500 کلمه ولی تا حدود 1500 کلمه هم می تونه باشه. تیتر زدن خوبه.
    سلام,به نظر من تعداد کلمات در پرووپوزال با توجه به صفحه راهنمای پروپوزال هر دانشگاه میتواند متغیر باشد.بهتر است دراین مورد به proposal guidence همان دانشگاه مراجعه کنید.اما سوالی که در مورد نوشتن پرووپوزال برای من پیش اومده اینه که معمولا مکان تحقیق هم در آن مشخص می شود,ولی ما که هنوز شناخت کافی از مکان های مورد نظر برای تحقیق نداریم.آیا الزامی در عنوان کردن مکان تحقیق در پرو پوزال هست یا نه؟ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rita52 نمایش پست ها
    سلام,به نظر من تعداد کلمات در پرووپوزال با توجه به صفحه راهنمای پروپوزال هر دانشگاه میتواند متغیر باشد.بهتر است دراین مورد به proposal guidence همان دانشگاه مراجعه کنید.اما سوالی که در مورد نوشتن پرووپوزال برای من پیش اومده اینه که معمولا مکان تحقیق هم در آن مشخص می شود,ولی ما که هنوز شناخت کافی از مکان های مورد نظر برای تحقیق نداریم.آیا الزامی در عنوان کردن مکان تحقیق در پرو پوزال هست یا نه؟ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.
    منظورتون از مکان تحقیق چیه؟ مکان فیزیکی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - شهید باهنر کرمان

سلام دوستان
    من دنبال یه نمونه motivation letter می‌گردم برای پذیرش دکترای معماری به ایتالیا.ممکن منو راهنمایی کنید،؟؟؟احتیاج فوری دارم
    مرسی‌ از همتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس مامایی

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    منظورتون از مکان تحقیق چیه؟ مکان فیزیکی؟
    حوزه ای که تحقیق در آن انجام می گردد.در واقع یه جورایی یک محدوده فیزیکی رو در بر میگیره,به طور مثال تحقیق در یک سازمان خاص و یا چیزی شبیه به آن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rita52 نمایش پست ها
    حوزه ای که تحقیق در آن انجام می گردد.در واقع یه جورایی یک محدوده فیزیکی رو در بر میگیره,به طور مثال تحقیق در یک سازمان خاص و یا چیزی شبیه به آن.
    بطور معمول نیاز به عنوان کردن اینها نیست مگه اینکه تحقیقات شما دقیقا و مستقیما در راستای اون محدوده بچرخه که اون موقع هم کاملا واضحه.

سلام دوستان
    دانشگاهی که من میخوام اپلای کنم (البرتا) این رو خواسته:
    Formal Statement of Research Interests and Goals: 1-2 pages of personal, professional, and research objectives
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه لطفا؟ من هنوز نمیدونم عنوان تحقیقم چیه که بخوام در موردش بنویسم! لطفا اگه تمپلیت دارید برام بفرستید که حداقل بفهمم چی باید بنویسم و از کجا شروع کنم.

Junior Member

من کلا 500 کلمه میتونم بنویسم 6 سال سابقه کار دارم و به همین دلیل معدل لیسانسم پایینه, ارشد هم دارم میخونم که چون یکساله است نمیتونم فعلا معدلم رو بگم, قبلا برای ارشد نوشتم اما دو صفحه است و تو 500 کلمه نمیتونم همه چیزو بگم پیشنهادی دارید که چیا رو بگم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezase1 نمایش پست ها
    من کلا 500 کلمه میتونم بنویسم 6 سال سابقه کار دارم و به همین دلیل معدل لیسانسم پایینه, ارشد هم دارم میخونم که چون یکساله است نمیتونم فعلا معدلم رو بگم, قبلا برای ارشد نوشتم اما دو صفحه است و تو 500 کلمه نمیتونم همه چیزو بگم پیشنهادی دارید که چیا رو بگم؟
    دوست من Research Proposal مربوط به تحقیقات آینده شماست، ربطی به معدل لیسانس و ارشد و ... شما نداره اینها رو اصلا نباید بنویسید.

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

دوستان اگر در پورپوزالم قسمتهایی باشه که کپی پیست باشه از بعضی پروپوزالها و مقالات آیا قابل تشخیصه برای دانشگاه؟ یعنی امکانش هست استادا اول سرچ کنن مطالب پوروپوزال رو بعد تصمیم گیری کنن راجع به قبول کردن دانشجو؟

A friend in need is a friend indeed

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)