صفحه 15 از 246 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط zivex نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    کسی می تونه راهنمایی کنه این letter of intent که جزء مدارک ویزاست دقیقاً در مورد چیه ؟ کسی پیشنهادی برای تهیه اش داره؟

ممنون از شما
    مثل اون انشایی که برای دانشگاه های آمریکا می فرستید که خودتون رو فوق العاده علاقه مند و با انگیزه نشون بدید نیست. یکی دو صفحه به زبان ساده بیان کنید که چرا نیوزیلند رو انتخاب کردید. مثلا اگه رشته تون زلزله هست می تونید بنویسید نیوزیلند از خیلی کشورها توی این زمینه قوی تر هست و ایران هم نیاز به مهندس زلزله داره و مواردی شبیه به این. همون طور که خودشون نوشتن:

A cover letter outlining the basis for your study intent in NZ, which outlines the reasons how and why you have selected this course, and what this course would offer your professional and personal development. (Review the positive student profile on our webpage)

http://www.immigration.govt.nz/NR/rd...sApril2012.doc

فقط اگه به این قصد میرید که بعدا اقامت بگیرید حواستون باشه نامه تون حالتی نداشته باشه که به این مسئله اشاره بشه توش.

بچه ها من متنن ایمیل رو کامل نخونده بودم امروز تونستم بهتر نگاش کنم یه جاش اینقدر غم انگیزه!!!!!!!!
    we are concerned that your research may give rise to the intangible transfer of knowledge or technology that could be used in the development of weapons of mass destruction or their means of delivery. We have considered you supervisor’s comments that he does not see how the research could have any application to weapons of mass destruction. We have considered your comments that you hate war and have always chosen projects which are to be used for peace. We have considered your comment that the government of Iran is separate to the people of Iran. We have considered your willingness to sign a document stating that no one in your family has done any wrong actions. These comments did not mitigate our concerns.

یعنی نگاش کردم روحم کلی غمگین شد ، دلم به حال خود که ایرانیم سوخت!

تو صفحات 18 و 155 از موضوع " آرشیو شده : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول ) ( تا سال 2012 ) " لیس مناسبی از مدارک لازم برای ارسال وجود دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    بچه ها من متنن ایمیل رو کامل نخونده بودم امروز تونستم بهتر نگاش کنم یه جاش اینقدر غم انگیزه!!!!!!!!
    we are concerned that your research may give rise to the intangible transfer of knowledge or technology that could be used in the development of weapons of mass destruction or their means of delivery. We have considered you supervisor’s comments that he does not see how the research could have any application to weapons of mass destruction. We have considered your comments that you hate war and have always chosen projects which are to be used for peace. We have considered your comment that the government of Iran is separate to the people of Iran. We have considered your willingness to sign a document stating that no one in your family has done any wrong actions. These comments did not mitigate our concerns.

یعنی نگاش کردم روحم کلی غمگین شد ، دلم به حال خود که ایرانیم سوخت!
    شرایط بسیار سختی هست و واقعا هم جای تاسف داره. نمی دونم چرا officer با این مدارکی که دادین و خودش هم ذکر کرده قانع نشده!
    به هر حال ممنونم از اینکه این جواب رو در اختیار همه گذاشتید. من هم آرزو می کنم که شرایط بهتری در آینده در انتظار شما و همسرتون باشه. هرچند احتمالا تا مدتها خستگی این دوره پرفشار رو احساس خواهید کرد.

از دوستانی که پرونده ویزایشان در حال بررسی است یا ویزایشان را گرفته اند آیا کسی توانسته است صورتحساب بانک های ایرانی را به عنوان گواهی تمکن مالی به طرف نیوزلندی بقبولاند؟
    همچنین اگر دوستان نام مسئول پرونده شان (آفیسر) را هم بگویند ممنون می شوم

سلام
    از دوستانی که این فروم رو می خونن الان چه کسانی هستن که متنظر ویزا باشن یا پروندشون رفته باشه IPB؟
    من و همسرم حدود 3 ماه و نیم هست که منتظر ویزا هستیم و پروندمون رفته IPB. به تازگی برامون Officer تعیین کردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamlet1 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که این فروم رو می خونن الان چه کسانی هستن که متنظر ویزا باشن یا پروندشون رفته باشه IPB؟
    من و همسرم حدود 3 ماه و نیم هست که منتظر ویزا هستیم و پروندمون رفته IPB. به تازگی برامون Officer تعیین کردن.
    رشته شما چی هست؟ مسئول پرونده تان کی هست؟ ایشان چه مدارک تکمیلی از شما خواستند؟

میبخشید دوستان،
    من مدارکم رو فرستادم با tnt حالا 5 روزه که نمیگن مدارکت گو شده یا رسیده ... نمیدونم چه کار کنم.. کسی میتونه کمکم کنه ؟
    اگه یکشنبه زنگ بزنم به سفارت NZ اونا بهم میگن که رسیده یا نه؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها
    میبخشید دوستان،
    من مدارکم رو فرستادم با tnt حالا 5 روزه که نمیگن مدارکت گو شده یا رسیده ... نمیدونم چه کار کنم.. کسی میتونه کمکم کنه ؟
    اگه یکشنبه زنگ بزنم به سفارت NZ اونا بهم میگن که رسیده یا نه؟؟؟؟
    مگه رسید بهت ندادن کریم؟
    تو رسید یه بارکد داره. برو تو سایت TNT و اون بار کد رو تو قسمت tracking وارد کن. بهت میگه الان بستت کجاس.
    اگه فرستادی دوبی حتمن رسیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    رشته شما چی هست؟ مسئول پرونده تان کی هست؟ ایشان چه مدارک تکمیلی از شما خواستند؟
    من پروندم رفته IPB. هفته پیش رسیده به من گفتن بین هشت تا ده هفته افیسر تعیین میکنند