صفحه 17 از 246 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها
    خیلی ممنون ام که جواب میدین .....

بدبختی شهرستانی بودن همینه، من فقط شماره تی پی جی دارم، باید شنبه زنگ بزنم تی ان تی و شمار تی ان تی بگیرم....

من برای ویزای دانشجویی (phd ) اپلای کردم، مگه امکان داره که فقط تو دبی بررسی شه و به ولینگتون نفرستن ؟؟
    سلام،
    كريم جان، برادر انقدر تو هر مرحله اي استرس نداشته باش! بسته اي كه پست كردي گم نميشه و به مقصد هم ميرسه. ديگه آدرس سفارت يه كشور كه جاي ناشناخته اي كه نيست كه گم بشه. با پست معمولي هم گم نميشه چه برسه با اين شركت هاي پست بين المللي. تهران و شهرستانش هم فرق نداره نگران نباش.

از حالا براي استرس هاي آيندت هم بهت بگم كه بستت كه رسيد دبي حتما يه officer بررسيش ميكنه نگران نباش. بعد اگه فرستادن ولينگتون به ولينگتون هم خواهد رسيد توي راه گم نميشه. ولينگتون هم كه رسيد اگه گفتن بعد از مثلا 8 هفته officer برات تعيين مي كنن حتما تعيين مي كنن يادشون نميره. خلاصه انقدر استرس نداشته باش برادر

Junior Member

سلام دوستان

من یک پذیرش مشروط (Conditional offer) از دانشگاه مسی دارم
    و آیلتس ۵.۵
    به من گفته اند که قانون های سفارت برای گرفتن ویزا عوض شده و شما حداقل باید ایلتس ۶ داشته باشی که بهت ویزا بدهند یا شانست رو ببری بالا
    من رفتم توی وب سایت سفارت و فایل راهنما رو مطالعه کردم که نوشته:
    You must also have an International English Language Testing System (IELTS) overall band score of 5.0 or above in the general academic module.

http://www.immigration.govt.nz/NR/rd.../0/INZ1013.pdf

تو اینجا هم خوندم که نوشتن به پذیرش های مشروط سخت ویزا میدن کسی چیزی بیشتر از این میدونه؟
    چیزی شنیده تجربه ای داره که اگر من الان با همین ایلتس اقدام کنم با توجه به اینکه توی مقطع لیسانس پذیرش گرفتم درخواست ویزام رد میشه یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها
    سلام .....

ممنون از راهنمایی هاتون .... مخصوصا در مورد استرس های آینده ....

من وضعیتم تو ایران خیلی بده... ابن ویزا برام خیلی حساس ه .....
    سلام،
    كريم جان كلا در اين روند طولاني هرچقدر استرس كمتري داشته باشي برات راحت تر هست. فكر كنم خيلي از كسايي كه منتظر ويزا هستن اين ويزا براشون خيلي مهم باشه و نه اينكه من خودم هيچ استرسي نداشته باشم ولي اگه قرار به استرس داشتن باشه كلا زود خسته ميشي. اميدوارم كه براي همه بچه ها (از جمله خودمون ) ويزا زودتر بياد كه از اين وضعيت بلاتكليفي نجات پيدا كنيم.

سلام،
    دوستان کسی می دونه که برای تعطیلات کریسمس و سال نو، تعطیلات اداریشون چطوری هست؟ من تعطیلات رسمی نیوزلند رو که چک کردم 25 و 26 دسامبر و 1 و 2 ژانویه بود. یعنی غیر از این تاریخ ها کارمندهای IPB سر کار هستن؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamlet1 نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان کسی می دونه که برای تعطیلات کریسمس و سال نو، تعطیلات اداریشون چطوری هست؟ من تعطیلات رسمی نیوزلند رو که چک کردم 25 و 26 دسامبر و 1 و 2 ژانویه بود. یعنی غیر از این تاریخ ها کارمندهای IPB سر کار هستن؟
    یه سری از آفیس‌‌ها تو سایت‌شون نوشتن از 24 دسامبر تا 3 ژانویه تعطیل هستند/
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

تقریبا تا 7 ژانویه همه چیز تعطیله!

سلام،

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakam نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک پذیرش مشروط (Conditional offer) از دانشگاه مسی دارم
    و آیلتس ۵.۵
    به من گفته اند که قانون های سفارت برای گرفتن ویزا عوض شده و شما حداقل باید ایلتس ۶ داشته باشی که بهت ویزا بدهند یا شانست رو ببری بالا
    من رفتم توی وب سایت سفارت و فایل راهنما رو مطالعه کردم که نوشته:
    You must also have an International English Language Testing System (IELTS) overall band score of 5.0 or above in the general academic module.

http://www.immigration.govt.nz/NR/rd.../0/INZ1013.pdf

تو اینجا هم خوندم که نوشتن به پذیرش های مشروط سخت ویزا میدن کسی چیزی بیشتر از این میدونه؟
    چیزی شنیده تجربه ای داره که اگر من الان با همین ایلتس اقدام کنم با توجه به اینکه توی مقطع لیسانس پذیرش گرفتم درخواست ویزام رد میشه یا نه
    حتما باید پذیرشتون unconditional باشه.

سلام،
    من برای آفیسر ایمیل زدم و اتو ریپلای برام اومد که ما تا 7 ژانویه نیستیم.

سلام دوستان،
    دو تا فروم خارجی من تونستم پیدا بکنم که در ارتباط با ویزای دانشجویی نیوزلند هست که پرونده هاشون رو فرستادن IPG. اولی زبانش انگلیسی هست و دومی روسی هست. اگر خواستین اینها رو هم یه نگاهی بکنید: (از اولی بیشتر از هند و پاکستان هستن و دومی هم که طبیعتا روس هستن):

http://forums.immigration.com/showth...ng-time/page10
    http://www.narodnz.com/30270-ipg-wel...-phd-visa.html

سلام دوستان

کسی میدونه بعد از چند روز (کاری) بعد از رسیدن بستون به دبی ، سفارت ایمیل میزنه درمورد رسیدن بسته و در دست اقدام بودن؟؟؟