صفحه 10 از 246 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5778 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از دانشگاه canterbury در مقطع دکتری بصورت full fundپذیرش گرفتم.من پذیرش دیگه ای از دانمارک دارم که full fund نیست و بورسیه اش تنها هزینه های دانشگاه رو کاور میکنه و هزینه زندگی در دانمارک با منه.البته ویزای دانمارکم اومده و من باید یک januaryدانمارک باشم.
    می خواستم بدونم از دوستان گروه کسی اطلاعی داره که من میتونم از دانمارک واسه ویزای نیوزیلند اقدام کنم اگه تمام مدارکم کامل باشه؟
    این پلیس چک رو از کجا و چجوری باید تهیه کنم.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی موجود هست راهنماییم کنید.
    بله. میتونید دوست عزیز. منتهی برید تو سایت مهاجرت نیوزلند و ببینید که مدارکتونو (در حالیکه دانمارک هستید) باید به کجا تحویل بدید.
    باید برید پلیس +10 و اونجا درخاست گواهی سوء پیشینه بدید. حدود 10 روز تا دوهفته طول میکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5778 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از دانشگاه canterbury در مقطع دکتری بصورت full fundپذیرش گرفتم.من پذیرش دیگه ای از دانمارک دارم که full fund نیست و بورسیه اش تنها هزینه های دانشگاه رو کاور میکنه و هزینه زندگی در دانمارک با منه.البته ویزای دانمارکم اومده و من باید یک januaryدانمارک باشم.
    می خواستم بدونم از دوستان گروه کسی اطلاعی داره که من میتونم از دانمارک واسه ویزای نیوزیلند اقدام کنم اگه تمام مدارکم کامل باشه؟
    این پلیس چک رو از کجا و چجوری باید تهیه کنم.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی موجود هست راهنماییم کنید.
    من اینو براتون پیدا کردم. مربوط به اینکه کجا بایدروندتونو زمانی که در دانمارک هستید بفرستید.
    http://www.immigration.govt.nz/templ...=Guest&level=1

سلام دوستان،

چند تجربه کوچیک در مورد آزمایشات

قبل آزمایش از تغذیه تون مواظب باشین، چیزایی نخورین که قند و کلسترول خون رو بالا ببره
    اگه تو جند روزه قبل سرما خوردین یه کم صبر کنین بعد برین (مثل من گلبولهای سفیدتون رو زیاد نشون نده)

من مطب دکتر هاکوپیان رفتم و از ایشون خیلی راضی ام

سلام

بچه های من امروز بعد از 10 ماه ریجکت شدم ، بدلیل اینکه ایران حاضر نیست راجب به انرژی اتمیش کنار بیاد و مذاکرات کنه....و کلی هم عذرخواهی کرده بابت این!

تمام.

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    سلام

بچه های من امروز بعد از 10 ماه ریجکت شدم ، بدلیل اینکه ایران حاضر نیست راجب به انرژی اتمیش کنار بیاد و مذاکرات کنه....و کلی هم عذرخواهی کرده بابت این!

تمام.
    یعنی هیچکدام از نامه هایی که شما از طرف استادتان برای اداره مهاجرت فرستاده شده بود را قبول نکردند؟
    متأسفم! خبر خیلی بدی بود!

سلام دوستان،

مدرک دانشگاهی رو تو پاکت دانشگاه بزاریم یا همین طوری با مدارک دیگه بفرستیم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

دوست عزیز اگر واسه پُست مدارک‌تون می‌پرسید می‌خوام یه نکته رو بهتون بگم (در واقع پیشنهاد بدم)/ سعی کنید مدارک‌تونُ دسته بندی کنید/ مثلا ما تمامِ مدارک دانشگاهی و ریز نمراتُ توی یه کاور (از این کاور پلاستیکی‌ایِ معمولی) گذاشتیم و روش با برچسب لیست تمام مواردی که تو اون پوشه بود نوشتیم/ در موردِ بقیه چیزها هم همین جوری دسته بندی کردیم/ بنابراین پاکتی که پست کردیم شاملِ چند تا از این کاور پلاستیکی‌ا بود که مدارک بصورت کاملا مرتب و کتگوری شده توش بود/ یادمه یکی از بچه‌ پارسال رو این تاکید کرده بود/ چون باعث می‌شه مدارک واسه آفیسر خواناتر باشه و سریع‌تر چیزایی که دنبال‌ش هستشُ پیدا کنه/
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    سلام

تمام.
    سلام
    چقدر بد ما (من و همسرم) واقعا ناراحت شدیم و غصه خوردیم راهی برای اعتراض یا بررسی دوباره نداره؟ این همه که مدرک فرستاده بودید براشون. موضوع پروژه شما هم که ربطی به انرژی هسته ای نداره که! نمی دونم شاید دیگه ارزش پیگیری نداشته باشه و بهتره که جاهای دیگه رو امتحان کنید. هر چند که واقعا سخته از اول شروع کردن همه چیز. بازم متاسفم.

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

سلام
    جدا جدا باشه بهتره.
    شما راستی ننوشتی که از چه دانشگاهی و برای چه مقطعی پذیرش داری. اگه تونستی بنویس

نقل قول نوشته اصلی توسط hediye119 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر واسه پُست مدارک‌تون می‌پرسید می‌خوام یه نکته رو بهتون بگم (در واقع پیشنهاد بدم)/ سعی کنید مدارک‌تونُ دسته بندی کنید/ مثلا ما تمامِ مدارک دانشگاهی و ریز نمراتُ توی یه کاور (از این کاور پلاستیکی‌ایِ معمولی) گذاشتیم و روش با برچسب لیست تمام مواردی که تو اون پوشه بود نوشتیم/ در موردِ بقیه چیزها هم همین جوری دسته بندی کردیم/ بنابراین پاکتی که پست کردیم شاملِ چند تا از این کاور پلاستیکی‌ا بود که مدارک بصورت کاملا مرتب و کتگوری شده توش بود/ یادمه یکی از بچه‌ پارسال رو این تاکید کرده بود/ چون باعث می‌شه مدارک واسه آفیسر خواناتر باشه و سریع‌تر چیزایی که دنبال‌ش هستشُ پیدا کنه/
    خیلی خیلی ممنون ام از لطفی که میکنین و راهنمایی میکنین. حتما تین کار رو انجام میدم،
    میبخشید، فرم ها رو با خودکار پر کنیم یا فایلهایی هست که توش تایپ کنیم؟