صفحه 12 از 246 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها
    سلام، خیلی ممنون ار راهنمایهات ،
    بله از طرف استاد فاند دارم،
    یه سوال، من که هیچ ملکی و دارایی خاصی و پیشنهاد شغلی ندارم تو نامه letter of intent چی بنویسم؟ (من فقط خانواده عزیزم ایران ه و 100 برمیگردم به خاطرشون، چون تک پسر هستم) میشه جند مورد ایده بدین در این باره؟
    منم وضعیتم مثل تو هستش ولی یه داداش هم دارم. من نامه معافیت سربازیمو ترجمه کردم. همونیکه نظام وظیفه برا وزارت علوم صادر میکنه.
    بعدشم نوشتم که من پسر بزرگ خونوادم و تو ایران کلا فرزندان در مواقع پیری والدین ازشون مراقبت میکنن. مختصر نوشتم و زیاد کشش ندادم.

سلام، خیلی ممنون ار راهنمایهات ،
    بله از طرف استاد فاند دارم،
    یه سوال، من که هیچ ملکی و دارایی خاصی و پیشنهاد شغلی ندارم تو نامه letter of intent چی بنویسم؟ (من فقط خانواده عزیزم ایران ه و 100 برمیگردم به خاطرشون، چون تک پسر هستم) میشه جند مورد ایده بدین در این باره؟
    سلام،
    خواهش می کنم. فاند از طرف استاد گرفتن ویزا رو خیلی سریعتر میکنه. رشته شما هم جزو رشته های حساسشون نیست و چون توی کرایست چرچ هم بهش نیاز دارن برای ویزا هیچ مشکلی نخواهید داشت نگرانش نباشید. حتی من فکر کنم قانونی دارن که به رشته های مورد نیاز برای کرایست چرچ سریعتر ویزا بدن.

همین که بهشون بگی که تک پسر هستی و می خوای برگردی هم خودش کافی هست براشون. معمولا اگر در یه مورد خاصی قانع نشه officer سوال می پرسه در موردش. داشتن ملک که اصلا مهم نیست ولی پیشنهاد شغلی می تونه خوب باشه. یا حداقل می تونی یه برنامه براش توضیح بدی که من قصدم چنین چیزی هست. نیوزلند چون مهاجرپذیر هست سر این داستان که حتما باید برگردی خیلی گیر نیست و از این جهت مثل آمریکا نیست. در این مورد فقط در مورد کسایی سخت میگرن که احساس کنن تحصیل در اونجا براشون بهانه ای هست برای اینکه برن و بمونن. مثل کسایی که مثلا پذیرش یاد گرفتن زبان انگلیسی داشته باشن یا مثلا از یه کالج پذیرش گرفته باشن. ولی دانشگاه کانتربری از دانشگاههای خوب نیوزلند هست. بنابراین استرس این چیزها رو نداشته باش.

نقل قول نوشته اصلی توسط hediye119 نمایش پست ها
    همون نسخه‌ایی که خودتون داریدُ با نرم افزار پروفشنال اگر بازش کنید می‌تونید توش تایپ کنید

میبخشید وقتی با پروفشنال هم باز میکنم امکان تایپ نداره، فرمی که وژن July و Nov هستش رو امتحان کردم نشد.

دوستان از لطف همه شما برای راهنمایی خیلی خیلی ممنون ام، ارتباط با شما قوت قلب میده به من، ممنون که امیدوارم میکنین،

من یه چیزی ابهام داره واسم:
    تو اول های فرم ویزا نوع student visa رو مشخص میکنیم که متنش اینه:

Which type of student visa are you applying for:
    Foreign fee-paying--- Domestic--- Exchange--- New Zealand Aid Programme-supported Limited visa

من که فاند گرفتم از طرف استادم (اسکولارشیپ از طرف استاد) برای مقطع PhD کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم؟
    اگه گزینه Foreign fee-paying رو انتخاب کنم، این کار باعث میشه تو سوالات مربوط به Medical certificates and insurance requirements ( سوالات C7 الی C18 ) یه ابهامی پیش بیاد:

تو اون قسمت فرم گفته اگه یکی از اینا باشی (Only domestic, exchange, PhD and NZ Aid Programme-supported) به سوالات C7 الی C12 جواب بده و اگه foreign fee-paying students هستی به سوالات C13 الی C18 . حالا من کدو سوالات رو باید جواب بدم چون هم PhD student ام و هم اینکه تو اول اول فرم خودم رو foreign fee-paying students معرفی کردم؟؟؟

میشه در این مورد راهنمایی کنین (شرمنده که من اینقدر سوال میکنم)

دوستان از لطف همه شما برای راهنمایی خیلی خیلی ممنون ام، ارتباط با شما قوت قلب میده به من، ممنون که امیدوارم میکنین،

Foreign fee-paying--- Domestic--- Exchange--- New Zealand Aid Programme-supported Limited visa

من که فاند گرفتم از طرف استادم (اسکولارشیپ از طرف استاد) برای مقطع PhD کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم؟
    اگه گزینه Foreign fee-paying رو انتخاب کنم، این کار باعث میشه تو سوالات مربوط به Medical certificates and insurance requirements ( سوالات C7 الی C18 ) یه ابهامی پیش بیاد:

تو اون قسمت فرم گفته اگه یکی از اینا باشی (Only domestic, exchange, PhD and NZ Aid Programme-supported) به سوالات C7 الی C12 جواب بده و اگه foreign fee-paying students هستی به سوالات C13 الی C18 . حالا من کدو سوالات رو باید جواب بدم چون هم PhD student ام و هم اینکه تو اول اول فرم خودم رو foreign fee-paying students معرفی کردم؟؟؟

کریم جان میخای بده ما فرم ها رو پر کنیم بعد برات بفرستیم. اینجوری هم تو راحتتری هم ما . شوخی کردم.
    همه فرم رو بخون و جاهایی که مشکل داری رو highlight کن. ما اینجا یهو کمکت کنیم.

میبخشید وقتی با پروفشنال هم باز میکنم امکان تایپ نداره، فرمی که وژن July و Nov هستش رو امتحان کردم نشد.
    فرم نداره، باید تکست باکس باز کنید و تایپ کنید.

آقا وحید چرا سر به سر بچه میذارید گناه داره D:

شما همون گزینه foreign fee paying رو بزنید چون بقیه گزینه ها اصلا بهتون نمی خوره.

بعد توی قسمت مدیکال، قبل از C13 خودش نوشته Only foreign fee-paying students (excluding PhD... و قبل از C7 نوشته Only domestic, exchange, PhD... یعنی شما همون C7 تا C12 رو پر کنید. بعدش هم اصلا این دو تا قسمت خیلی شبیه هم هستند هر دو تاشون رو هم اگه دلتون خواست پر کنید. آفیسره هر کدوم رو که بخواد می خونه دیگه، کامپیوتر که نیست ارور بده.

ضمنا اگه فرم ها رو با خودکار پر می کنید، حتما قبل از فرستادن یک کپی بگیرید و برای خودتون نگه دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط littleprince نمایش پست ها
    آقا وحید چرا سر به سر بچه میذارید گناه داره D:

شما همون گزینه foreign fee paying رو بزنید چون بقیه گزینه ها اصلا بهتون نمی خوره.

بعد توی قسمت مدیکال، قبل از C13 خودش نوشته Only foreign fee-paying students (excluding PhD... و قبل از C7 نوشته Only domestic, exchange, PhD... یعنی شما همون C7 تا C12 رو پر کنید. بعدش هم اصلا این دو تا قسمت خیلی شبیه هم هستند هر دو تاشون رو هم اگه دلتون خواست پر کنید. آفیسره هر کدوم رو که بخواد می خونه دیگه، کامپیوتر که نیست ارور بده.

ضمنا اگه فرم ها رو با خودکار پر می کنید، حتما قبل از فرستادن یک کپی بگیرید و برای خودتون نگه دارید.
    من به خاطر این گفتم که همه سوالاتشو باهم بپرسه. اینجوری بنده خدا برا هر سوال باید کلی معطل بشه تا ما ج بدیم

این سوالاتی یه که برام پیش اومده، خیلی خیلی ممنون از لطف دوستان اگه تا حد امکانشون به این سوالات پاسخ بدن:

(من برای مقطع دکترا از طرف استادم اسکالرشیپ گرفتم و هزینه زندگی وشهریه دانشگاه تو اسکالرشیپ شامل شده )

1- برای اولین سوال از فرم ویزا، من Foreign fee-paying رو تیک بزنم یا اینکه تو قسمت others بنویسم PhD student with Scholarship ؟؟؟

2- سوالات C7 تا C12 رو جواب بدم یا سوالات C13 تا C18 ؟؟؟

3- برای اینکه لیبل و ویزا بیاد سفارت NZ تو تهران باید تو قسمت returning your documents کدو گزینه رو بزنم ؟؟؟

4- تو قسمت مربوط به روش پرداخت، باید تو قسمت other methods گزینه Cash رو بزنم دیگه ؟

این سوالاتی یه که برام پیش اومده، خیلی خیلی ممنون از لطف دوستان اگه تا حد امکانشون به این سوالات پاسخ بدن:

(من برای مقطع دکترا از طرف استادم اسکالرشیپ گرفتم و هزینه زندگی وشهریه دانشگاه تو اسکالرشیپ شامل شده )

1- برای اولین سوال از فرم ویزا، من Foreign fee-paying رو تیک بزنم یا اینکه تو قسمت others بنویسم PhD student with Scholarship ؟؟؟

2- سوالات C7 تا C12 رو جواب بدم یا سوالات C13 تا C18 ؟؟؟

3- برای اینکه لیبل و ویزا بیاد سفارت NZ تو تهران باید تو قسمت returning your documents کدو گزینه رو بزنم ؟؟؟

4- تو قسمت مربوط به روش پرداخت، باید تو قسمت other methods گزینه Cash رو بزنم دیگه ؟
    1- اولی رو بزن
    Foreign fee-payin . بعد از تو ستون مربوطه هر کدوم رو که داری تیک بزن. مثلا اگه شهریت پرداخت شده رو تیک بزن. یا مثلا اگه فاند داری رو تیک بزن.
    2-
    3C تا C18. قبلیا به تو مربوط نیست.
    3- این مهم نیست. لیبل ویزات رو خودت تعیین میکنی کجا بیاد. ربطی به اومدن ویزات نداره. وقتی ویزات اوکی شد بهت میگن کجا بفرستن برات.
    4-بله. تو نقدا به سفارت نیوزلند تو تهران پرداخت میکنی.
    موفق باشی کریم جون