صفحه 2 از 246 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای دانشجویی از سفارت نیو زلند در تهران؟

[QUOTE=sensatzione;723381]سلام... ببخشید ، در بخش های دیگه همه حرف از رفتن و اقامت گرفتن بعد از دوره تحصیل 2-3 ساله میزنند ... شما میگید باید قانع کنیم که برمیگردیم ؟؟!!!!! آخه اگه اینجوری بود که کشور خودمون میموندیم !!!! اصلا من که 23 سالمه و مجردم چجوری قانع کنم که برمیگردم !!!!؟؟؟؟؟
    خیلی نا امید شدم !!!![/QUOT
    نگران این حرف ها نباش دوست عزیز. 99 در صد از دانشجوها که انجا میرن هدفشان اقامت دایم و بر نگشتن است و این را نیوزیلند هم خوب میفهمه. فقط شما و قتی مدارک تانرا برای ویزا میفرستی حساب بانکی خوب نشان بده همراه با ایلتس 6.5 و در هر مهارت حد اقل 6. بقیه چیزها انشا الله درست میشه. انها فقط کسانی را میپذیرن که بار دوش جامعه شان نشوند. البته اینرا همه مینویسند که بر میگردن و در کشورشان کار میکنن اما این تقریبآ یه جورای فارملیتیست.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sensatzione نمایش پست ها
    سلام... ببخشید ، در بخش های دیگه همه حرف از رفتن و اقامت گرفتن بعد از دوره تحصیل 2-3 ساله میزنند ... شما میگید باید قانع کنیم که برمیگردیم ؟؟!!!!! آخه اگه اینجوری بود که کشور خودمون میموندیم !!!! اصلا من که 23 سالمه و مجردم چجوری قانع کنم که برمیگردم !!!!؟؟؟؟؟
    خیلی نا امید شدم !!!!
    سلام به شما
    البته این رو من نمیگم، سایت اداره مهاجرت نیوزیلند میگه!
    تقریبا در تمام کشورهای دنیا تعریفی که از ویزای دانشجویی میشه اینه که "صرفا با هدف ادامه تحصیلات هست که به دانشجو اقامت داده میشه"، یعنی باید ثابت کنی که هدفت درس خوندنه؛ نه رفتن و کار پیدا کردن و اقامت دائم گرفتن!
    ولی کاملا درسته و همونطور که دوستمون quebec2011 فرمودن، این یک مساله فرمالیته هستش و همه ما رفتیم که رفتیم دیگه!
    منظور ما اینه که اگه مثلا در فرمی یا بطور شفاهی و ... کسی از شما پرسید بعد از پایان تحصیلات هدفت چیه؛ نباید بگی اخذ اقامت دائم و یا کار کردن! بلکه باید بگی ؛ تصمیم دارم بلافاصله به کشورم برگردم و در رشته خودم کار کنم؛ این یعنی اثبات برگشتن؛ نه اینکه مثل متهم به قتل مجبور باشی مدرک و دلیل جمع آوری کنی و ثابت کنی که بی گناهی!
    در ضمن همیشه امیدواری خیلی بیشتر از نا امیدی به انسان کمک میکنه! پس خیلی هم امیدوار باشد
    ویرایش توسط salehifar : May 9th, 2012 در ساعت 04:50 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    سلام به شما
    البته این رو من نمیگم، سایت اداره مهاجرت نیوزیلند میگه!
    تقریبا در تمام کشورهای دنیا تعریفی که از ویزای دانشجویی میشه اینه که "صرفا با هدف ادامه تحصیلات هست که به دانشجو اقامت داده میشه"، یعنی باید ثابت کنی که هدفت درس خوندنه؛ نه رفتن و کار پیدا کردن و اقامت دائم گرفتن!
    ولی کاملا درسته و همونطور که دوستمون quebec2011 فرمودن، این یک مساله فرمالیته هستش و همه ما رفتیم که رفتیم دیگه!
    منظور ما اینه که اگه مثلا در فرمی یا بطور شفاهی و ... کسی از شما پرسید بعد از پایان تحصیلات هدفت چیه؛ نباید بگی اخذ اقامت دائم و یا کار کردن! بلکه باید بگی ؛ تصمیم دارم بلافاصله به کشورم برگردم و در رشته خودم کار کنم؛ این یعنی اثبات برگشتن؛ نه اینکه مثل متهم به قتل مجبور باشی مدرک و دلیل جمع آوری کنی و ثابت کنی که بی گناهی!
    در ضمن همیشه امیدواری خیلی بیشتر از نا امیدی به انسان کمک میکنه! پس خیلی هم امیدوار باشد
    مرسی که جواب دادین
    یک سوال دیگه : میشه برای مدرک کارشناسی یا همون لیسانس برای ویزای دانشجویی اقدام کرد ؟؟ ینی ok میشه ؟؟؟؟
    یکی دیگه : من جاهایی خوندم برای ویزای زبان اینگلیسی خوندن هم میشه اقدام کرد ؟؟!!! درسته ینی اگه بشه ، میشه برای زبان ویزا گرفت و بعد برای دانشگاه رفتن موند ؟؟؟؟؟
    لطفا یکی کمک کنه
    من مجبورم این سوال رو صفحه های دیگه هم مطرح کنم چون باید زود نتیجه رو به خانواده اعلام کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری از دانشگاه علم و صنعت

سلام. من هم پذیرش از دانشگاه وکلند دارم واسه دوره دکترا. نتونستم فاند بگیرم. تو این هفته دارم مدارکم رو برای سفارت می فرستم. مدارکی که دارم می برم شامل ترجمه رسمی شناسنامه، گواهی عدم سوءپیشینه ازپلیس+10، صورتحساب و گردش مالی انگلیسی از بانک های معتبر، چند قطعه عکس 6*4، نامه SOP، البته من شهریه یک سالم رو ازطریق ویزاکارت پرداخت کردم و تأییدیه اش از دانشگاه برام اومده، که اون رو هم می فرستم واسه سفارت...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری از دانشگاه علم و صنعت

در ضمن فرم مدیکال رو هم تو سایت سفارت باید بگیرید و به یکی از پزشک های مورد تأیید سفارت که در سایت زیر هستند مراجعه کنید تا کارهای مدیکال سما رو انجام بدن:
    http://www.immigration.govt.nz/templ...=Guest&level=1

Junior Member

سلام. در مورد مدارک مالی که نوشتین سوال دارم. برای دانشجویان دکتری این مدرک باید مربوط به هزینه های یک سال باشه یا کل دوره (یعنی 4 سال)؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند

برای ارایه ضمانتنامه مالی برای گرفتن ویزا، چه مقدار پول و چه مدت باید تو بانک گذاشته بشه؟
    ویرایش توسط nima_AA : June 5th, 2012 در ساعت 04:12 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط MJ65 نمایش پست ها
    برای ارایه ضمانتنامه مالی برای گرفتن ویزا، چه مقدار پول و چه مدت باید تو بانک گذاشته بشه؟
    سلام. اگه فاند از استاد یا دانشگاه داشته باشیم (به صورت اسکولارشیپ)، باز هم احتیاج به این ضمانت نامه مالی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط littleprince نمایش پست ها
    سلام. اگه فاند از استاد یا دانشگاه داشته باشیم (به صورت اسکولارشیپ)، باز هم احتیاج به این ضمانت نامه مالی هست؟
    سلام
    تا اونجا که من میدونم خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط RJTF نمایش پست ها
    سلام. من هم پذیرش از دانشگاه وکلند دارم واسه دوره دکترا. نتونستم فاند بگیرم. تو این هفته دارم مدارکم رو برای سفارت می فرستم. مدارکی که دارم می برم شامل ترجمه رسمی شناسنامه، گواهی عدم سوءپیشینه ازپلیس+10، صورتحساب و گردش مالی انگلیسی از بانک های معتبر، چند قطعه عکس 6*4، نامه SOP، البته من شهریه یک سالم رو ازطریق ویزاکارت پرداخت کردم و تأییدیه اش از دانشگاه برام اومده، که اون رو هم می فرستم واسه سفارت...
    سلام
    مدارک رو تو تهران تحویل میدیم و اونا میفرستن دبی یا باید خودمون بفرستیم؟
    آیا باید شهریه رو همون اول واریز کرد یا بعد از اینکه ایمیلی اطلاع دادن ویزا ok هست واریز میکنیم؟
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.