صفحه 125 از 246 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing, University of Otago

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

ممنونم از لطف همگی،

در مورد پاسپورت، دارالترجمه گفت که معمولا ما همه مهرهارو از جمله مهر وزارت امور خارجه رو میگیریم، و وقتی میرید سفارت، اونها مهر وزارت امور خارجه ایرانو تایید میکنند. فعلا گفتم کاری نکنند تا پنج شنبه از خود سفارت بپرسم.

در مورد مدارک تحصیلی، اسکن ترجمه اونهارو برای دانشگاه فرستادم و اونها هم با همون پذیرش دادند. خواستم ببینم موقع ثبت نام حضوری مجددا ترجمه هاشو میخواند یا نه، (چون فقط یک نسخه ازشون دارم که برای صدور ویزا ازم میگیرند)، البته امروز ایمیل زدم از دانشگاه اوتاگو پرسیدم که احتمالا تا فردا جوابش میاد، جوابشونو همینجا آپلود میکنم.

یه سوال دیگه، نامه سوء پیشینه ای که اداره آگاهی یا پلیس+10 برام صادر میکنه، خطاب به جای خاصی هست یا یک نامه کلی هست؟ مثلا اگه الان با استفاده از نامه پذیرشم که از نیوزلند اومده درخواست بدم و تا دو هفته دیگه نظرم عوض بشه برم استرالیا، از همین نامه سوء پیشینه که برای نیوزلند درخواست دادم میتونم استفاده کنم یا باید یه نامه جدید بگیرم؟

بازم ممنون،

Junior Member behroozbalaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD of Civil Engineering, University of Auckland

عدم سوء پیشینه کلی هست. به این شکل: گواهی می شود آقای/خانم .... فرزند .... ، دارای پیشینه کیفری نمی باشد. خطاب به جایی نیست.
    به هر حال اگه از نظر مالی مشکلی نداری یه نسخه از مدارکت رو با ترجمه رسمی با خودت داشته باشی بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط k_rahmani نمایش پست ها
    ممنونم از لطف همگی،

در مورد پاسپورت، دارالترجمه گفت که معمولا ما همه مهرهارو از جمله مهر وزارت امور خارجه رو میگیریم، و وقتی میرید سفارت، اونها مهر وزارت امور خارجه ایرانو تایید میکنند. فعلا گفتم کاری نکنند تا پنج شنبه از خود سفارت بپرسم.

در مورد مدارک تحصیلی، اسکن ترجمه اونهارو برای دانشگاه فرستادم و اونها هم با همون پذیرش دادند. خواستم ببینم موقع ثبت نام حضوری مجددا ترجمه هاشو میخواند یا نه، (چون فقط یک نسخه ازشون دارم که برای صدور ویزا ازم میگیرند)، البته امروز ایمیل زدم از دانشگاه اوتاگو پرسیدم که احتمالا تا فردا جوابش میاد، جوابشونو همینجا آپلود میکنم.

یه سوال دیگه، نامه سوء پیشینه ای که اداره آگاهی یا پلیس+10 برام صادر میکنه، خطاب به جای خاصی هست یا یک نامه کلی هست؟ مثلا اگه الان با استفاده از نامه پذیرشم که از نیوزلند اومده درخواست بدم و تا دو هفته دیگه نظرم عوض بشه برم استرالیا، از همین نامه سوء پیشینه که برای نیوزلند درخواست دادم میتونم استفاده کنم یا باید یه نامه جدید بگیرم؟

بازم ممنون،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط k_rahmani نمایش پست ها
    ممنونم از لطف همگی،

بازم ممنون،
    شما فقط پاسپورتتونو ببرید سفارت اونا خودشون کپی میگیرن و مهر کپی برابر اصل میزنن. نیازی نیست از قبل هیچ کاری کرده باشین و مهری زده باشین.
    برای مدارکتون هم باید یک نسخه دیگه برای دانشگاه ترجمه کنید و موقع ثبت نام با خودتون ببرین.
    نامه سوء پیشینه هم همونطور که دوستان گفتن خطاب به جایی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing, University of Otago

سلام بچه ها، ممنون از پاسخهاتون،

من پاسخ ایمیلمو از دانشگاه اوتاگو گرفتم، اینجا کپیش میکنم شاید به درد دوستان دیگه هم بخوره:
    (تو مورد اول گفته که نیازی به هیچ مدرکی ندارند تا با خودم به اونجا ببرم و احتمالا همون اسکنها کافیه، حال میکنم که کاغذبازی بلد نیستن)

1) International Admissions do not require you to bring any academic documents with you, everything we require will already be in your student portal.

2) It is best if you arrive 2-3 days prior to the commencement of your study. This will give you time to recover from any jet-lag and to familiarise yourself with the university and the city.

3) 1st, February is the best start date for you at the moment, generally the visa application process can take 1-2 months. December and January are not good months to start as the University closes from 24 December until 3 January for Christmas so you will not have access to resources for a couple of weeks. Staff numbers are low in January as most people go on holiday and February is when most international students commence their studies so you will be able to join in with the organised orientation activities.
    ویرایش توسط k_rahmani : October 17th, 2013 در ساعت 09:22 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر دانشگاه تهران

دانشگاه کنتربری به من گفته که وقتی میای مدرک کارشناسی و ارشدتو بیار. نتیجه میگیریم که دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه روند کارشون.

Junior Member

من تاریخ 13 آگوست از IPB ایمیل گرفتم که گفته بود مدارک منو در تاریخ 16 جولای گرفتن و باید 6-8 منتظر بمونم که آفیسر مشخص بشه. و هیج کد و شماره ای هم برای پیگیری بهم ندادن. الان تقریبا دو ماه بیشتر شده هنوز ولی خبری نیست. به نظرتون این زمان نرماله با توجه به تجربیات بقیه دوستان؟؟ لازمه ایمیل بزنم بهشون؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Canterbury

مورد منم همینطوره و هیچ یوزر پسی هم ندادن، به نظرم حتما ایمیل بزنین و بگین 8 هفته گذشته و پروندتون در چه وضعیته.

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

در مورد من 10 Oct. که پست کردم. 13 ام رسید مرکز جدید. بعد یک Reference no. دادن اخرین وضعیت " Application has been received at the INZ DubaiUAE, branch on 13/10/2013
    حالا دوباره سفارت یک reference no جدید میده یا بقیه مراحل تو همین VFS.GLOBAL نوشته می شه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    در مورد من 10 Oct. که پست کردم. 13 ام رسید مرکز جدید. بعد یک Reference no. دادن اخرین وضعیت " Application has been received at the INZ DubaiUAE, branch on 13/10/2013
    حالا دوباره سفارت یک reference no جدید میده یا بقیه مراحل تو همین VFS.GLOBAL نوشته می شه؟

بسته به کیس پرونده اگه تو دوبی بررسی نشه میره به نیوزیلند و از اونجا بهتون ایمیل میزنن که مدارکتون رسیده و تا 2 هفته وقت دارین که هر نوع مدرک اضافه ای که فکر میکنین مرتبط هست رو بفرستین. همچنین توی اون مشخص کردن که تا چند هفته دیگه افیسر مشخص میشه برای پروندتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Engineering

اره زمانش نرمال هست..به بعضی ها تو همین فروم گفتن 8 هفته ولی تا 12 هفته طول کشیده.....اگه الان ای میل هم بهشون بزنین میگن پرونده تون تو نوبت هست.....احتمالا هفته اینده بهتون جواب میدن...

نقل قول نوشته اصلی توسط koolham نمایش پست ها
    من تاریخ 13 آگوست از IPB ایمیل گرفتم که گفته بود مدارک منو در تاریخ 16 جولای گرفتن و باید 6-8 منتظر بمونم که آفیسر مشخص بشه. و هیج کد و شماره ای هم برای پیگیری بهم ندادن. الان تقریبا دو ماه بیشتر شده هنوز ولی خبری نیست. به نظرتون این زمان نرماله با توجه به تجربیات بقیه دوستان؟؟ لازمه ایمیل بزنم بهشون؟؟