صفحه 238 از 246 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243244245246 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز فروم نیوزیلند، واقعا جا داره از تمام راهنمایی ها و اطلاعات ارزشمندتون تشکر کنم.
    من در حال پر کردن فرم 1200 هستم و به قسمت سربازی رسیدم. گزینه زیر رو تیک زدم:
    Yes Provide your military service document with translation if it was not issued entirely in English
    و در توضیحات پاراگراف زیر رو نوشتم:
    I have been exempted from military service since I was student and had not any gap between my studies for more than a year. After my graduation on February 01, 2014, I was given a study excemption paper from XXX university introduced to deputy to public military service of disciplinary force of XXX province. Since mentioned date, I have time for a year to continue my study and start Phd to use study excemption and be exempted from military service till my study finish

دوستان عزیزم ممنون میشم لطف کنید نظر بدین به این قسمت، چه از لحاظ محتوایی و چه از لحاظ نوشتاری و گرامری. خیلی سپاسگزارم از بزرگواری شما عزیزان
    دوست عزیز به نظر من شما گزینه NO رو انتخاب کنی چونکه بنظر میاد گزینه YES مربوط به معافیتهای دائم مثل کفالت و پزشکی باشه ولی مورد شما معافیت تحصیلی و موقته.
    گزینه اول فقط نیاز به military service document یا همون کارت سربازی داره و نیازی به explanation نیس ولی گزینه دوم هست که دقیقا گفته explain کن و documentary evidence to support ارائه بده که فک کنم بتونی همون نامه تایید معافیت تحصیلی تو ضمیمه کنی.
    امیدوارم بتونی از نظر سایر دوستان هم بهره مند بشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام دوستان عزیز فروم نیوزیلند، واقعا جا داره از تمام راهنمایی ها و اطلاعات ارزشمندتون تشکر کنم.
    من در حال پر کردن فرم 1200 هستم و به قسمت سربازی رسیدم. گزینه زیر رو تیک زدم:
    Yes Provide your military service document with translation if it was not issued entirely in English
    و در توضیحات پاراگراف زیر رو نوشتم:
    I have been exempted from military service since I was student and had not any gap between my studies for more than a year. After my graduation on February 01, 2014, I was given a study excemption paper from XXX university introduced to deputy to public military service of disciplinary force of XXX province. Since mentioned date, I have time for a year to continue my study and start Phd to use study excemption and be exempted from military service till my study finish

دوستان عزیزم ممنون میشم لطف کنید نظر بدین به این قسمت، چه از لحاظ محتوایی و چه از لحاظ نوشتاری و گرامری. خیلی سپاسگزارم از بزرگواری شما عزیزان
    بسیار ممنونم از ABABIL1985 عزیز
    دوستان اگر امکانش هست در مورد متن نوشته شده هم نظرشون رو بفرمایند اینکه کامل و قانع کننده برای مامور ویزا هستش، بسیار ممنون و متشکر میشم

Junior Member

بسیار ممنونم از ABABIL1985 عزیز
    دوستان اگر امکانش هست در مورد متن نوشته شده هم نظرشون رو بفرمایند اینکه کامل و قانع کننده برای مامور ویزا هستش، بسیار ممنون و متشکر میشم
    I have been temporarily exempted from military service since I have been student and have not had any gap between my studies for more than a year (***ATTENTION: If you can mention the related Clause from Military Service Handbook and translate it, it would be a good documentary evidence). After my graduation on February 01, 2014 and according to this Clause, I was provided a "temporary study exemption" permission. This permission was introduced by XXX University to the Deputy of Public Military Service of Disciplinary Force of XXX Province. Accordingly, I have a one-year period of time (until February 01, 2015) to continue my study and start PhD. This exemption would be valid till the end of my PhD program and after that I must undertake military service in my country. (***ATTENTION: IT WOULD BE A STRONG EVIDENCE FOR "Proof of Leave

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    I have been temporarily exempted from military service since I have been student and have not had any gap between my studies for more than a year (***ATTENTION: If you can mention the related Clause from Military Service Handbook and translate it, it would be a good documentary evidence). After my graduation on February 01, 2014 and according to this Clause, I was provided a "temporary study exemption" permission. This permission was introduced by XXX University to the Deputy of Public Military Service of Disciplinary Force of XXX Province. Accordingly, I have a one-year period of time (until February 01, 2015) to continue my study and start PhD. This exemption would be valid till the end of my PhD program and after that I must undertake military service in my country. (***ATTENTION: IT WOULD BE A STRONG EVIDENCE FOR "Proof of Leave
    سلام، ABABIL1985 عزیز بسیار ممنونم از لطفتون من متن رو ویرایش و نقاط پررنگ رو از کتاب قانون خدمت وظیفه عمومی نسخه دی 90 اضافه کردم. امیدوارم که خوب شده باشه:
    I have been temporarily exempted from military service since I have been student and have not had any gap between my studies for more than a year. Based on Military Service Handbook, students who are studying, when they come or came to the age of doing military service, they can be exempted from military service till they continue their studies. According to this and after my graduation on February 01, 2014, I was provided a "temporary study exemption" permission. This permission was introduced by XXX University to the Deputy of Public Military Service of Disciplinary Force of XXX Province. Accordingly, I have a one-year period of time (until February 01, 2015) to continue my study and start PhD. This exemption would be valid till the end of my PhD program and after that I must undertake military service in my country.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    منظورتان از ساپورت مالی چیه؟ برای خودتان یا همسرتان؟ منظورتان مدرک تمکن مالی است؟
    دوست عزیز چون بورس 25000 تاست و 5000 تا در سال واسه همسرم کم میاد، حالا یکی از اقوام که موجودی مالی مناسبی در بانک داره قبول کرده که ساپورتمون کنه. می خوام بدونم علاوه بر موجودی حساب ایشون نامه محضری هم لازمه(چون یادمه یه جا اینو خونده بودم) اگه آره، این نامه فرمت خاصی داره که به محضردار بگیم همون فرمت رو استفاده کنه؟ خیلی خیلی ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    دوست عزیز چون بورس 25000 تاست و 5000 تا در سال واسه همسرم کم میاد، حالا یکی از اقوام که موجودی مالی مناسبی در بانک داره قبول کرده که ساپورتمون کنه. می خوام بدونم علاوه بر موجودی حساب ایشون نامه محضری هم لازمه(چون یادمه یه جا اینو خونده بودم) اگه آره، این نامه فرمت خاصی داره که به محضردار بگیم همون فرمت رو استفاده کنه؟ خیلی خیلی ممنونم
    سلام دوست عزیز
    شما احتیاج به ساپورت مالی ندارین...منم همسرم بورس بود 25000 تا و برای من که همراه بودم هیچ ساپورت مالی ارائه ندادیم و اصلا لازم نیست. شما اگه توجه کنین تو فرم مربوط به ویزای همراه (1198) نوشته که شخص همراه باید 4200 دلار ساپورت ارائه بده و اون قانون سالی 15000 دلار مال ویزای دانشجویی هست. که اون 4200 دلارو همین 25000 تا بورس شما کاور میکنه...ما خودمون فقط نامه بورس همسرم و یه ماه پرینت حقوقشو فرستادیم و الان هم ویزامو گرفتم.

Evidence of at least NZ$4,200 of available funds
    for maintenance during your period of stay in
    New Zealand.

Junior Member

سلام . دوستان کسی پیشنهاد می کنه با پذیرش مشروط ( به علت زبان ) اقدام به ویزا کنم؟

Junior Member

با عرض پوزش فراوان از دوستان عزیز بابت اینکه سوال نامرتبط میپرسم ولی متاسفاته نتونستم تو تاپیک های دگه جواب بگیرم. لطف میکنید راهنمایی کنید:

از دوستان ساکن تهران کسی هست که آدرس و یا شماره تلفن دقیق 1 دارالترجمه رسمی تو تهران در حوالی و نزدیکی بیمارستان ایرانمهر ( جایی که معاینات پزشکی انجام میشه ) رو لطف کنه و به من بده؟

خیلی ممنونم

Junior Member

سلام دوستان.
    من چند تا سوال داشتم، ممنون میشم کمکم کنید.
    1. مدارک ویزا رو باید به سفارت ایران تحویل بدیم یا پست کنیم؟ حتی اگر محل اقامت خارج از ایران باشه باز هم باید از طریق سفارت ایران اقدام کنیم یا بفرستیم دوبی؟
    2.اگر مقطع تحصیلی فعلی تا زمان ددلاین و شروع کلاسها طول بکشه ، دانشگاه نامه کاندیشنال افر میده یا کلا میگه تموم کن بعد اقدام کن؟ اگر دانشگاه نامه افر را بدهد، سفارت برای صدور ویزا مشکلی نخواهد داشت، با توجه به اینکه بعد از صدور ویزا مدرک اتمام تحصیل اماده میشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sm2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من چند تا سوال داشتم، ممنون میشم کمکم کنید.
    1. مدارک ویزا رو باید به سفارت ایران تحویل بدیم یا پست کنیم؟ حتی اگر محل اقامت خارج از ایران باشه باز هم باید از طریق سفارت ایران اقدام کنیم یا بفرستیم دوبی؟
    2.اگر مقطع تحصیلی فعلی تا زمان ددلاین و شروع کلاسها طول بکشه ، دانشگاه نامه کاندیشنال افر میده یا کلا میگه تموم کن بعد اقدام کن؟ اگر دانشگاه نامه افر را بدهد، سفارت برای صدور ویزا مشکلی نخواهد داشت، با توجه به اینکه بعد از صدور ویزا مدرک اتمام تحصیل اماده میشه؟
    ممنون
    اکثریت سئوالات شما در پست های قبلی جواب داده شده است؛ کمی وقت بگذارید و آنها را بخوانید بیشتر از جوابهای سئوالاتتان گیرتان می آید
    علی الحساب بدانید که سفارت نیوزلند در ایران هیچ فعالیتی در این زمینه انجام نمی دهد و شما باید مدارک ویزایتان را به مرکز خدمات ویزا مستقر در دوبی بفرستید. البته سفارت می تواند هزینه ویزا را دریافت کند و به شما رسید بدهد و همچنین گذرنامه های شما را کپی برابر اصل کند (با دریافت هزینه). اینکه اگر خارج از ایران باشید کجا باید اقدام کنید در وب سایت اداره مهاجرت ذکر شده است
    http://www.immigration.govt.nz/migra...or.htm?level=1
    پیشنهاد من خواندن تمام اطلاعاتی که در وب سایت اداره مهاجرت هست بعلاوه پست های این فروم؛ اگر سئوالی باقی ماند شاید دوستان در فروم بدانند.