صفحه 243 از 246 نخستنخست ... 143193233234235236237238239240241242243244245246 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,421 تا 2,430 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

در حدی عصبانی هستم که می خوام یک ایمیل بزنم اصلا کنسل کنم! اینها اینقدر بیشعرن که عمر ادما براشون مهم نیست؟ یا بدین یا ندین! باید ۵-۶ ماه صبر کنم تا تازه آفیسر مشخص بشه؟؟؟؟؟
    از ماست که بر ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط piromoplus نمایش پست ها
    در حدی عصبانی هستم که می خوام یک ایمیل بزنم اصلا کنسل کنم! اینها اینقدر بیشعرن که عمر ادما براشون مهم نیست؟ یا بدین یا ندین! باید ۵-۶ ماه صبر کنم تا تازه آفیسر مشخص بشه؟؟؟؟؟

کاملا موافقم، دلیلی نداره اینقدر طول بکشهريال خصوصا که اینا هزینه بررسی مدارک رو از خودمون میگیرن.

یک سوال از دوستان دارم:
    مدارک تحصیلمو سال گذشته ترجمه کردم و امروز که نگاه کردم دیدم که مترجم به صفحات فارسی الصاقی به صفحات ترجمه شده، مهر برابر با اصل نزده. به نظرتون چیکار کنم؟

دوستان گرامی، واقعا کسی نبود جواب این چندتا سوال منو بده؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a_arghavani نمایش پست ها
    دوستان گرامی، واقعا کسی نبود جواب این چندتا سوال منو بده؟؟؟؟؟؟
    اگه ترجمه مدرکتون به ریزنمراتتون پیوست شده شاید فقط رو یکی از صفحات مهر خورده باشه که همون کفایت میکنه. به نظر من لازمه این مهر رو مدارک باشه. اگه رو هیچکدوم از صفحات مهر نخورده فکر میکنم بهتر باشه یه سر به مترجمتون بزنید و ازش بخواین مهر کنه. در واقع کپی برابر با اصل کردن لازمه ترجمه ست. نظر بقیه دوستان رو هم جویا بشین.

Junior Member

دوستان بلاخره بعد از کلی صبر و تحمل ویزای من اومد
    مشخصات:
    1- تاریخ اپلای 8 جون
    2- تاریخ ای-میل آفیسر :4 آگوست
    3- تاریخ اپرو: 8 دسامبر
    4- هنوزمنتظر لیبل!!!

راستی قیمت بلیط هم تو این فصل سر به فلک رسوند (اکونومی امارات مقصد اوکلند: 7.5 ملیون)

می خوام بگم که پیگیری های دانشگاه خیلی موثر بود تو افزایش سرعت کار مگر نه حالا حالا ها ویزا بده نبودند

راستی آفیسرم هم عوض شد و خبر خوش اینکه انگار آفیسر پراوز رو به یک بخش دیگه انتقال دادند امیدووارم این کار باعث افزایش سرعت کار ها بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط piromoplus نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز
    امیدوارم خدا بهت صبر بده اما این روند طولانی تا مشخص شدن آفیسر غیر عادیه کاشکی ای- میل می زدی و می گفتی تو ای- میل نوشته تا 4 هفته مشخص می شه.
    راستی آفیسرت کی هست؟

به نطرم به international office دانشگاهتون بگید از اون طریق هم پیگیری کنند.
    فکر کنم کمک کنه بهت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Lotous123 نمایش پست ها
    اگه ترجمه مدرکتون به ریزنمراتتون پیوست شده شاید فقط رو یکی از صفحات مهر خورده باشه که همون کفایت میکنه. به نظر من لازمه این مهر رو مدارک باشه. اگه رو هیچکدوم از صفحات مهر نخورده فکر میکنم بهتر باشه یه سر به مترجمتون بزنید و ازش بخواین مهر کنه. در واقع کپی برابر با اصل کردن لازمه ترجمه ست. نظر بقیه دوستان رو هم جویا بشین.
    ممنونم از پاسختون
    بله کپی ها فارسی به صفحات ترجمه شده پیوست شده ولی روی هیچ صفحه ایی مهر کپی برابر با اصل است نخورده و فقط روی صفحات انگلیسی مهر وزارت خارجه و دادگستری خورده.
    البته من صفحات فارسی رو بردم سفارت و اونا برام مهر زدن.
    به مترجمی که مدارکم رو ترجمه کرد دسترسی ندارم. از یک نفر پرسیدم، گفت میتونی ببری محضر، ولی مگه محضر مهر خارجه هم داره؟
    اگه زودتر راهنمایی کنید ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elitor85 نمایش پست ها
    دوستان بلاخره بعد از کلی صبر و تحمل ویزای من اومد
    مشخصات:
    1- تاریخ اپلای 8 جون
    2- تاریخ ای-میل آفیسر :4 آگوست
    3- تاریخ اپرو: 8 دسامبر
    4- هنوزمنتظر لیبل!!!

راستی قیمت بلیط هم تو این فصل سر به فلک رسوند (اکونومی امارات مقصد اوکلند: 7.5 ملیون)

می خوام بگم که پیگیری های دانشگاه خیلی موثر بود تو افزایش سرعت کار مگر نه حالا حالا ها ویزا بده نبودند

راستی آفیسرم هم عوض شد و خبر خوش اینکه انگار آفیسر پراوز رو به یک بخش دیگه انتقال دادند امیدووارم این کار باعث افزایش سرعت کار ها بشه.

خیلی تبریک میگم فقط میشه بگید چند وقت مرحله وریفیکشن طول کشید؟ چون منم 17 جون فرستادم مدارکمو

نقل قول نوشته اصلی توسط a_arghavani نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    بله کپی ها فارسی به صفحات ترجمه شده پیوست شده ولی روی هیچ صفحه ایی مهر کپی برابر با اصل است نخورده و فقط روی صفحات انگلیسی مهر وزارت خارجه و دادگستری خورده.
    البته من صفحات فارسی رو بردم سفارت و اونا برام مهر زدن.
    به مترجمی که مدارکم رو ترجمه کرد دسترسی ندارم. از یک نفر پرسیدم، گفت میتونی ببری محضر، ولی مگه محضر مهر خارجه هم داره؟
    اگه زودتر راهنمایی کنید ممنونم.
    بینید من اون موقع که مدارکمو فرستادم هم مهر برابر با اصل انگلیسی دارالترجمه رو داشت هم دادگستری و نیازی به مهر سفارت نداشتم ولی همون مهر سفارت هم تا اونجایی که من میدونم برای برابر با اصل کردن کفایت میکنه. محضر میتونید ببرید ولی مهرش فارسیه. همون سفارت اوکیه و مشکلی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rohani نمایش پست ها
    خیلی تبریک میگم فقط میشه بگید چند وقت مرحله وریفیکشن طول کشید؟ چون منم 17 جون فرستادم مدارکمو
    ممنون
    والا فکر می کنم 3 ماه شد حدودا