صفحه 196 از 246 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

من این اواخر تماس نگرفتم چون آقای پراوز که جواب نمیده . این قسمت کاستمر سرویس هم که اطلاعات خاصی نمیدن. من با قسمت اینترنشنال دانشگاه که تماس گرفتم گفتند که برای دانشجویان ایرانی عادیه که اینقدر طول بکشه. نوشته بود که وقتی بررسی مدارک توسط آفیسر تموم میشه بعدش از دولت ایران استعلام میکنن و دلیل اینکه اینقدر دیر میشه اینکه از ایران دیر جواب میدن و این دست سفارت نیست که بتونه سریعتر انجام بده. حالا نمیدونم تا چه حدی درست میگفت

نقل قول نوشته اصلی توسط yapoly نمایش پست ها
    من این اواخر تماس نگرفتم چون آقای پراوز که جواب نمیده . این قسمت کاستمر سرویس هم که اطلاعات خاصی نمیدن. من با قسمت اینترنشنال دانشگاه که تماس گرفتم گفتند که برای دانشجویان ایرانی عادیه که اینقدر طول بکشه. نوشته بود که وقتی بررسی مدارک توسط آفیسر تموم میشه بعدش از دولت ایران استعلام میکنن و دلیل اینکه اینقدر دیر میشه اینکه از ایران دیر جواب میدن و این دست سفارت نیست که بتونه سریعتر انجام بده. حالا نمیدونم تا چه حدی درست میگفت
    منظورتون از استعلام از ایران چه مدارکیه؟ من نمیدونستم تو این مرحله تازه از ایران استعلام میکنن. اونم بعد از 6 ماه. آخه از اینجا جواب استعلام ها رو بعید میدونم زیاد اهمیت بدن و به موقع ارسال کنن. با این حساب فعلا معطلیم

Junior Member

دوستان سلام

با توجه به اینکه ما تا یک ماه دیگه عازم هستیم میخواستم بدونم چه مدارکی لازم هست که اونجا با خودمون داشته باشیم.
    علاوه بر مدارک تحصیلی که من برای دانشگاه فرستادم میخوام یک سری لیسانس و ارشد و با مهر وزارت خارجه بیارم...
    گواهینامه ها هم که باید بین المللی کنیم دیگه....

برای کارتهای شناسایی چکار کنیم؟
    مثل شناسنامه و کارت ملی....لازم هست؟
    راستی کارت پایان خدمت همسرم چی لازمه؟

دوستان لطفا در این زمینه راهنمایی کنید...ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsana نمایش پست ها
    دوستان سلام

با توجه به اینکه ما تا یک ماه دیگه عازم هستیم میخواستم بدونم چه مدارکی لازم هست که اونجا با خودمون داشته باشیم.
    علاوه بر مدارک تحصیلی که من برای دانشگاه فرستادم میخوام یک سری لیسانس و ارشد و با مهر وزارت خارجه بیارم...
    گواهینامه ها هم که باید بین المللی کنیم دیگه....

برای کارتهای شناسایی چکار کنیم؟
    مثل شناسنامه و کارت ملی....لازم هست؟
    راستی کارت پایان خدمت همسرم چی لازمه؟

دوستان لطفا در این زمینه راهنمایی کنید...ممنون
    همه رو همراهتون بیارید. تو ایران بمونه که به درد کسی نمیخوره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    همه رو همراهتون بیارید. تو ایران بمونه که به درد کسی نمیخوره!
    سلام دوست عزیز
    حتما اگه تو خونه داشتم همه رو با خودم میاوردم...
    ولی مشکل اینجاست که باید یک نسخه دیگه از دارالترجمه بگیرم.....میخواستم واجب ها رو سفارش بدم....
    از طرفی دوستم که به کانادا رفته بود میگفت مدارک و فقط با مهر مترجم بردیم و اونجا جایی بود که مهر میکرد و دیگه نیازی نیست از اینجا مهر دادگستری و امور خارجه داشته باشه....میخواستم بپرسم برای نیوزیلند به چه صورته؟

روز اول که دانشگاه میرم باید دوباره مدارکی همراهم باشه؟

Junior Member

سلام دوستان آفیسر من امروز مشخص شد و اسمش Daniel Dominey هست. کسی هست که پرونده شو ایشون بررسی کرده باشه؟

Junior Member

سلام.
    شما کی مدارکتون رو پست کردین و بعد از چند وقت آفیسرتون مشخص شد؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbube_h نمایش پست ها
    سلام دوستان آفیسر من امروز مشخص شد و اسمش Daniel Dominey هست. کسی هست که پرونده شو ایشون بررسی کرده باشه؟
    سلام. وقتتون بخیر.
    شما کی مدارکتون رو پست کردین و بعد از چند وقت آفیسرتون مشخص شد؟
    ممنون

سلام. من یه سوال دارم ممنون میشم دوستانی که در این مورد تجربه دارن راهنمایی کنن. اگه من از یه دانشگاه دیگه الان پذیرش بگیرم در حالیکه برای ویزا آفرم رو از دانشگاه دیگه ای داده یاشم و بخوام دانشگاه دوم رو انتخاب کنم، باید آفر جدید رو بفرستم؟ ممکنه با آفر جدید نظرشون تغییر کنه؟ دیدم بعضی از دوستان دانشگاهشون رو عوض کردن. این دوستان قبل از تغییر دانشگاه به IPB اطلاع دادن؟

Junior Member

سلام دوستان برای چندمين بار این سوالو میپرسم. خواهشا اکر کسی تجربه مشابه داشته راهنمایی بفرمایید. شده کسی ویزای خودش بیاد و ویزای همراهش نیاد. علتش چیه و چقدر ممکنه طول بکشه. ممنون از همگی.