صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 179

موضوع: نوشتن پروپوزال/درخواست پروپوزال

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Research Proposal

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    دوستان اگر در پورپوزالم قسمتهایی باشه که کپی پیست باشه از بعضی پروپوزالها و مقالات آیا قابل تشخیصه برای دانشگاه؟ یعنی امکانش هست استادا اول سرچ کنن مطالب پوروپوزال رو بعد تصمیم گیری کنن راجع به قبول کردن دانشجو؟
    بله در اکثر مواقع پروپوزال ها برای Plagiarism تست میشن. اگه از جایی چیزی رو کپی می کنید حتما در " " بگذارید و رفرنس بدید. راه بهتر هم اینه که شما جمله رو با زبون خودتون بازنویسی کنید و فقط رفرنس بدید. یادتون باشه رفرنس دادن صحیح و در جای مناسب در پروپوزال نشون دهنه تسلط شما در اون زمینه است و اصلا و ابدا نقطه ضعف نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نوشتن پروپوزال

سلام دوستان
    می شه لطفا من رو راهنمایی کنید که برای تکمیل مدرکی با عنوان Description of research topic من باید با فرمت پروپزال نویسی شروع کنم به نوشتن یا نه کلی بیان کنم؟

ممنون

سلام.توی نامه ای که برای من اومده از دانشگاه ولینگتن این رو از من خواسته:an abstract of porposed resume 2-3 pages 2000-3000 words.به نظرتون ابسترکت پروپوزال دکتری تو چه فرمتی باید باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kajalrahimian نمایش پست ها
    سلام.توی نامه ای که برای من اومده از دانشگاه ولینگتن این رو از من خواسته:an abstract of porposed resume 2-3 pages 2000-3000 words.به نظرتون ابسترکت پروپوزال دکتری تو چه فرمتی باید باشه؟
    فرمت یک داکیومنت ساده (مقدمه، بررسی Literature، توضیح درباره پروژه، دست یافنتی ها، نحوه ارزشیابی، رفرنس ها).

دوستان من نياز به يه پروپزال دكتري در زمينه مهندسي كيفيت يا مديريت كيفيت يا مديريت زنجيره تامين دارم. خيلي نيازم مبرمه چون ممكنه ريجكت بشم. ميشه كمكم كنيد چه در زمينه موضوع يا خود پروپزال اگر كسي داره ممنون ميشم. حتي اگر جائي بفروشن حاضرم بخرم.
    تشكر

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پست های انتقالی از انجمن آمریکا

سلام به همه دوستان عزیز اپلای ابرودی
    یه سوال در مورد RP برام پیش اومده ... منظور همون Research Proposal هست دیگه ؟ این مورد رو مگه من نباید خودم بنویسم؟ چون من واسه مستر معماری دارم میرم اونجا و RA گرفتم که باید توی یه Lab کار کنم ... حالا به نظرتون این دقیقا چه مساله ای رو شامل میشه ؟ و من دقیقا چه چیزی رو باید از استادم بخوام؟

ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. Elec. Amirkabir, M.Sc. Energy Sharif

پیش فرض پاسخ : ترکمنستان - نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال 2013

RP همونطور که گفتین همون ریسرچ پروپوزاله. ریسرچ پروپوزال رو معمولاً استاد شما باید بنویسه و بگه که شما قراره اونجا که میرین چه کاری انجام بدین. البته کلاً ریسرچ پروپوزال بیشتر برای رشته های مهندسی و علوم، و همینطور برای مقطع دکترا لازمه. داشتنش کلاً مفیده ولی با شرایط شما زیاد مورد مهم و ضروری نیست. من که مستر بودم با یه زمینه اقتصادی، زیست محیطی اصلاً نبردم. با این حال میتونین از استادی که دارین میرین باهاش کار کنین اگه معلومه، یا استاد مسئول Labتون بخواین که اگه مشخصه زمینه کاریتون، بهتون RP رو بدن.

Junior Member

سلام دوستان. من با یه استاد تو استرالیا مکاتبه کردم گفت پروپزال بنویس. موضوع کلیشو خودش گفته ولی من نمیدونم چیکار باید بکنم.باید جزییات بنویسم؟من که دقیق نمیدونم قراره چیکار بکنم. کسی نمونه ای از یک پروپزالو داره؟ممنون از همگی

میشه درباره چگونگی نوشتن پروپوزال برای مقطع دکتری در آلمان توضیح بدید؟
    و اینکه برای پیدا کردن یه موضوع خوب و جدید، چه راه هایی وجود داره؟
    اگه میشه نمونه ای از یک پروپوزال برای رشته های مهندسی رو برای دانلود بذارید.

دوستان يه سئوالي داشتم اما قبلش خواستم بدونم كه اين تاپيك با اينكه عنوان مهمي داره اما چرا آنقدر فعاليتش كمه؟ اگه تاپيكي مشابه اش هست بگيد.
    ميگم توي پروپوزال توي قسمت research objectives ميشه گفت ارائه مثلا فلان راهكار براي فلان مسئله اما ديگه توضيح نداد چطوري؟ يا اينكه در قسمت methodology يا قسمت هاي مشابه توضيح بديم كه چطور و بر چه اساس قرار هست راهكارمون كار كنه؟ مرسي.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)