صفحه 107 از 246 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط adebabakurde نمایش پست ها
    من دو هفته پیش یه همچین اتفاقی افتاد برام ظاهرا شماره ها یونیک نیستن ولی حتما پیگیری کنین که مطمن شین.
    درست میگین. الآن بسته من هم تو سیستم وارد شده و این توضیحو دادن:
    Multiple shipments with the same identifier are present in our system. Please choose your Origin and Destination below. Please be assured that this will not impact your transit time.

Junior Member

سلام،این سوالات رو پیدا نکردم تو فرم می خوام بدونم

ایا باید قبل اینکه واسه ویزا درخواست بدیم شهریه دانشگاه رو پرداخت کنیم؟
    ویرایش توسط ssaaeeiidd : September 4th, 2013 در ساعت 04:46 PM

Junior Member Haidehm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    teaching english

نقل قول نوشته اصلی توسط ftmashari نمایش پست ها
    درست میگین. الآن بسته من هم تو سیستم وارد شده و این توضیحو دادن:
    Multiple shipments with the same identifier are present in our system. Please choose your Origin and Destination below. Please be assured that this will not impact your transit time.
    برای من خیلی عجیبه چون چندین سال هست که پیوسته با کوریرهای متفاوت در ارتباطم و هیچ وقت چنین موردی برام پیش نیومده! می تونم بپرسم با چه پستی ارسال کردین؟

رشته و دانشگاه
    teaching english

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaaeeiidd نمایش پست ها
    سلام،این سوالات رو پیدا نکردم تو فرم می خوام بدونم

ایا باید قبل اینکه واسه ویزا درخواست بدیم شهریه دانشگاه رو پرداخت کنیم؟
    1- نه الزاما، می تونین درخواست ویزا رو بدین و زمانی که لیبل براتون صادر شد (قبل از اینکه ارسال بشه) شهریه رو واریز کنین.
    2- اصل ترجمه ها و مدارک زبان فارسی هم کپی، اما روی کپی ها حتما مهر کپی برابر اصل دارالترجمه رو بگیرین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Haidehm نمایش پست ها
    برای من خیلی عجیبه چون چندین سال هست که پیوسته با کوریرهای متفاوت در ارتباطم و هیچ وقت چنین موردی برام پیش نیومده! می تونم بپرسم با چه پستی ارسال کردین؟
    با DHL فرستادم

رشته و دانشگاه
    teaching english

نقل قول نوشته اصلی توسط ftmashari نمایش پست ها
    با DHL فرستادم
    ممنونم من با همین دی اچ ال و آرامکس کار کردم و شاید چون هیچ وقت به مورد مشابه شما برنخوردم پیش فرضم این بوده که شماره ها اختصاصی هستن. به هر حال مهم اینه که الان مبدا و مقصد بسته ارسالی شما مشخص شده رو سیستم؛)

Junior Member behroozbalaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD of Civil Engineering, University of Auckland

دوستان عزیز! چند تا سوال
    من برای دکتری مهندسی عمران از دانشگاه اوکلند پذیرش و فاند گرفتم. گمان می کنم که مدارکم هم کامل باشه. با توجه به این که در نامه اسکولارشیپ قید شده که باید تا یکم اکتبر (و قابل تمدید تا حداکثر یکم دسامبر) اون جا باشم، این قضیه تاثیری در تسریع روند صدور ویزای من خواهد داشت؟ و آیا یه نامه برای این به سفارت بنویسم؟
    در پاسپورت من، یک ویزای شینگن (2011) و یک ویزای کشور آفریقای جنوبی وجود داره که هر دو به قصد علمی بوده. آیا این ویزاها تاثیری در روند صدور ویزا داره؟
    کلا راهی برای تسریع وجود داره؟ چون اصلا وقت کافی ندارم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozbalaei نمایش پست ها
    دوستان عزیز! چند تا سوال
    من برای دکتری مهندسی عمران از دانشگاه اوکلند پذیرش و فاند گرفتم. گمان می کنم که مدارکم هم کامل باشه. با توجه به این که در نامه اسکولارشیپ قید شده که باید تا یکم اکتبر (و قابل تمدید تا حداکثر یکم دسامبر) اون جا باشم، این قضیه تاثیری در تسریع روند صدور ویزای من خواهد داشت؟ و آیا یه نامه برای این به سفارت بنویسم؟
    در پاسپورت من، یک ویزای شینگن (2011) و یک ویزای کشور آفریقای جنوبی وجود داره که هر دو به قصد علمی بوده. آیا این ویزاها تاثیری در روند صدور ویزا داره؟
    کلا راهی برای تسریع وجود داره؟ چون اصلا وقت کافی ندارم.
    ممنون
    مبارک باشه. من هم ویزای شنگن داشتم و تاریخ شروع درس و اسکالرشیپ هم که برای همه مشخص شده. برای من که اینا هیچ تاثیری نداشت. (من سال پیش اپلای کرده بودم) ولی به نظر اوضاع ویزا دادن بهتر شده و واسه عمران که قبلا یادمه اوضاع خوب بود. امیدوار باشید.
    مهرداد

Junior Member behroozbalaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD of Civil Engineering, University of Auckland

نقل قول نوشته اصلی توسط mesa1014 نمایش پست ها
    مبارک باشه. من هم ویزای شنگن داشتم و تاریخ شروع درس و اسکالرشیپ هم که برای همه مشخص شده. برای من که اینا هیچ تاثیری نداشت. (من سال پیش اپلای کرده بودم) ولی به نظر اوضاع ویزا دادن بهتر شده و واسه عمران که قبلا یادمه اوضاع خوب بود. امیدوار باشید.
    ممنون از پاسختون. فکر می کنین چقدر طول میکشه؟ به یه سوال فلسفی برخوردم. من باید برم وزارت علوم که برای خروج از کشور بهم نامه بدن. بعد باهاش معافیت تحصیلی بگیرم و برم وثیغه بذارم. اون وقت اون رو ببرم ترجمه کنم و تو مدارکم بذارم که برای ویزا درخواست بدم. ویزا حدود 3 ماه طول میکشه (در بهترین حالت)، ولی مجوز خروج از کشور 2 ماه اعتبار داره. با همه این توصیفات، من باید حداکثر تا یکم دسامبر اون جا باشم. چون اگه نباشم بورسم می پره. چطور میشه؟ چی کار باید بکنم؟

Junior Member

سلام دوستان

همسر (خانم) من می خواد برای ویزای دانشجویی اقدام کنه (متاهل بدون بچه)
    من تقریبا 3 هفته طول کشید تا کل پستهای این تاپیک و تاپیک تحصیل را بخونم
    ولی هنوز چند ابهام دارم

1- کل هزینه مربوطه به تمکن مالی برای یک فرد متاهل بدون بچه چقدره؟ یه جا گفته 70 هزار دلار امریکا یه جا گفته 90 هزار دلار و چند تا عدد دیگه معلوم نیست این مبلغ چنده و به دلار امریکا است یا نیوزیلند.
    کسی هست جدیدا اقدام کرده باشه و مبلغ کل و ریز مبلغ را بگه به دلار امریکا و نیوزلند ممنون میشم

2- تمکن مالی الان با دلار 2500 حساب میشه یا 3300؟

3- ما در حدود 70 میلیون تومان تو بانک داریم و و مجبوریم برای بقیه اون ساپورتر بگیریم. ولی ساپورتر باید تو محضر تعهد بده انگار. خوب اینجوری ساپورتر میترسه و قبول نمیکنه که ؟ چه راه حلی پیشنهاد میکنین برای این موضوع؟

4 - اقدام کننده اصلی برای ویزا همسر منه که رشتش زبان است (ویزای دانشجویی - پذیرش دکترا بدون فاند گرفته) ولی مدرک من مهندسی شیمی (به عنوان ویزای همراه) به نظر شما با توجه به رشته همسرم و من، ویزای ما 3 ماهه می یاد یا 8 ماهه؟

من در حال اماده سازی مدارک برای درخواست ویزا هستم ممنون میشم مستند و زود جواب بدین