خوب دوستان حالا به بررسی سناریوی بعدی می رسیم. بعد از کلاهی که سر شما رفته تصمیم می گیرید که برید از یکی دیگه نقد بخرید این دفعه هم باز یکی از دوستان شما را به شخص دیگه معرفی می کنه این دفعه کمی طرف ظاهرا آدم بهتری میرسه. خلاصه بهش می گید که چی می خواین اونم میکه اوکی یه ماشین خوب دارم. البته اول بهتون توصیه می کنه بیا یه ماشین شاسی بلند یا آل ویل درایو بخر اینجا تو برف گیر نکنی. خیلی فریب این حرفا رو نخورید هزاران نفر اینجا سواری معمولی سوار میشن و مشکلی هم ندارن خصوصا تو تورنتو که همچین خبرایی نیست. خلاصه یه ماشین اتنخاب می کنید یارو هم یه لیست نشونتون میده میگه اینو من اینقدر خریدم. اینو هم باور نکنید اون قیمت فروش خودشه. خلاصه ماشین حساب براتون میزنه و تکس و پلاک و غیره رو هم بهش اضافه می کنه میگه 120 دلار هم بردمش کارواش و اینقدر هم دادم ترمزاشو درست کردم خلاصه آخر ماشینی که 5000 دلار تو لیستش نوشته بود براتون ده هزار دلار در میاد. بعد میگه آره اگه میخوای اینقدر بده فلان کارشم برات بکنم. توصیه من: گول هیچکدوم از این حرفا رو نخورید. همون اول ازش بپرسید آخرش چند و ضمنا هیچ پولی هم واسه تعمیر ماشین بهش ندید هرکار داشت خودتون ببیرید تعمیر گاهای دیگه که خودتون مطمئن باشید اون کارا رو ماشینتون انجام میشه. آقا عجب حقه بازایی هستن این طایفه. ادامه دارد...