صفحه 218 از 246 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

دوستان من پاسپورتمو 5 شنبه به کنسولگری نیوزلند تحویل دادم و گفتن که دوشنبه پست میکنن و 1 هفته طول میکشه که بیاد!!! یعنی این دوشنبه ویزام آمادست میتونم برم کنسولگری بگیرم یا امکانش هست که بیشتر طول بکشه؟!!!!

من برای 15 سپتامبر بلیط رزو کردم و باید برای ویزای ترانزیت استرالیا هم اقدام کنم. به نظر شما دوشنبه اگه اگه پاسپورتم آماده بود و همون روز مدارک ویزای استرالیا رو پست کنم جوابش تا 5 شنبه میاد؟!!!!!!

ممنون میشم در این زمینه نظراتتون رو بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Meeet نمایش پست ها
    بچه هاي كه ويزاتون رو گرفتين ايا توش ذكر شده كه حداكثر تا چه مدت بعد از گرفتن ويزا ميتونين وارد نيوزيلند بشيد؟
    تو نامه ای که آفیسر برای من فرستاده و من با اون نامه پاسپورتمو سابمیت کونسولگری کردم نوشته بود تا 1 نوامبر مهلت دارم که برم نیوزلند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    osmaina University in chemical engineering

از دانشگاخ کنتر بریدر مقطع دکترا در رشته مهندسی شیمی پذیرش دارم و مدارکو 28 اگست فرستادم به سفارت در دبی و 31 اگست به ولینگتون فرستاده شده . ولی تاریخی مشخص نکردن برای مراحل بعدی. یه سوال داشتم .نمی دونستم research proposal and abstract of master 's thesis هم لازم دارن . حالا به نظرتون چه کار کنم صبر کنم خودشون بگن بعد بفرستم یا اینکه به اون ایمیلی که دادن براشون بفرستم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Middle East Technical University

نقل قول نوشته اصلی توسط Meeet نمایش پست ها
    بچه ها بياين يه آمار بگيريم كه در حال حاضر چند نفر هستيم كه مداركمون داره تو ولينگتون بررسي ميشه؟

نفر اول : خودم
    تاريخ ارسال به دبي: ٢٩ دسامبر ٢٠١٣
    تاريخ لاج: ٨ ژانويه ٢٠١٤
    وضعيت فعلي: verification​
    افيسر: خانم فارل بودند ولي الان پرونده دست پراوز هست

لطفا شما هم آمارتون رو وارد كنين٠ ممنون
    17 سپتامبر 2013 : تحویل مدارک به سفارت نیوزلند در آنکارا
    04 نوامبر 2013 : ارسال مدارک به دبی
    01 دسامبر 2013 : تایید دریافت مدارک از دبی، (Matt Ranford)
    27 ژانویه 2014 : اولین ایمیل از آفیسر (Martin Prowse)
    30 مارس 2014 : تکمیل مرحله ارزیابی اولیه (Initial Assessment) و درخواست مدارک تکمیلی
    28 آوریل 2014 : شروع مرحله بررسی امنیتی (security check )
    11 آگوست 2014 : امییل تایید ویزا از طرف آفیسر
    بعدشم که انتظار انتظار،
    دوستان تقریبا چند روز بعد از تایید ویزا ، میشه رفت سفارت و ویزا رو گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering, University OF Auckland

سلام

جسارتا شما هم همراه با خودتان دارید؟ یا تنها برای ویزا اقدام کره اید ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering, University OF Auckland

سلام
    من هم مجرد هستم و الان 40 روز میشه که اقدام کره ام ولی هنوز هیچ ایمیلی از ولینگتون مبنی بر تعیین آفیسر به دستم نرسیده. اگه فرضیه شما درست باشد خ عالی میشه. میشه بفرمایید آفیسر شما چه کسی بود؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط cloudy01 نمایش پست ها
    امکانش هست که این نظر شما درست باشه

من خودم با همراه اقدام کردم و 9 ماه طول کشید ولی دوستم مجرد بود با همین آفیسری که من داشتم دو روز پیش جوابش اومد و 2 ماه و 11 روز از زمان ارسال مدارکش بیشتر طول نکشید. مدارکش هم ولینگتن بررسی شد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Middle East Technical University

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedEyvazi نمایش پست ها
    سلام

جسارتا شما هم همراه با خودتان دارید؟ یا تنها برای ویزا اقدام کره اید ؟
    من تنها برای ویزا اقدام کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzin_Golzar نمایش پست ها
    من تنها برای ویزا اقدام کردم.
    آقا شما در مدارک نقصی چیزی داشتی که اینقدر طول کشیده؟ په رشته ای پذیرش داشتی و از کجا؟
    چرا مدارکتون رو فرستادن دبی مگه آنکارا خودش این کارو نمی کنه؟
    از ماست که بر ماست.

دوستان، یک سوالی داشتم، تو فرم 1012 به صراحت نوشته پاسپورت رو بفرستین (تو چک لیست هستش) چیه داستان که می خونم شما ها بعد از اپروال فرستادین؟ در ضمن باید پاس قدیم و جدیدم رو با هم بفرستم؟
    چک لیستی که تا هفته ی آینده می فرستم ایناست لطفا اگر چیزی کمه بگین:
    1- فرم 1012
    2- فرم 1200
    3- مدیکال
    4- پلیس
    5- رزومه
    6- نامه بانک ایران (150 تومان به اسم خودم)
    7- نامه بانک خارج از ایرانم (60000 دلار)
    8- شهریه پرداخت شده سال اول
    9- سابقه کار (نامه شرکت همراه بیمه)
    10- یه سری مدارک جهت وضعیت سربازی
    11- مدارک لیسانس و فوق لیسانس
    12- پروپوزال دکترام
    13- ترجمه کارت ملی و شناسنامه
    14- letter of intent
    15- proof of leave letter ( برای این قسمت از شرکتی که تو ایران براش کار کردم قبلا نامه گرفتم که من رو می شناسن و بعد از دکترا می خوان براشون کار کنم + وضعیت صنعت ساخت و ساز در ایران و دیگر بهانه ها !)
    این قسمتیه که نگرانشم!
    16- یادم رفت بگم زودتر نامه دانشگاه به سفارت (visa nomination)

در ضمن رشته ی عمران اقدام می کنم که high tech و این چیزا نیست.

خوب مدارکی هست جا انداخته باشم؟ من باید بفرستم لندن. کسی بوده چیزه دیگه ای علاوه بر اینا ازش خواسته باشن؟
    پاسم رو هم بفرستم یا باید صبر کنم؟
    از ماست که بر ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط cloudy01 نمایش پست ها
    دوستان من پاسپورتمو 5 شنبه به کنسولگری نیوزلند تحویل دادم و گفتن که دوشنبه پست میکنن و 1 هفته طول میکشه که بیاد!!! یعنی این دوشنبه ویزام آمادست میتونم برم کنسولگری بگیرم یا امکانش هست که بیشتر طول بکشه؟!!!!

من برای 15 سپتامبر بلیط رزو کردم و باید برای ویزای ترانزیت استرالیا هم اقدام کنم. به نظر شما دوشنبه اگه اگه پاسپورتم آماده بود و همون روز مدارک ویزای استرالیا رو پست کنم جوابش تا 5 شنبه میاد؟!!!!!!

ممنون میشم در این زمینه نظراتتون رو بدین
    دوست عزیز.. ترانزیت ویزا اخیرا سه چهار روزه میاد من یکشنبه پست کردم و دوشنبه رسید به دستشون و چهارشنبه صبح هم ایمیل ویزا رو زدن اما ممکنه یه مواقعی سرشون شلوغ باشه....شما بهتره تا مدارک رو بفرستین و گوش به زنگ باشین که اگر تا 4 شنبه بعد از ظهر جوابی نگرفتین بعدش تاریخ بلیط رو جابجا کنید