صفحه 235 از 246 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering, University OF Auckland

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

بستگی به رشته تحصیلی مدارک یا در دبی و یا در ولینگتون بررسی میشه. مدارک اپلیکنت های با رشته حساس در ولینگتون بررسی میشه که زمانبر هست ولی رشته های غیر حساس در دوبی بررسی میشه که عموما ویزاشون در کمتر از 1 ماه صادر میشه. در مورد رشته شما اطاژلاعی ندارم که حساس هست و یا غیر.
    بعضی ها فلایت تیکت را پست کرده اند و بعضی ها نه. من که یک رزرو لیط صوری فرستادم.
    در مورد بیمه من چیزی تهیه نکرده ام تا کنون
    کپی مدرک زبان ضروری هست
    نامه ساپورت مالی برای شما مورد نیاز نیست. فقط بایستی نامه اسکلارشیپتان را بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. نه رشتم PhD Mathematics. یعنی متناسب با رشته مدت زمان فرق میکنه؟ خب ممکنه برای رشته من این زمان کافی باشه؟

چند سوال دگه با عرض معذرت: باید flight ticket و insurance رو قبل visa application تهیه کرد؟

کپی مدرک آیلتس هم باید و باید فرستاده بشه؟

آیا منی که scholarship دارم بازم باید نامه support مالی تهیه کنم؟

ببخشید که خیلی سوال پرسیدم!

با تشکر
    با توجه به مواردی از علوم پایه که منتقل شدن به ولینگتون مثل زیست و شیمی (طبق پستهای این فروم البته) من فکر میکنم فایل شما هم به احتمال زیاد به ولینگتون منتقل میشه. اما نگران نباشین معمولا اساتید و دانشگاهها برای دیفر کردن همکاری میکنن.
    موفق باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedEyvazi نمایش پست ها
    بستگی به رشته تحصیلی مدارک یا در دبی و یا در ولینگتون بررسی میشه. مدارک اپلیکنت های با رشته حساس در ولینگتون بررسی میشه که زمانبر هست ولی رشته های غیر حساس در دوبی بررسی میشه که عموما ویزاشون در کمتر از 1 ماه صادر میشه. در مورد رشته شما اطاژلاعی ندارم که حساس هست و یا غیر.
    بعضی ها فلایت تیکت را پست کرده اند و بعضی ها نه. من که یک رزرو لیط صوری فرستادم.
    در مورد بیمه من چیزی تهیه نکرده ام تا کنون
    کپی مدرک زبان ضروری هست
    نامه ساپورت مالی برای شما مورد نیاز نیست. فقط بایستی نامه اسکلارشیپتان را بفرستید
    ممنون دوست عزیز... در حال حاضر منتظر جواب police check ام و البته پاسپورت جدید. آخه پاس قبلی 15 ماه بیشتر اعتبار نداشت. به نظر شما گرفتن پاس جدید مشکل ساز میشه برام؟ اگ بله. چه راه حلی براش هست؟

هنوز برا انجام TB check نرفتم تهران چون پاسم با شماره جدید مث اینک لازمه.

یکی از دوستان (البته scholarship نداره) از طریق agent اغدام کرده و بش گفتن باید کلی ترجمه مدارک تهیه کنه مثل شناسنامه. کارت ملی. کارت سربازی. سوابق کاری و... آیا واقعا همه اینا لازمه؟

برا proof of plan to leave شما چی ارائه دادین؟

با تشکر...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering, University OF Auckland

ممنون دوست عزیز... در حال حاضر منتظر جواب police check ام و البته پاسپورت جدید. آخه پاس قبلی 15 ماه بیشتر اعتبار نداشت. به نظر شما گرفتن پاس جدید مشکل ساز میشه برام؟ اگ بله. چه راه حلی براش هست؟

یکی از دوستان (البته scholarship نداره) از طریق agent اغدام کرده و بش گفتن باید کلی ترجمه مدارک تهیه کنه مثل شناسنامه. کارت ملی. کارت سربازی. سوابق کاری و... آیا واقعا همه اینا لازمه؟

با تشکر...
    در مورد پاس جدید چیزی نمیتونم بگم. چون تجربه ای ندارم. برا چی باید مشکل ساز بشه؟
    تمامی موارد فوق با اضافه مدارک دیگر بایستی ترجمه و تایید بشه. میتونید با مطالعه فروم لیستی از اونها را پیدا بکنبد.
    برای پروف من رزرو بلیطم را نشان دادم. یک رزرو صوری بود و تاریخش برای اکتبر. برام ایراد نگرفتند. از آژانس هوایی گرفته بودم.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lotous123 نمایش پست ها
    با توجه به مواردی از علوم پایه که منتقل شدن به ولینگتون مثل زیست و شیمی (طبق پستهای این فروم البته) من فکر میکنم فایل شما هم به احتمال زیاد به ولینگتون منتقل میشه. اما نگران نباشین معمولا اساتید و دانشگاهها برای دیفر کردن همکاری میکنن.
    موفق باشین.
    متشکرم دوست عزیز...متاسفانه من 1 بار دیفر کردم. start date اولم 1 سپتامبر بود که به 1 مارچ دیفر شد. مطمئن نیستم با دیفر دوبارع موافقت کنن یا نه!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    خب! پس به احتمال زیاد این مدت کافی خواهد بود. بله اگر پرونده شما از دبی به بخش IPB ولینگتون ارسال شود که معمولاً برای رشته -ملیت های خاصی این اتفاق می افتد؛ مدت زمان بررسی درخواستتان طولانی خواهد شد
    بلیط و بیمه لازم نیست قبل از ویزا.
    در مدارک اولیه ای که شما برای ویزا ارسال می کنید لازم نیست بعید می دانم بعداً هم از شما بخواهند
    خب این بخش مالی را دقیقاً از روی راهنماهای پر کردن تقاضانامه ویزا دنبال کنید ولی علی الحساب بدانید که اگر میزان کمک هزینه سالانه شما از 15000 دلار + هزینه شهریه یکسال (اگر مجبورید که شهریه را از کمک هزینه بپردازید)+ قیمت متعارف بلیط رفت و برگشت به نیوزلند بیشتر باشد کافی است (به شرط اینکه مجرد
    باشید). اینکه چه فرم هایی را باید پر کنید را به راهنماهای مربوطه مراجعه کنید
    ممنون دوست گرامی بابت اطلاعات جامع...من ایرانیم ولی طبق نظر سایر دوستان اصلا مشخص نیس که رشته PhD Mathematics جزوه رشته های خاص هست یا نه!!
    ]یا باید کلیه مدارک مثل شناسنامه. کارت ملی. کارت سربازی. سرابق کاری (بیمه) ترجمه بشه و بفرستم؟ آخه کارت ملیم گم شده درخواست دادم حدود 10 روز دگه میاد. برا سوابق کاری هم بیمه میگه باید نامه رسمی بیاری که برا کجا میخای تا بهت برا سوابق نامه رسمی با مهر بدیم!! الان بهم پرینت سوابقمو دادن ولی ممهور نیس!! ببخشید سوال تکراری پرسیدم ولی مجبورم.

سپاس فراوان

ممنون دوست گرامی بابت اطلاعات جامع...من ایرانیم ولی طبق نظر سایر دوستان اصلا مشخص نیس که رشته PhD Mathematics جزوه رشته های خاص هست یا نه!!
    ]یا باید کلیه مدارک مثل شناسنامه. کارت ملی. کارت سربازی. سرابق کاری (بیمه) ترجمه بشه و بفرستم؟ آخه کارت ملیم گم شده درخواست دادم حدود 10 روز دگه میاد. برا سوابق کاری هم بیمه میگه باید نامه رسمی بیاری که برا کجا میخای تا بهت برا سوابق نامه رسمی با مهر بدیم!! الان بهم پرینت سوابقمو دادن ولی ممهور نیس!! ببخشید سوال تکراری پرسیدم ولی مجبورم.

سپاس فراوان
    بیمه اصلاً لازم نیست؛ شما فقط از محل کارهای قبلی تان یک گواهی سابقه کار به زبان انگلیسی بگیرید؛
    باز هم می گویم لطفاً لطفاً راهنمای تقاضانامه ویزا و همینطور چک لیستی که در صفحات آخر تقاضانامه هست را برای مدارک اولیه مطالعه کنید. لیست مدارک مورد نیاز در مرحله اول فقط همین ها هست حتی بسیاری از مدارک را هم گفته است لازم نیست اصلش را بفرستید کپی آن کافی است. اما در مرحله بعد که پرونده شما به مسئول مربوطه محول شد؛ مسئول پرونده تان به احتمال زیاد لیست طولانی از مدارک تکمیلی اعم از اصل مدارکی که فرستاده بودید از شما می خواهد که می توانید پست های این فروم را مطالعه کنید و از جزییاتش باخبر شوید. بعضی از دوستان همه این مدارک را همان اول می فرستند.
    فقط دقت کنید که هر مدرکی را که ترجمه می کنید به دارالترجمه بسپارید که حتماً روی کپی نسخه فارسی که به اصل ترجمه الصاق شده است مهر کپی برابر اصل به زبان انگلیسی با امضا و مهر مترجم هم بزنند.
    یک نگاهی به لینک زیر بندازید
    http://www.immigration.govt.nz/branc...me/checklists/

با تشکر...
    سلام دوست عزیز...در مورد پاس میتونم راهنماییتون کنم که مشکلی نخاهید داشت ... من ویزام هم تایید شد و به علت مشکل دار بودن پاسم، عوضش کردم و دوباره فرستادمش واسه لیبل...چند تا از دوستان هم بودن تو فروم که به علت همین کافی نبودن اعتباز یا خودشون عوض کردن یا افیسر ازشون خاست عوض کنه....
    میدونم تعداد صفحات زیاده اما اگه وقت بذارین و بخونین اطلاعات مفیدی مطمئنا به دست بیارین هم برای تهیه مدارک و هم سایر موارد...که از همون اول همه چی رو کامل بفرستین...من خودم به شخصه خیلی از مدارک لازم و نکته ها رو از خوندن همین صفحات و تجربیات دوستان به دست اوردم
    موفق باشید

Junior Member

دوستان
    لطفا اگر کسی ویزاش اپرو شده اطلاع بدید.........

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yapoly نمایش پست ها
    سلام به منم دو روز پبش ایمیل زد و رزومه و لیست پابلیکشن ها و خلاصه تز ارشدم رو اخواست. حالا جالبه که من دو تای اولی رو براش با مدارکم فرستاده بودم
    یعنی آفیسر حتی اگ دانشگاه بت scholarship و admission داده باشه بازم ممکنه اینجور مدارک رو بخاد؟

و آیا باید همراه سایر مدارک ترجمه مدارک فوق لیسانس. لیسانس و حتی دیپلم هم فرستاده بشه؟

ممنون