صفحه 237 از 246 نخستنخست ... 137187227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    سلام با تشکر فراوان از mannan, raahnamaaee, lotous123 عزیز و سایر دوستان بابت راهنمایی های کاملشون.

چند سوال دیگر دارم:
    1. توی فرم 1012 (اپلیکیشن) در section F در مورد تاریخ شروع و پایان program و تاریخ پایان scholarship سوال شده. توی نامه offer من تاریخ شروع 1 march خورده و expected course duration: 4 calender years ولی برا scholarship زده برا 3 سال هستش. سوال من اینه که الان من باید بازم مدرک بانکی برا ساپورت مالی ارائه بدم برا اون 1 سال یا باید آفیسر رو متقاعد کنم که درسمو 3 ساله تموم خواهم کرد؟

2. در section K درباره amount you are paying پرسیده و currency. تو سایت دوبی زده AED 95 + 840 AED (جمعا معادل 205 یورو). میخوام بدونم باید بر اساس همین AED بنویسم یا بر اساس یورو؟ چون دیدم همه میگن باید تو تهران 195 یورو پرداخت کنیم. و این اختلاف 20 یورو برا چیه؟

با سپاس
    شما 20 یورو زمان تحویل لیبل و بعد از اپروو ویزا به سفارت در تهران پرداخت می کنید. مبلغ ویزا قبلا 195 یورو بود که در مورد ما برا من و همسرم یکسان بود. این مربوط به یکسال قبله. من هم مثل دوستمون bluesilence پیشنهاد میکنم راحت ترین و مطمئن ترین کار که تماس با سفارت هست رو انجام بدین.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

دوستان واسه ارسال مدارک همسر برای ویزا، باید اون مدارک رو در پاکت جداگانه ای گذاشت یا میشه داخل همون پاکتی که مدارک خودمون هست قرار بدیم؟ سوال دیگه ای که داشتم، نامه ای که واسه ساپورت مالی باید از محضر تهیه کنیم اسم یا فرمت خاصی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    دوستان واسه ارسال مدارک همسر برای ویزا، باید اون مدارک رو در پاکت جداگانه ای گذاشت یا میشه داخل همون پاکتی که مدارک خودمون هست قرار بدیم؟ سوال دیگه ای که داشتم، نامه ای که واسه ساپورت مالی باید از محضر تهیه کنیم اسم یا فرمت خاصی داره؟
    در مورد نامه نمیتونم کمکی بکنم اما مدارک رو میتونید همزمان و در یک پاکت ارسال کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    منظورتان از ساپورت مالی چیه؟ برای خودتان یا همسرتان؟ منظورتان مدرک تمکن مالی است؟

Junior Member

با سلام دوباره به همه دوستان. چند سوال کوتاه در مورد پر کردن فرم INZ 1200 داشتم.
    تو بخش A4 پرسیده شده "your name in ethnic script" آیا منظورش این که اسم و فامیل رو با حروف فارسی بنویسم؟

تو بخش A8 پرسیده شده "your ethnicity" آیا باید iranian یا persian بنویسم؟

با تشکر

با سلام دوباره به همه دوستان. چند سوال کوتاه در مورد پر کردن فرم INZ 1200 داشتم.
    تو بخش A4 پرسیده شده "your name in ethnic script" آیا منظورش این که اسم و فامیل رو با حروف فارسی بنویسم؟

تو بخش A8 پرسیده شده "your ethnicity" آیا باید iranian یا persian بنویسم؟

با تشکر
    بله به فارسی باید بنویسین
    بله Iranian

Junior Member

سلام دوباره خدمت دوستان. به نظر شما اگ تو قسمت سوابق کاری و تحصیلی 1 گپ 1 ساله باشه ( برای کنکور کاردانی به کارشناسی داشتم میخوندم و منتظر اعلام نتایج بودم ) این موضوع ممکن اثر سوء تو ذهن آفیسر بذاره ( اینکه 1 سال زمان زیادیه ) ؟ راستش برای پر کردن این گپ تو این فکر بودم که 1 تاییدیه سوری از 1 شرکت مرتبط بگیرم.

دوم اینکه، تو همین بخش داشتم overlap ( اینکه برای مدت کوتاهی هم شاغل بودم و هم محصل ) ممکن سوال برانگیز بشه؟

و در آخر، من در یک شرکت در مجموع 16 ماه کار به صورت ماموریتی و فول تایم کردم که از این مجموع ماه اول آزمایشی و آموزشی بوده و 2 ماه آخر نیز به دلیل 1 سری مشکلات بطور پارت تایم میرفتم در نتیجه برای این بازه برام بیمه رد نشده و فقط 13 ماه بیمه رد شده. تو نامه ایی که از شرکت گرفتم 16 ماه رو تایید کردن میخام بدونم ممکنه آفیسر از سفارتشون تو تهران استعلام بیمه کنه و این مغایرت برام دردسر ساز بشه؟

سلام دوباره خدمت دوستان. به نظر شما اگ تو قسمت سوابق کاری و تحصیلی 1 گپ 1 ساله باشه ( برای کنکور کاردانی به کارشناسی داشتم میخوندم و منتظر اعلام نتایج بودم ) این موضوع ممکن اثر سوء تو ذهن آفیسر بذاره ( اینکه 1 سال زمان زیادیه ) ؟ راستش برای پر کردن این گپ تو این فکر بودم که 1 تاییدیه سوری از 1 شرکت مرتبط بگیرم.

دوم اینکه، تو همین بخش داشتم overlap ( اینکه برای مدت کوتاهی هم شاغل بودم و هم محصل ) ممکن سوال برانگیز بشه؟

و در آخر، من در یک شرکت در مجموع 16 ماه کار به صورت ماموریتی و فول تایم کردم که از این مجموع ماه اول آزمایشی و آموزشی بوده و 2 ماه آخر نیز به دلیل 1 سری مشکلات بطور پارت تایم میرفتم در نتیجه برای این بازه برام بیمه رد نشده و فقط 13 ماه بیمه رد شده. تو نامه ایی که از شرکت گرفتم 16 ماه رو تایید کردن میخام بدونم ممکنه آفیسر از سفارتشون تو تهران استعلام بیمه کنه و این مغایرت برام دردسر ساز بشه؟
    در مورد سوال اول موردی نداره...اگه بعد افیسر پرسید که این یه سال جریانش چی بوده صادقانه توضیح میدید براش و قبول میکنن ازتون.

نه مشکلی پیش نمیاد. من خودم هم همین طور بوذ و افیسر اصلا چیزی نگفت...فقط بعدا اگه برای کار بخاین اقدام کنین اگه این همپوشانی مربوط به دوره لیسانس باشه، سابقه کارو قبول نمیکنن ازتون،

در مورد سوال اخر، چندین بار دوستان بهتون گفتن که اصلا سابقه بیمه لازم نیست...شما همون گواهی سابقه کارو میفرستین...اگه بعدا افیسر ازتون بیمه هم خاست که معمولا چنین موردی پیش نمیاد، ارائه میدین، در مورد اون سه ماه هم توضیح میدین که چی بوده جریان...اگه همه چی رو شفاف و واضح و صادقانه توضیح بدین، قانع میشن و مشکلی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesilence121 نمایش پست ها
    در مورد سوال اول موردی نداره...اگه بعد افیسر پرسید که این یه سال جریانش چی بوده صادقانه توضیح میدید براش و قبول میکنن ازتون.

نه مشکلی پیش نمیاد. من خودم هم همین طور بوذ و افیسر اصلا چیزی نگفت...فقط بعدا اگه برای کار بخاین اقدام کنین اگه این همپوشانی مربوط به دوره لیسانس باشه، سابقه کارو قبول نمیکنن ازتون،

در مورد سوال اخر، چندین بار دوستان بهتون گفتن که اصلا سابقه بیمه لازم نیست...شما همون گواهی سابقه کارو میفرستین...اگه بعدا افیسر ازتون بیمه هم خاست که معمولا چنین موردی پیش نمیاد، ارائه میدین، در مورد اون سه ماه هم توضیح میدین که چی بوده جریان...اگه همه چی رو شفاف و واضح و صادقانه توضیح بدین، قانع میشن و مشکلی نداره
    با کمال تشکر bluesilence121 عزیز بابت توضیح جامع. بله حق با شماست دوستان قبلا گفته بودن. دلیل اینکه دوباره این سوال رو مطرح کردم این بود که از اونجایی که به راحتی سفارت تو تهران میتونه استعلام بیمه رو اینترنتی دریافت کنه و نتیجه رو در اختیار آفیسر بذاره خاستم ببینم آیا آفیسر ممکن این درخواست رو به اونا بده. گفتم شاید برای کسی قبلا این مورد پیش اومده باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام دوستان عزیز فروم نیوزیلند، واقعا جا داره از تمام راهنمایی ها و اطلاعات ارزشمندتون تشکر کنم.
    من در حال پر کردن فرم 1200 هستم و به قسمت سربازی رسیدم. گزینه زیر رو تیک زدم:
    Yes Provide your military service document with translation if it was not issued entirely in English
    و در توضیحات پاراگراف زیر رو نوشتم:
    I have been exempted from military service since I was student and had not any gap between my studies for more than a year. After my graduation on February 01, 2014, I was given a study excemption paper from XXX university introduced to deputy to public military service of disciplinary force of XXX province. Since mentioned date, I have time for a year to continue my study and start Phd to use study excemption and be exempted from military service till my study finish

دوستان عزیزم ممنون میشم لطف کنید نظر بدین به این قسمت، چه از لحاظ محتوایی و چه از لحاظ نوشتاری و گرامری. خیلی سپاسگزارم از بزرگواری شما عزیزان