صفحه 231 از 246 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    osmaina University in chemical engineering

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

چقدر طولش می دن . 31 اگوست مدارک رو فرستادم بعد از یک هفته از دبی به وسلسنگتون رسیده ولی هنوز خبری نشده ۴۵ روزه . از کنتر بری در رشته مهندسی شیمی پذیرش دارم . از همه چیز نامید شدم . نه میشه جایی کار کرد .نمی دونم شاید قیدشو بزنم . زنگ زدم ویلینگتون یارو میگه ۱ تا ۳ ماه طول میکشه تا افیسر برای پروندت اختصاص داداه شه . جه وعضیه

نقل قول نوشته اصلی توسط asad_karim نمایش پست ها
    چقدر طولش می دن . 31 اگوست مدارک رو فرستادم بعد از یک هفته از دبی به وسلسنگتون رسیده ولی هنوز خبری نشده ۴۵ روزه . از کنتر بری در رشته مهندسی شیمی پذیرش دارم . از همه چیز نامید شدم . نه میشه جایی کار کرد .نمی دونم شاید قیدشو بزنم . زنگ زدم ویلینگتون یارو میگه ۱ تا ۳ ماه طول میکشه تا افیسر برای پروندت اختصاص داداه شه . جه وعضیه
    اگر پست های قبلی را خوانده باشید، احتمالاً متوجه می شوید که این روال متأسفانه طبیعی است و مورد شما چیز عجیبی نیست. بد نیست از بچه های هم رشته ای تان بپرسید که متوسط زمان دریافت ویزای شان چقدر بوده است و برای آن برنامه ریزی کنید. با زنگ و ایمیل های فراوان هم نمی توانید این فرآیند را از یه حدی بیشتر تسریع کنید.

Junior Member

سلام. من و همسرم 31 جولای مدارکمون رسید دوبی و 8 اکتبر ویزامون اپروو شد. دو ماه درواقع که اگر من فرم اطلاعات اضافی رو یادم نمیرفت بفرستم شاید زودتر هم می شد. رشته من مهندسی نیست رشته های غیر مهندسی توی دوبی بررسی میشن و زمان کمتری میبرن. آفیسر ما هم خانوم الیزابت ویلسون بود و خیلی هم خوب همکاری می کردند و سریع هم جواب می دادند. امیدوارم این اطلاعات مفید باشه.

Junior Member

سلام
    من در حال مطالعه این تاپیک هستم و تا الان موفق شدم 100 صفحه اول این تاپیک رو بخوانم اگر سوالم تکراری است ببخشید
    1- در مورد این حساب بانکی که باید نشان دهیم آیا حساب در موسسات مالی و اعتباری هم مورد قبول است یا فقط بانک ها معتبر هستند؟؟؟؟ مشخصا منظورم موسسه مالی و اعتباری ثامن است که هنوز بانک نشده!!!
    2- دانشگاه شریف دانشنامه و ریز نمره رسمی به زبان انگلیسی نیز صادر میکند با توجه به عدم نیاز به ترجمه این 2 مدرک برای ارسال به سفارت چه مهرهایی لازم است؟ آیا صرفا کپی برابر اصل این مدارک کافی است یا مثلا برم تائید وزارت علوم و بعد دادگستری و امور خارجه را هم بگیرم
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط erbvn نمایش پست ها
    سلام
    من در حال مطالعه این تاپیک هستم و تا الان موفق شدم 100 صفحه اول این تاپیک رو بخوانم اگر سوالم تکراری است ببخشید
    1- در مورد این حساب بانکی که باید نشان دهیم آیا حساب در موسسات مالی و اعتباری هم مورد قبول است یا فقط بانک ها معتبر هستند؟؟؟؟ مشخصا منظورم موسسه مالی و اعتباری ثامن است که هنوز بانک نشده!!!
    2- دانشگاه شریف دانشنامه و ریز نمره رسمی به زبان انگلیسی نیز صادر میکند با توجه به عدم نیاز به ترجمه این 2 مدرک برای ارسال به سفارت چه مهرهایی لازم است؟ آیا صرفا کپی برابر اصل این مدارک کافی است یا مثلا برم تائید وزارت علوم و بعد دادگستری و امور خارجه را هم بگیرم
    با سپاس
    اگر مؤسسه مزبور مورد تأیید بانک مرکزی باشد قانوناً مشکلی نباید داشته باشد هر چند حتی اگر هم مورد تأیید نباشد شاید مشکلی پیش نیاید.
    اگر این مدارک را دانشگاه برای پذیرش قبول کرده است، اداره مهاجرت به طریق اولی مشکلی احتمالاً ندارند.

سلام دوستان
    یه اتفاق عجیب برای من افتاده...میخاستم ببینم برای کسی چنین موردی پیش اومده؟
    از سفارت تهران بهم زنگ زدن و گفتن پاسپورتت اومده ولی توش ویزایی نیست...گفتن از افیسرت بپرس جریان چیه تا امروز دوباره بفرستین اگه نه میره تا هفته بعد...من از افیسرم پرسیدم و هنوز جوابی نداده... میخام ببینم کسی تجربه ای داره از این مورد؟ خیلی عجیبه آخه

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesilence121 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه اتفاق عجیب برای من افتاده...میخاستم ببینم برای کسی چنین موردی پیش اومده؟
    از سفارت تهران بهم زنگ زدن و گفتن پاسپورتت اومده ولی توش ویزایی نیست...گفتن از افیسرت بپرس جریان چیه تا امروز دوباره بفرستین اگه نه میره تا هفته بعد...من از افیسرم پرسیدم و هنوز جوابی نداده... میخام ببینم کسی تجربه ای داره از این مورد؟ خیلی عجیبه آخه
    هر چی بد شانسی بود تو این جریان ویزا گرفتن سر من اومد...من پاسپورتمو تازه تمدید کردم حالا آفیسر دوبی میگه بارکدش خونده نشده موقع اسکن و باید بری از اول پاسپورت بگیری!!!

Junior Member

سلام
    بالاخره پس از 30 40 ساعت خواندن این تاپیک تموم شد!!! اما واقعا باید بگم ارزشش رو داشت
    ضمن آرزوی موفقیت و به پاس تشکر از تمامی دوستانی که اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه گذاشتن من خلاصه ای تهیه کردم که در اون سعی کردم سابقه زمانی مراخل مختلف درخواست تا صدور ویزای عزیزان را یکجا جمع کنم. به نظرم ایده بدی نیست که هر کس که مایل بود آخرین تغییرات وضعیت ویزای خودش رو در همین فایل به روز بکنه و آخرین نسخه را با همکاری ادمین محترم در پست خاصی قرار بده.
    لازم اشاره کنم اطلاعات این فایل بر اساس پست های خود اشخاص بوده و در بسیاری موارد به دلیل حجم زیاد پست ها ممکن است مثلا اطلاعات رشته و یا دانشگاه از قلم افتاده باشد که از دوستان مطلع و قدیمی خواهش میکنم اگر مطلع هستند نسبت به تکمیل آن بار دیگر ما را از لطف خویش بی نصیب نکنند.

التماس دعا
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesilence121 نمایش پست ها
    هر چی بد شانسی بود تو این جریان ویزا گرفتن سر من اومد...من پاسپورتمو تازه تمدید کردم حالا آفیسر دوبی میگه بارکدش خونده نشده موقع اسکن و باید بری از اول پاسپورت بگیری!!!
    به طرظ عجیبی بدشانسی آوردین! پاسپورت من هم بارکدش خوانده نمی شه و همیشه هر سفری که می رم تو پاسپورت چک طرف دستی وارد می کنه!
    از ماست که بر ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط piromoplus نمایش پست ها
    به طرظ عجیبی بدشانسی آوردین! پاسپورت من هم بارکدش خوانده نمی شه و همیشه هر سفری که می رم تو پاسپورت چک طرف دستی وارد می کنه!
    خب از شما نخاستن که پاسپورتتونو عوض کنین؟