صفحه 241 از 246 نخستنخست ... 141191231232233234235236237238239240241242243244245246 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,401 تا 2,410 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای دانشجویی از سفارت نیو زلند در تهران؟

سلام
    می خواستم بپرسم از دوستان که تا به حال کسی برای فرصت مطالعاتی به نیوزیلند اقدام کرده است؟ آیا نیاز به نمره ایلس هست؟ من دانشجوی دکتری هستم و برای فرصت مطالعاتی یعنی یه دوره 6 ماه پذیرش گرفتم آیا ویزایی که می گیرم ویزای دانشجویی می شود؟ ممنون می شم بنده را راهنمایی کنید.

سلام مجدد
    ظاهرا از بچه ها کسی که از مهر ناتی استفاده کرده باشه واسه ترجمه مدارک، پیدا نشد.
    اونطور که من پرس و جو کردم و با بعضی از دارالترجمه ها صحبت کردم، این مهر میتونه جایگزین مهر وزارت امور خارجه و قوه قضاییه بشه
    این سایت لیست همه افرادی که از موسسه ناتی مجوز گرفتن رو ارائه کرده
    http://www.naati.com.au
    من قصد دارم از این نوع مهر استفاده کنم، شاید تاثیری داشته باشه در کم کردن زمان بررسی پرونده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    دوست من امیدوارم که هرچه سریع تر ویزای شما اپرو بشه. در مورد استادتون میتونم بگم معمولا برای دوره phd دو سوپروایزر در نظر گرفته میشه. فک کنم شما هیچ مشکلی بابته این قضیه نداشته باشی چون اولا اگ امکانش باشه میتونی دیفر کنی و یا ثانیا اگ دیفر دگه نمیتونی بکنی و به امید خدا ویزات به زودی بیاد میتونی با سوپروایزر دوم دوره دکتراتو شروع کنی

واقعا ممنونم از پاسخ هاتون. نمی دونین چققققققققدر بهم روحیه دادین.. مرسییییییی واقعا

استادم اصلا راجع به سوپرووایزر دوم چیزی نگفته آیا این سوپزوایزر دوم برای همه دانشجویان دکتری هست؟
    و اینکه آیا من بعد از گذشت این همه وقت و تایید شدن پروپزال و....... شرایط دیفر را دارم که براش اقدام کنم؟

باز هم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط elitor85 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم
    استادم داره می ره study leave ( اواسط فوریه) و تا یک سال نمی آد و من هنوز ویزام نیومده به آفیسر هم ای- میل می زنم جواب نمی ده. فقط طی آخرین تماس می دونم که external verification بوده 8-9 هفته پیش.
    حالا نمی دونم چی کار باید بکنم؟!!!

اگر می تونید یک راهنمایی کنید

الان 1 سال و 1-2 ماهه از زمانیکه با استادم اینترویو کردم ( 7 ماه منتظر ویزام) و اگر این موقعیت از دست بدم هم فاند هم پذیرش و هم عمرم تلف شده

خوشحال می شم اگر راهکاری هست به من بگید چی کار کنم؟
    سلام دوست عزیز. ببینید در بهترین حالت اگر شما در این حد هم منتظر ویزا نبودین باز هم استادتون حین تحصیل شما میرفت. بنابراین مطمئن باشید استادتون به این موضوع فکر کرده بوده. پیشنهاد من اینه که با استادتون مرتب در تماس باشید و ازش بپرسین چه برنامه ای براتون در نظر گرفته. در ضمن با تحصیلات تکمیلی هم در تماس باشین شاید لازم باشه نامه آفرتون عوض بشه.
    موفق باشین.

Junior Member

واقعا ممنونم از پاسخ هاتون. نمی دونین چققققققققدر بهم روحیه دادین.. مرسییییییی واقعا

استادم اصلا راجع به سوپرووایزر دوم چیزی نگفته آیا این سوپزوایزر دوم برای همه دانشجویان دکتری هست؟
    و اینکه آیا من بعد از گذشت این همه وقت و تایید شدن پروپزال و....... شرایط دیفر را دارم که براش اقدام کنم؟

باز هم ممنون
    خاهش میکنم...

راستش خدمت شما عرض کردم در اکثر مواقع 2 سوپروایزر برا دکترا در نظر گرفته میشه ولی بازم این به نظر استاد و موضوع تز و قوانین دانشگاه مقصد بستگی داره. معمولا تز هایی که میان رشته ایی هستن باید 2 سوپروایزر داشته باشن.

پیشنهاد من به شما اینه که به جای نگرانی سعی کنید بیشتر با استادتون در تماس باشی و البته با graduate Institute دانشگاه و ازشون جزییات رو جویا بشین. این خیلی معمول که استاد حتی در حین مطالعات شما به sabbatical leave میرن پس نگرانی بیهوده نداشته باشین. به نظرم lotous123 کاملا درست عنوان کردن که با استاد مکاتبه کنین و ببینی چه timetable برا شخص شما مدنظرشه.

و نظر دومم که قبلا گفته بودم اینکه بسته به موضوع تحقیقتون و نظر استادتون شاید بتونین از همین الان تحقیقات رو شروع کنین و با استاد با ایمیل یا اسکایپ در ارتباط باشین. به نظر فکر بدی نیس چون 2 مزیت داره یکی اینکه کمتر به پروسه ویزا فکر میکنی و دوم اینکه میتونه ذهنیت خوبی از شما در ذهن استاد ایجاد کنه. من بسته به گرایشم این پیشنهاد رو به استادم دادم و اونم استقبال کرد.

موفق باشی...

Junior Member

باز هم ممنون
    خاهش میکنم...

راستش خدمت شما عرض کردم در اکثر مواقع 2 سوپروایزر برا دکترا در نظر گرفته میشه ولی بازم این به نظر استاد و موضوع تز و قوانین دانشگاه مقصد بستگی داره. معمولا تز هایی که میان رشته ایی هستن باید 2 سوپروایزر داشته باشن.

پیشنهاد من به شما اینه که به جای نگرانی سعی کنید بیشتر با استادتون در تماس باشی و البته با graduate Institute دانشگاه و ازشون جزییات رو جویا بشین. این خیلی معمول که استاد حتی در حین مطالعات شما به sabbatical leave میرن پس نگرانی بیهوده نداشته باشین. به نظرم lotous123 کاملا درست عنوان کردن که با استاد مکاتبه کنین و ببینی چه timetable برا شخص شما مدنظرشه.

و نظر دومم که قبلا گفته بودم اینکه بسته به موضوع تحقیقتون و نظر استادتون شاید بتونین از همین الان تحقیقات رو شروع کنین و با استاد با ایمیل یا اسکایپ در ارتباط باشین. به نظر فکر بدی نیس چون 2 مزیت داره یکی اینکه کمتر به پروسه ویزا فکر میکنی و دوم اینکه میتونه ذهنیت خوبی از شما در ذهن استاد ایجاد کنه. من بسته به گرایشم این پیشنهاد رو به استادم دادم و اونم استقبال کرد.

موفق باشی...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manafiatefe نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم از دوستان که تا به حال کسی برای فرصت مطالعاتی به نیوزیلند اقدام کرده است؟ آیا نیاز به نمره ایلس هست؟ من دانشجوی دکتری هستم و برای فرصت مطالعاتی یعنی یه دوره 6 ماه پذیرش گرفتم آیا ویزایی که می گیرم ویزای دانشجویی می شود؟ ممنون می شم بنده را راهنمایی کنید.
    سلام من هم برای فرصت مطالعاتی دانشگاه آکلند اقدام کرده ام و صدور ویزام در مرحله بررسی است. از من نمره آیلتس نخواستند. در ضمن شما باید برای ویزای کاری اقدام کنید. مدارکتان باید حتماً کامل باشد چون پروسه بررسی ویزا بسیار طولانی است.

سلام دوستان. بالاخره ویزای همسر من هم (به عنوان همراه) امروز اپروو شد. امیدوارم ویزای همگی دوستان منتظر هم به زودی اپروو بشه.
    ظاهرا جدیدا هم روندشون بهتر شده. مثلا در مورد خود من اول آفیسر پرسید کجا پیک آپ میکنی و بعد از 2-3 هفته یه ایمیل دیگه اومد که شرایط ویزا و مدت اعتبار و اینجورچیزا توش بود. ولی الان واسه همسرم همش با هم اومده و خودش گفته تهران تحویل بدین و جالب اینه که یه راهنمای فارسی نحوه دریافت لیبل هم به ایمیل اتچ شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lotous123 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بالاخره ویزای همسر من هم (به عنوان همراه) امروز اپروو شد. امیدوارم ویزای همگی دوستان منتظر هم به زودی اپروو بشه.
    ظاهرا جدیدا هم روندشون بهتر شده. مثلا در مورد خود من اول آفیسر پرسید کجا پیک آپ میکنی و بعد از 2-3 هفته یه ایمیل دیگه اومد که شرایط ویزا و مدت اعتبار و اینجورچیزا توش بود. ولی الان واسه همسرم همش با هم اومده و خودش گفته تهران تحویل بدین و جالب اینه که یه راهنمای فارسی نحوه دریافت لیبل هم به ایمیل اتچ شده
    تبریک میگم و تشکر میکنم بابت این خبر امیدوار کننده. فقط میشه بگی پروسه ویزای همراه ایشون چقد طول کشید؟ و اینکه آیا شما اسکولارشیپ داری و برای ایشون اونو بعنوان ساپورت مالی ارائه کردین؟ و آیا مدارک بیشتر و اضافه تری از شما برا اثبات ازدواجتون خاستن یا نه همون ترجمه عقدنامه کفایت کرد؟

موفق باشی...

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    تبریک میگم و تشکر میکنم بابت این خبر امیدوار کننده. فقط میشه بگی پروسه ویزای همراه ایشون چقد طول کشید؟ و اینکه آیا شما اسکولارشیپ داری و برای ایشون اونو بعنوان ساپورت مالی ارائه کردین؟ و آیا مدارک بیشتر و اضافه تری از شما برا اثبات ازدواجتون خاستن یا نه همون ترجمه عقدنامه کفایت کرد؟

موفق باشی...
    ممنونم. تقریبا یکسال طول کشید علتش هم درخواست یک سری مدارک از همسرم بعد از اپروو ویزای من بود. بله فاند دارم اما اون مبلغی که تو فرم از همراه خواسته رو ما حساب بانکی همسرم رو ارائه کردیم برای 3 سال. (مطمئن نیستم لازم باشه نظرات دوستان در این مورد متفاوته) و در مورد سوال آخرتون از ما chronological history هم خواست. البته ما عکس هم گذاشته بودیم.