نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها
دوستان امروز برا ما هم داشت از این اتفاقا میفتاد که گفتیم ما خودمون آخر خطیم و ... بهمون زنگ زدن گفتن شما دوتا بلیت سفر به باهاما بردید که امروز پروموشن خورده و از هزار و ... دلار رسیده به 188 دلار برا هردو نفر و کلی شروع کردن به تعریف و ... که چه ساحلی و به به و ... بعد گفتن خب ویزا کارت دارین؟ گفتیم آره گفت خب تا کی اعتبار داره؟ گفتیم تا فلان وقت. گفتن خب شماره کارتت رو بده. همسرم گفت برا این 188 دلار میخواید؟ گفت آره دیگه این قیمت استثنایی امروزه من براتون سریع بگیرم. همسرم گفت من باید با همسرم مشورت کنم بعد. آقاهه گفت من جاهای زیادی سفر کردم از جمله ایران و مردای ایرانی درهیچ کاری احتیاج به اجازه همسرشون ندارن!!! (مارو دور نزن!) بیا خانمت رو سورپرایز کن و... همسرم گفت نه فوقش همون 1000 دلار میدیم گفت نه نمیشه و بده شماره رو اگه نه من 40 نفر دیگه تو سایت هستن که بهشون زنگ بزنم و همسرم گفت باشه به همونا زنگ بزن!!! حالا نمیدونم این کلاهبرداری بود یا نه اما طرف حتی زیر حرف خودشم زد... خلاصه حواستون به این تلفن ها هم باشه.
از این گونه تلفن ها و افرها فراوانه. به هیچ وجهه هیچ اطلاعاتی بهشون ندید حتی اگه گفت از بانکتون تماس می گیریم. کلا صحبت باهاشون را ادامه ندید و تلفن رو قطع کنید.