صفحه 225 از 246 نخستنخست ... 125175215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,241 تا 2,250 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلامی مجدد،
    أوستان یک راهنمایی بکنین، آفیسر لندن بهم ایمیل زده بود که آقا پاسپورت رو بفرسته نیوزلند یا برگردونه بهم. چون چندین ماه طول می کشه من گفتم برگردونه بهم، اما حالا می بینم که من چون اصل پاسپورت رو فرستادم، کپی برابر اصل پاسپورت تو این مدارک نگذاشته بودم، اینا خودشون فکر می کنین کپی برابر اصل می کنن و پاس ها رو بر می گردونن؟؟؟؟ یا اینکه پاس ها که رسید به دستم باید کپی برابر اصل بکنم بفرستم IPB خودم؟؟؟؟
    از ماست که بر ماست.

Junior Member

سلام بچه ها
    من بورس کاملم اومده، واسه ویزا چند تا سوال داشتم.
    1-آیا لازمه کناره باقی مدارک، کارت ملی، کارت پایان خدمت و شناسنامه هم ترجمه و تایید شه و فرستاد؟
    2- من کارت ملیم داره انقضاش تموم میشه. گویا تمدبد کنی 2ماه طول میکشه بیاد. بنظرتون پیکار کنم بهتره؟
    3-تنها مدرکی که لازمه سفارت سرتیفای کنه پاسپورته که هزینش 15 یورو؟ درسته؟ بقیه مدارکو میشه دارالترجمه تایید کنه؟ هزینه اپلیکیشن فی همون 195 یورو هست؟
    اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم

4-

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering, University OF Auckland

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_c70 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من بورس کاملم اومده، واسه ویزا چند تا سوال داشتم.
    1-آیا لازمه کناره باقی مدارک، کارت ملی، کارت پایان خدمت و شناسنامه هم ترجمه و تایید شه و فرستاد؟
    2- من کارت ملیم داره انقضاش تموم میشه. گویا تمدبد کنی 2ماه طول میکشه بیاد. بنظرتون پیکار کنم بهتره؟
    3-تنها مدرکی که لازمه سفارت سرتیفای کنه پاسپورته که هزینش 15 یورو؟ درسته؟ بقیه مدارکو میشه دارالترجمه تایید کنه؟ هزینه اپلیکیشن فی همون 195 یورو هست؟
    اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم

4-

سلام . تبریک میگم بهتون.
    در ÷اسخ به سوالاتتون:
    1) ترجمه و تاییدیه کارت ملی , کارت پایان خدمت و شناسنامه بایستی تایید دادگستری و وزرات امور خارجه بشه و فرستاده بشه. لازم به توضیحه که بر روی ک÷ی های فراسی که همراه ترجمه ها هست حتما عبارت انگلیسی کپی برابر اصل هم باشه.
    2) من همون کارت ملی را که اعتبارش هم گذشته ترجمه کردم و فرستادم موردی ÷یش نیومد.
    3) بله درسته. سرتیفای 15 یورو هست. بله. 195 یورو

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedEyvazi نمایش پست ها
    سلام . تبریک میگم بهتون.
    در ÷اسخ به سوالاتتون:
    1) ترجمه و تاییدیه کارت ملی , کارت پایان خدمت و شناسنامه بایستی تایید دادگستری و وزرات امور خارجه بشه و فرستاده بشه. لازم به توضیحه که بر روی ک÷ی های فراسی که همراه ترجمه ها هست حتما عبارت انگلیسی کپی برابر اصل هم باشه.
    2) من همون کارت ملی را که اعتبارش هم گذشته ترجمه کردم و فرستادم موردی ÷یش نیومد.
    3) بله درسته. سرتیفای 15 یورو هست. بله. 195 یورو

موفق باشید.
    ممنونم بابت پاسختون.
    1سوال دیگه.
    فقط مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی باید ترجمه شه یا ریز نمرات دبیرستان هم لازمه؟
    بازم ممنونم

Junior Member

ريز نمرات دبيرستان لازم نيست٠
    ما كپي رنگي از پاسپورت گرفتيم و به دارالترجمه گفتيم مهر كپي برابر اصل بزنه و همون رو داديم به سفارت. مشكلي هم نبود.

Junior Member

بچه هايي كه ويزاشون اپروو شده، چقدر طول ميكشه تا افيسر ايميل بزنه كه ميتونيم پاسپورتها رو ببريم سفارت براي ليبل؟ من يك ماه پيش ويزام اپروو شد ولي هنوز ايميلي از پراوز نگرفتم! جواب ايميل هم كه نميده!

نقل قول نوشته اصلی توسط Meeet نمایش پست ها
    بچه هايي كه ويزاشون اپروو شده، چقدر طول ميكشه تا افيسر ايميل بزنه كه ميتونيم پاسپورتها رو ببريم سفارت براي ليبل؟ من يك ماه پيش ويزام اپروو شد ولي هنوز ايميلي از پراوز نگرفتم! جواب ايميل هم كه نميده!
    از اقای لوتوس ( lotous)، میتونین بپرسین. ایشون هم همین مشکلو داشتن و افیسرشون هم اقای پراوز بود...هرچند من گفته بودم که نیاز به ایمیل دوم نیست و همون ایمیل اپروو کافیه ( چون همسرم هم همون ایمیل اپروو رو برد سفارت)... اما بعضی دوستان میگفتن که نه حتما لازمه ایمیل دوم هم باشه...نمیدونم در نهایت چکار کردن ایشون...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering, University OF Auckland

سلام دوستان

آفیسر من به صورت حساب ابنکی ام ایراد گرفته و گفته که بایستی صورت حساب 12 ماهه تهیه بکنی. یافتن یه صورت حسابی که مبلغ مورد نیاز را به مدت 12 ماه داشته باشه واقعه سخته. آیا میشه بطور همزمان چند صورت حساب از افراد مختلف تهیه کرد که مجموعا مبلغ مورد نیاز را داشته باشند؟

منتظر پاسختان هستم

ممنون میشم راهنماییم بکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Meeet نمایش پست ها
    به منم اول گفتن منتظر ایمیل نهایی بمون ولی بعد از چند روز که دوباره زنگ زدم سفارت گفتن پاسپورت و ایمیل اپروو آفیسرتو بیار. نمیدونم چی تغییر کرده بود. شما با سفارت تماس بگیر اگه گفت بیا نیازی نیست منتظر چیزی بمونی.

کسی مشکل من رو داشته؟ اگر آفیسر پاسم رو پس بفرسته و مدارکم رو بخواد بفرسته IPB خودشون اونجا certified copy از پاسپورتم می گیرن که همراه با مدارک بفرستن نیوزلند یا نه؟
    از ماست که بر ماست.