صفحه 8 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 179

موضوع: نوشتن پروپوزال/درخواست پروپوزال

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پست های انتقالی از انجمن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز اپلای ابرودی
    یه سوال در مورد RP برام پیش اومده ... منظور همون Research Proposal هست دیگه ؟ این مورد رو مگه من نباید خودم بنویسم؟ چون من واسه مستر معماری دارم میرم اونجا و RA گرفتم که باید توی یه Lab کار کنم ... حالا به نظرتون این دقیقا چه مساله ای رو شامل میشه ؟ و من دقیقا چه چیزی رو باید از استادم بخوام؟

ممنون.
    سلام
    نه همان نيست. Research Plan هستش
    براي سفارت اينكه چون معماري هستي آيا به اين Research Plan نياز داري اصلا يا نه خودش سواله
    در اين فايل به عدم ارتباط تحقيق به تكنولوژي هاي خاص، هسته اي و وابسته به نظامي تاكيد ميشه. فكر نميكنم شما نياز به اين فايل داشته باشيد
    اكثر بچه هاي رشته شما هم در همان مصاحبه سفارت ويزا ميگيرن و به كلير نميرسه
    در پناه حق
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Research Proposal

سلام
    استاد من ازم ی پروپوزال خواسته. برای ارسالش چقد وقت ازش بکیرم منطقیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

پیش فرض پاسخ : نوشتن پروپوزال

سلام ببخشید من یک سوال دارم در مورد نوشتن پروپوزال. در قسمت سایر مدارک طریقه نوشتن پروپوزال را خوندم یک سوال داشتم که متاسفانه زیاد آشنایی با سایتتون ندارم و نمی دونستم کجا باید بنویسم. دانشگاه ملبورن ازم خواسته که یک پروپوزال براشون بفرستم با مدارکم برای فاند اما فکر کنم با اینکه شما اینجا توضیح دادید فرق داره. دقیقا اینو ازم خواستند

2-3 page project proposal outlining your area of research that you intend to carry out with us.

می خواستم بدونم اینو هم به همون روش باید بنویسم؟
    مرسی

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    چیزی که دانشگاه ملبورن از شما خواسته, همون پروپوزال رایج هست که ضمن اینکه زمینهء مورد علاقهء پژوهشی شما رو نشون میده, افق دید شما در موضوع مورد بحث و آشنایی و تسلط کلی شما رو بر روی این حوزه هم نشون میده.
    پیکره و ساختار نوشتن پروپوزال رو هم که یکی از دوستان در اولین پست این تاپیک به تفصیل شرح دادند
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط salma1363 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یک سوال دارم در مورد نوشتن پروپوزال. در قسمت سایر مدارک طریقه نوشتن پروپوزال را خوندم یک سوال داشتم که متاسفانه زیاد آشنایی با سایتتون ندارم و نمی دونستم کجا باید بنویسم. دانشگاه ملبورن ازم خواسته که یک پروپوزال براشون بفرستم با مدارکم برای فاند اما فکر کنم با اینکه شما اینجا توضیح دادید فرق داره. دقیقا اینو ازم خواستند

2-3 page project proposal outlining your area of research that you intend to carry out with us.

می خواستم بدونم اینو هم به همون روش باید بنویسم؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Research Proposal

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi770 نمایش پست ها
    سلام
    استاد من ازم ی پروپوزال خواسته. برای ارسالش چقد وقت ازش بکیرم منطقیه؟
    سلام
    بستگي به 1- وقت 2- توانايي علمي و سطح زبان شما داره. در حالت متوسط 2هفته بنظرم معقوله
    شاد باشي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

با سلام
    من یه سوال داشتم که ممنون می شوم راهنمایی کنید
    من در یک بورس شرکت کردم که یک research planدر حد یک صفحه گفته می خواد.این همون research proposal است؟ چه مواردی را باید در یک صفحه بنویسم؟ موضوع بورس یک موضوع مشخص است و در خود اطلاعات بورس در موردش یک صفحه توضیح داده که قرار است چه کاری انجام شود بقیه اش را هم که من اطلاع ندارم قراره چه کارهای دیگری انجام دهند. پس من باید در این یک صفحه چی بنویسم که در انگیزه نامه نباشد؟
    ممنون از کمکتان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pademan نمایش پست ها
    با سلام
    من یه سوال داشتم که ممنون می شوم راهنمایی کنید
    من در یک بورس شرکت کردم که یک research planدر حد یک صفحه گفته می خواد.این همون research proposal است؟ چه مواردی را باید در یک صفحه بنویسم؟ موضوع بورس یک موضوع مشخص است و در خود اطلاعات بورس در موردش یک صفحه توضیح داده که قرار است چه کاری انجام شود بقیه اش را هم که من اطلاع ندارم قراره چه کارهای دیگری انجام دهند. پس من باید در این یک صفحه چی بنویسم که در انگیزه نامه نباشد؟
    ممنون از کمکتان
    حالتی مشابه پروپوزال خلاصه شده است. بنویسید دوست دارید در چه زمینه هایی تحقیق کنید، به چه پرسش هایی دوست دارید پاسخ بدید و در نهایت فکر می کنید تحقیق شما چه Contribution هایی به رشته شما خواهد کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی آلی از خواجه نصیر

سلام . من با یه دانشگاه توی استرالیا مکاتبه کردم، استاد این متن رو برم فرستاده. آیا کسی میدونه دقیقا چی میخواد.
    As you already got the equivalent of IELTS 6.5, all what you need to get admission to our university is a research project (two pages) that
    should have application in medical, sports or environment and in mean time in interest to your country
    لطفا من رو راهنمایی کنید که منظور از research paper و in interest to your country چیه؟

دوستان من برای ارشد طراحی صنعتی در یک دانشگاه می خوام اپلای کنم یکی از چیزایی که می خواد اینه:
    Project proposal: $10 million and two years. A description of a program or activity that the applicant would (hypothetically) propose to pursue if given an open budget of $10 million and a time frame of two years.
    کسی ایده ای داره چه فرمتی باید داشته باشه این نوشته یا چقدر باید تقسیم بندی بودجه و زمانش دقیق باشه؟ کلاْ چه ایده ای دارید راجع به همچین چیزی؟

دوستان
    1-آیا ایرادی دارد که ریسرچ پروپوزال بنویسیم بدون موضوع?? منظور این است که روی حوزه که قرار است کار کنیم در اینده ، صحبت کنیم و مبحث را ریز کنیم که می خواهیم به علت اهمیت فلان سیستم در فلان صنعت، کار کنیم ولی موضوع دقیق و خاصی را مطرح نکنیم به عنوان تاپیک?

2-در ریسرچ پروپوزالی چهار صفحه ای که از ما خواسته شده بنویسیم، ایا باید reference مقالات را هم بنویسیم?
    3-ایا فونت وحاشیه خاصی باید قائل شد?
    (دانشگاه تمپلیتی خاص ارائه نکرده است)
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)