صفحه 199 از 246 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpour64 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    مگه اسکولارشیپ هم آخرین مهلت داره..اگه اینجوریه که منم از دستش می دم
    واسه من زده تاریخ شروع.. همین
    نمیشه دیفر کرد اسکولار رو به همراه تاریخ شروع درس..
    آخه تو نامه ایی که از دانشگاه واسم اومده (offer) گفته تا 6 ماه بعد از تاریخ شروع وقت دارم
    جملش دقیقا اینه:
    you may begin your study within 6 month of your proposed date
    ولی تو نامه اسکولار فقط start date هست..حالا یعنی اینکه اگه ویزا تا تاریخ start date نیاد باید قیذ اسکولار رو زد؟؟ واییییییییییییییییییی خداااااااااااااا

دوست عزیز به Scholarship Office دانشگاه ایمیل بزنید و موقعیتتون رو براشون توضیح بدید. اونها هم تا حدودی مشکل ویزا رو میدونن. مهلت اسکالرشیپتون رو تمدید میکنن. فقط استادتون رو هم CC کنید که بتونه براتون پیگیری کنه. من هم همین کار رو یک بار کردم و دو ماه extension گرفتم. احتمالا باید یک بار دیگه هم extension بگیرم. اصلا نگران نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milanian نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید
    با توجه به تحریم بانک ها و مشکلات رفاند کردن شهریه، من هزینه ثبت نام دانشگاه رو پرداخت نکردم تا اینکه مطمئن شم ویزام اگر اومد پرداخت کنم.
    حالا آفیسر ایمیل زده که باید اون رو پرداخت کنی و رسیدش رو نشون بدی.
    حالا باید حتما این پول رو پرداخت کنم یا اینکه علت این کارم رو واسش توضیح بدم؟ به نظرتون قانع میشه؟
    دوست عزيز شهريه رو حتما بايد واريز كني و رسيدش رو براي تكميل مدارك ويزات بفرستي٠ از admission office دانشگاه هم بخواه كه رسيد رو به افيسرت ايميل كنن٠

Junior Member

ميشه لطفا
    ادرس ايميل اقاي مارتين پراوز رو براي من بنويسيد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali_1382 نمایش پست ها
    دوست عزیز به Scholarship Office دانشگاه ایمیل بزنید و موقعیتتون رو براشون توضیح بدید. اونها هم تا حدودی مشکل ویزا رو میدونن. مهلت اسکالرشیپتون رو تمدید میکنن. فقط استادتون رو هم CC کنید که بتونه براتون پیگیری کنه. من هم همین کار رو یک بار کردم و دو ماه extension گرفتم. احتمالا باید یک بار دیگه هم extension بگیرم. اصلا نگران نباشید.
    مرسی دوست عزیز
    میشه متن ایمیلی که فرستادی رو برام بذاری که منم بفرستمش با تغییرات
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpour64 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    میشه متن ایمیلی که فرستادی رو برام بذاری که منم بفرستمش با تغییرات
    ممنونم

Dear Sir/Madam,

It's come to my attention that my student visa might not be approved on time. In fact, my visa application is lodged on xxxxxxx from Dubai Visa Office and is recieved by IPB New Zealand on xxxxxxx under application number xxxxxxx. The visa application has been queued up to assign case officer since. Nevertheless, there have not been any update yet. In such situation, coming to NZ before June 1st seems unfortunate. May I know about the procedure for start date and scholarship extension ?

Yours sincerely,

Junior Member

سلام دوستان،
    ممنون می شم اگه بتونید کمکم کنید:
    من از دانشگاه اتاگو با بورس در مقطع دکترا بیوشیمی پذیرش گرفتم. کلیه مدارک ( حتی نامه بانکی مبنی بر استطاعت مالی علاوه بر بورس ) را فرستادم همه هم کپی برابر اصل شده. تاریخ 7 جون مدارک رو فرستادم، ای- میل اومد که در تاریخ 10 جون لادج شده و کد بهم دادن، اما مشکلم اینه که هیچ آفیسری بهم معرفی نشده بعد از 14 روز!!!!! ای-میل زدم ، در جواب می گن زمانی آفیسر معرفی می کنند که یا مدرک اضافی بخواهند یا نتیجه یا تصمیمی رو اعلام کنند.
    هر جی پست خوندم همه یک آفیسر داشتند که بهشون معرفی شده و باهاش در ارتباط بودن و گاها جواب نمی دادند، من که همونم نداشتم!!!

لطفا به من بگید اگر کسی چنین شرایطی را داره عادی هست یا نه؟! اگر راهکاری دارید بگید. و معمولا بعد از چند روز از لادجمنت ای- میل جدیدی دریافت کردید؟

مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elitor85 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از دانشگاه اتاگو با بورس در مقطع دکترا بیوشیمی پذیرش گرفتم. کلیه مدارک ( حتی نامه بانکی مبنی بر استطاعت مالی علاوه بر بورس ) را فرستادم همه هم کپی برابر اصل شده. تاریخ 7 جون مدارک رو فرستادم، ای- میل اومد که در تاریخ 10 جون لادج شده و کد بهم دادن، اما مشکلم اینه که هیچ آفیسری بهم معرفی نشده بعد از 14 روز!!!!! ای-میل زدم ، در جواب می گن زمانی آفیسر معرفی می کنند که یا مدرک اضافی بخواهند یا نتیجه یا تصمیمی رو اعلام کنند.
    هر جی پست خوندم همه یک آفیسر داشتند که بهشون معرفی شده و باهاش در ارتباط بودن و گاها جواب نمی دادند، من که همونم نداشتم!!!

لطفا به من بگید اگر کسی چنین شرایطی را داره عادی هست یا نه؟! اگر راهکاری دارید بگید. و معمولا بعد از چند روز از لادجمنت ای- میل جدیدی دریافت کردید؟

مرسی
    مطمئنيد همه پستها رو خونديد؟ اينكه بعد از چهارده روز آفيسر تعيين نشده تعجب داره؟ خيلي بيشتر از اينا زمان مي بره

نقل قول نوشته اصلی توسط elitor85 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

مرسی
    دوست عزیز این موضوع اصلا عجیب نیست. به نظرم یک نگاه به تاریخ هایی که بچه ها گذاشتن بندازین. واسه من حدود دو ماه بعد از تاریخ لاج شدن کیس آفیسر مشخص شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lotous123 نمایش پست ها
    سلام. بالاخره امروز ما یه ایمیل آپدیت گرفتیم. در مورد من نوشته بررسی اولیه رو تموم کرده و در مرحله ورریفیکیشنه و نیازی به مدارک اضافی نیست. اما در مورد همسرم به نظر میاد تازه شروع کرده چون مدارک اضافه میخواد بعد 6 ماه! فرم 1200، سوابق کاری (البته ما بیمه ارایه کرده بودیم) که خوب اینا رو سریعا مبفرستیم و همینطور relationship chronology خواسته. در مورد relationship chronology دوستان نظر خاصی ندارن؟
    ُسلام. ببخشید استاد شما تونسته بود با آقای پراوز صحبت کنه ؟ آخه از دانشگاه من هر چی باهاش تماس میگیرن جواب نمیده

نقل قول نوشته اصلی توسط yapoly نمایش پست ها
    ُسلام. ببخشید استاد شما تونسته بود با آقای پراوز صحبت کنه ؟ آخه از دانشگاه من هر چی باهاش تماس میگیرن جواب نمیده
    سلام. مطمین نیستم که دقیقا با خود مارتین حرف زده بود یا شخص دیگه ای. اما به من ایمیل داد که تا جمعه یه خبری ازشون میگیری که این اتفاق هم افتاد. ولی مطمینم که ایمیل زده بود و وضعیت رو براشون کامل توضیح داده بود.