صفحه 13 از 19 نخستنخست ... 345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 181

موضوع: مواد غذایی سالم

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مواد غذایی سالم

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    والا سه چهار کیلوییش رو نیم دونم اما توی trader joe's این مارک رو دیدم عین کشمش ایران بود:
    golden raisins ...1Lb.... 2.69$
    مصرف بالاست 1 پووندیش به صرفه نیست. اما میرم try می کنم. البته از اونجایی که برای بدن خیلی مفیده بعید می دونم زیاد رو بورس باشه تو آمریکا.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    مصرف بالاست 1 پووندیش به صرفه نیست. اما میرم try می کنم. البته از اونجایی که برای بدن خیلی مفیده بعید می دونم زیاد رو بورس باشه تو آمریکا.
    تقریحی بزن شما )
    اینو هم بگم برای کشمش پلویی هم می تونید این مارک رو بخرید:Sun Maid Natural California Raisins

عین ایرانه.... توی والمارت هم هست.

514nHBC1bSL._SL500_AA300_.jpg
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

I also found some dates in TJ which was relatively expensive, about 9 $ or something? Fellows, you know somewhere with better price for it?
    I love you USA

ماست مدل ایرانی plain yogurt هست. اگر خودتون بلد باشید ماست درست کنید، برای مایه از همین نوع ماست استفاده منید خوب می شه.
    پنیر فتا هم اینحا هست... همون feta cheese بهش می کت که توی همه ی فروشگاه های مواد غذایی هست. یه مدل پنیر هست که انگار کپک ( کفک ) توش داره که خیلی برای سالاد حوشمزه می شه.
    کره ی خوب هنوز کشف نکردم ( مثل کره ی پاک ) اما landolakes بد نیست.
    تو قسمت نون اگه برید یه سری نون هست انگار کشمش توشه اما بلو بِری هست که خوشمزست برای صبحانه خوبه.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

ماست مدل ایرانی plain yogurt هست. اگر خودتون بلد باشید ماست درست کنید، برای مایه از همین نوع ماست استفاده منید خوب می شه.
    پنیر فتا هم اینحا هست... همون feta cheese بهش می کت که توی همه ی فروشگاه های مواد غذایی هست. یه مدل پنیر هست که انگار کپک ( کفک ) توش داره که خیلی برای سالاد حوشمزه می شه.
    تو قسمت نون اگه برید یه سری نون هست انگار کشمش توشه اما بلو بِری هست که خوشمزست برای صبحانه خوبه.
    ماست پیشنهادی جناب رشیدی تست شد. خوشمزه ست. و البته من بدون چربی گرفتم که whole ش احتمالا پر ملات تر هم هست.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

irish butter - Kerrygold

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

برای نان،من از نان های آماده استفاده نمی کنم و خودم نان رو درست می کنم.شما می تونید با تهیه ی یکی از این دستگاه های bread maker که شبیه سرخ کن و هم اندازه ی اونه به راحتی و به هر میزانی که می خواهید نان مورد استفادتون رو خودتون تهیه کنید.من یکی از این دستگاه ها با مارک Black & Decker رو از Walmart با قیمت 77 $ تهیه کردم.تنها چیزی که نیاز دارید آرد و مخمر و نمک و شکر هست که من آرد رو در بسته های 10 کیلویی به قیمت 8$ تهیه می کنم.برای 3 نفر من از 1.5 پیمونه آرد استفاده می کنم که برای یک وعده صبحانه برای 3 نفر کاملا کافیه.کیفیت نانی که درست می کنید هم واقعا عالی و خوشمزست.اینجوری درسته که اول یه هزینه ی 70-80 $ برای دستگاهش می کنید ولی در دراز مدت در پولتون صرفه جویی می کنید.
    ویرایش توسط mohammad9 : January 8th, 2013 در ساعت 10:59 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9 نمایش پست ها
    برای نان،من از نان های آماده استفاده نمی کنم و خودم نان رو درست می کنم.شما می تونید با تهیه ی یکی از این دستگاه های bread maker که شبیه سرخ کن و هم اندازه ی اونه به راحتی و به هر میزانی که می خواهید نان مورد استفادتون رو خودتون تهیه کنید.من یکی از این دسشگاه ها با مارک Black & Decker رو از Walmart با قیمت 77 $ تهیه کردم.تنها چیزی که نیاز دارید آرد و مخمر و نمک و شکر هست که من آرد رو در بسته های 10 کیلویی به قیمت 8$ تهیه می کنم.برای 3 نفر من از 1.5 پیمونه آرد استفاده می کنم که برای یک وعده صبحانه برای 3 نفر کاملا کافیه.کیفیت نانی که درست می کنید هم واقعا عالی و خوشمزست.اینجوری درسته که اول یه هزینه ی 70-80 $ برای دستگاهش می کنید ولی در دراز مدت در پولتون صرفه جویی می کنید.
    ماشالا شما حرفه ای هستید ها!
    یه نونی پیدا کردم عین نون تافتون هست خوشمزه هم هیت.
    در مورد مخمر می خواستم بدونم چه مارکی می گیرید؟ من دو بار گرفتم خمیرم تکون نحورد!

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

ماشالا شما حرفه ای هستید ها!
    یه نونی پیدا کردم عین نون تافتون هست خوشمزه هم هیت.
    در مورد مخمر می خواستم بدونم چه مارکی می گیرید؟ من دو بار گرفتم خمیرم تکون نحورد!
    مارک مخمرم Fleischmann's هستش.البته من کانادا هستم و این مخمر هم تولید کاناداست.نمی دونم آیا این مارک آمریکا هم پیدا میشه یا نه.اینم عکسشه:
    ty_jar.jpg

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

ما هم نان بربری تو فر درست میکنیم ... واقعا عالی میشه ! ... خدا پدر کسی که بهمون یاد دادو بیامرزه ! ... مخمر هم از همین که محمد گفت تو آمریکا هست.

اینجا کله پاچه هم هست ! محله عربها ...خیلی تمیزه ... پختنش خیلی آسونه ...

فقط من خامه مثل خامه ایران پیدا نکردم !

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***