صفحه 109 از 246 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

خب دوستان دقت کنند که طبق اطلاعیه جدید اداره مهاجرت از تاریخ 18 سپتامبر، آدرس دریافت مدارک در دبی تغییر پیدا می کند و هزینه آن نیز افزایش پیدا می کند. در واقع دیگر سفارت مدارک را دریافت نمی کند بلکه یک موسسه به نمایندگی از اداره مهاجرت این مدارک را دریافت و پردازش اولیه می کند و هزینه ای هم مازاد بر هزینه ویزا دریافت می کند
    http://www.immigration.govt.nz/migra...roughdubai.htm

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

خیلی ممنون از اطلاع رسانی شما. بعد هزینه ها را مثل سابق همون سفارت در تهران قبول می کنند؟
    من یک job offer از دانشگاه گرفتم. با امضا و مشخصات. ایا از نسخه اسکن شده ان که برام فرستادن پرینت بگیرم و بفرستم کفایت می کند یا حتما باید برم اریجنال کپی ان را از دانشگاه بگیرم (اخه دانشگاهمون یک شهر دیگه هست). مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اطلاع رسانی شما. بعد هزینه ها را مثل سابق همون سفارت در تهران قبول می کنند؟
    من یک job offer از دانشگاه گرفتم. با امضا و مشخصات. ایا از نسخه اسکن شده ان که برام فرستادن پرینت بگیرم و بفرستم کفایت می کند یا حتما باید برم اریجنال کپی ان را از دانشگاه بگیرم (اخه دانشگاهمون یک شهر دیگه هست). مرسی.
    من خبری ندارم
    فکر کنم که کپی آن کفایت می کند آنها به راحتی می توانند استعلام بکنند. مگر اینکه مسئول پرونده تان اصلش را بخواهد

Junior Member Haidehm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    teaching english

دوستان ویزای من هم تایید شد

21/08 تحویل مدارک در دبی
    تایید ویزا 09/11

کلیه مدارک ارسالی به صورت پرینت سیاه و سفید بود (چون دیدم بعضی از دوستان تاکید بر رنگی بودن مدارک ارسالی داشتن).

مدارک ترجمه شده هم برای 2011 بود ( باز برخی از دوستان تاکید بر به روز بودن ترجمه ها به خاطر تعویض مهر سفارت در هر 6 ماه یکبار داشتند)

هیچ نقصی مدارکی اعلام نشد و فقط نتیجه مثبت بعد از حدود 20 روز اعلام شد.

و البته پرواضح هست که مدارک به دلیل حساس نبودن رشته در همون دبی بررسی شده.

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط Haidehm نمایش پست ها
    دوستان ویزای من هم تایید شد

21/08 تحویل مدارک در دبی
    تایید ویزا 09/11

کلیه مدارک ارسالی به صورت پرینت سیاه و سفید بود (چون دیدم بعضی از دوستان تاکید بر رنگی بودن مدارک ارسالی داشتن).

مدارک ترجمه شده هم برای 2011 بود ( باز برخی از دوستان تاکید بر به روز بودن ترجمه ها به خاطر تعویض مهر سفارت در هر 6 ماه یکبار داشتند)

هیچ نقصی مدارکی اعلام نشد و فقط نتیجه مثبت بعد از حدود 20 روز اعلام شد.

و البته پرواضح هست که مدارک به دلیل حساس نبودن رشته در همون دبی بررسی شده.
    تبریک!
    چه مدت بعد از این باید برید سفارت و ویزا رو بگیرید؟ آفیسرتون کی بود؟
    من 12 روز پیش مدارکمو فرستادم و امروز خانمی به نام نادا فائد بهم ایمیل زده و گفته آفیسر پروندمه و بررسی های اولیه رو انجام داده و بزودی جواب رو میدند. رشته منم حساس نیست.
    قوانین سایت را رعایت کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    تبریک!
    من 12 روز پیش مدارکمو فرستادم و امروز خانمی به نام نادا فائد بهم ایمیل زده و گفته آفیسر پروندمه و بررسی های اولیه رو انجام داده و بزودی جواب رو میدند. رشته منم حساس نیست.
    با تبریک به خانم هایده
    این رشته ایی که حساس نیستن رو از کجا میتونیم بفهمیم چیه؟عمران هم شامل این رشته ها میشه؟

رشته و دانشگاه
    teaching english

تبریک!
    ممنونم
    گفتن از 25 سپتامبر به بعد از کنسول نیوزلند در تهران پیگیر لیبل بشم. و آفیسر من هم جولیا مونترو بود. البته من از همون تاریخی که مدارک رو تحویل داده بودم تا همین دیروز هیچ ایمیلی دریافت نکرده بودم و آنلاین هم که چک می کردم وضعیت رو پندینگ نشون میداد. تا اینکه پریروز نگران شدم و ایمیل زدم تا از وضعیت بررسی ویزا با خبر بشم و در کمال تعجب دیروز از همین آفیسر ایمیل گرفتم که تایید شده و وضعیت آنلاین ویزا هم آپدیت شد. امیدوارم برای شما هم بزودی و بدون چالش تایید بشه با آرزوی موفقیت

رشته و دانشگاه
    teaching english

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesilence121 نمایش پست ها
    با تبریک به خانم هایده
    این رشته ایی که حساس نیستن رو از کجا میتونیم بفهمیم چیه؟عمران هم شامل این رشته ها میشه؟
    ممنونم

راستش فکر کنم بیشتر جنبه تجربی داره! شاید دوستانی که هم رشته ای شما باشن بهتر بتونن نظر بدن

با آرزوی موفقیت

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط Haidehm نمایش پست ها
    ممنونم
    گفتن از 25 سپتامبر به بعد از کنسول نیوزلند در تهران پیگیر لیبل بشم. و آفیسر من هم جولیا مونترو بود. البته من از همون تاریخی که مدارک رو تحویل داده بودم تا همین دیروز هیچ ایمیلی دریافت نکرده بودم و آنلاین هم که چک می کردم وضعیت رو پندینگ نشون میداد. تا اینکه پریروز نگران شدم و ایمیل زدم تا از وضعیت بررسی ویزا با خبر بشم و در کمال تعجب دیروز از همین آفیسر ایمیل گرفتم که تایید شده و وضعیت آنلاین ویزا هم آپدیت شد. امیدوارم برای شما هم بزودی و بدون چالش تایید بشه با آرزوی موفقیت
    ممنون از پاسختون.
    شما یوزر و پسورد داشتین؟ چطوری چک میکردین؟ منم میتونم چک کنم برای خودم رو؟
    با تشکر
    قوانین سایت را رعایت کنیم

رشته و دانشگاه
    teaching english

ممنون از پاسختون.
    شما یوزر و پسورد داشتین؟ چطوری چک میکردین؟ منم میتونم چک کنم برای خودم رو؟
    با تشکر
    همون روزی که مدارکم به دبی تحویل داده شد یه ایمیل برام اومد ، تحت عنوان آنلاین سرویس که حاوی رفرنس ،کلاینت نامبر و پین نامبر بود و حاوی یه لینکی که باید می رفتی اونجا و اون پین نامبر رو تایید می کردی ، بعد خودت یوز و پس انتخاب می کردی و از اون لحظه به بعد می تونستی تو یه صفحه به صورت آنلاین از وضعیت بررسی و روند ویزات مطلع بشی.