صفحه 53 از 246 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shadiv نمایش پست ها
    دوستان بالاخره من مدارک رو به دوبی فرستادم و ایمیلی دریافت کردم که To assist with the timely processing of your application each person 16 years of age or older included in the application should complete and return the attached INZ 1200 Additional Information Form. خوب حالا من این فرم رو پر کنم و بفرستم به این آدرس ایمیل تا 14 روز دیگه؟ همینجوری با ایمیل شخصی خودم بفرستم؟ اصلا این فرم رو چرا از اول نذاشتن که پر کنیم؟!! میشه دستی پر کرد و اسکنش رو فرستاد؟ مرسی
    زمان ما این فرم جزو مدارک اجباری نبود ولی فکر کنم الان برای PhD اجباری باشه ارسال این فرم. در هر صورت همون موقع هم که اجباری نبود از کسایی که پروندشون فرستاده میشد ولینگتون (که تقریبا شامل همه ایرانی ها میشه) این فرم رو می خواستن.
    بله پر کنید و با همین e-mail که براتون e-mail فرستادن بفرستید. توی خود فرم می تونید پر کنید، اسکنش رو هم فکر کنم می تونید بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    امروز مسئول پرونده من ایمیل زد که درخواست ویزای من قبول شده است! چهار ماه و نیم بعد از ارسال مدارک اولیه
    من همه پستهای قبلی شما را مرور کردم ولی اطلاعاتی راجع به رشته، دانشگاه، اسکالرشیب، آفیسر و تاریخچه ای از زمانهای ارسالی و ... ندیدم لطف میکنین بنویسین تا بقیه هم در جریان قرار بگیرن شاید بتونه به کسی کمکی بکنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    امروز آلیستر ایمیل زد که با کارت ملی که کدپستی یکسان داره و گواهی سفر قانع نشده که ما با هم زندگی می کنیم، دوباره گفته یک مدرک قانع کننده بفرستید.آخه چی براش بفرستم؟
    ما برای آلیستر 2 نامه با کدپستی و آدرس یکسان ، البته همراه با ترجمه، یک حساب بانکی مشترک، ترجمه عقدنامه، عکس از دوران مختلف زندگی، کارت عروسی، یک سند که بین من و مادرخانمم مشترک بود فرستادیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaesfandyari نمایش پست ها
    من همه پستهای قبلی شما را مرور کردم ولی اطلاعاتی راجع به رشته، دانشگاه، اسکالرشیب، آفیسر و تاریخچه ای از زمانهای ارسالی و ... ندیدم لطف میکنین بنویسین تا بقیه هم در جریان قرار بگیرن شاید بتونه به کسی کمکی بکنه!
    به نظرم همه پستها را ندیدید! چون دقیقاً پست قبل از این یعنی 500# من یک زمانبندی از ویزایم گفتم ضمن اینکه اشاره کردم که با هزینه شخصی اقدام کرده ام، در پست 251# رشته ام را اشاره کرده ام.
    البته اسم مسئول پرونده ام را نگفتم که آلستر جادسون بوده است.
    اما به طور خلاصه من پذیرش دکترا در رشته مهندسی برق دانشگاه آکلند دارم و بورس یا فاندی هم ندارم.
    امیدوارم که بزودی ویزای شما هم بیاید

Junior Member

سلام دوستان.امروز آقای آلیستر جادسون به ما ایمیل زد و خودش رو به عنوان افسر پرونده ما معرفی کرد و چند تا مدرک جزیی هم خواست از ما.از تاریخ ارسال اولیه مدارک به دبی 19 روز کشید تا آقای جودسون به ما ایمیل زد.این زمان برا شما دوستان که پروندتون با ایشون بود چقدر طول کشیده بود؟مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghayouri نمایش پست ها
    سلام دوستان.امروز آقای آلیستر جادسون به ما ایمیل زد و خودش رو به عنوان افسر پرونده ما معرفی کرد و چند تا مدرک جزیی هم خواست از ما.از تاریخ ارسال اولیه مدارک به دبی 19 روز کشید تا آقای جودسون به ما ایمیل زد.این زمان برا شما دوستان که پروندتون با ایشون بود چقدر طول کشیده بود؟مرسی
    اگر منظورتون اینه که از زمان پست کردن مدارک 19 روز طول کشیده که واقعا در قرعه شانس به سر میبرید و احتمالا در مراحل بعدی هم باید با مالدیو و بنگلادش بازی کنید تا به فینال جام جهانی برسید..... تقریبا تا حایی که من خبر دارم اخیرا تمام بچه ها تقریبا 8 هفته از زمان رسیدن مدارکشون به ولینگتون رو منتظر بودن....حالا چی شده که این مدت رو نگذروندید دیگه خدا عالمه و انشالله که خیره

ا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghayouri نمایش پست ها
    برای ما حدود 80-70 روز بعد از اینکه مدارک رو فرستادیم برای دبی طول کشید تا همین ای-میل رو آقای جادسون بزنه!!

به نظرم همه پستها را ندیدید! چون دقیقاً پست قبل از این یعنی 500# من یک زمانبندی از ویزایم گفتم ضمن اینکه اشاره کردم که با هزینه شخصی اقدام کرده ام، در پست 251# رشته ام را اشاره کرده ام.
    البته اسم مسئول پرونده ام را نگفتم که آلستر جادسون بوده است.
    اما به طور خلاصه من پذیرش دکترا در رشته مهندسی برق دانشگاه آکلند دارم و بورس یا فاندی هم ندارم.
    امیدوارم که بزودی ویزای شما هم بیاید
    یک نکته دیگر این که من از نیوزلند اقدام کردم و قبلاً ویزای دانشجویی همسرم و ویزای کار خودم نزدیک به نه ماه طول کشیده بود! شاید خیلی زمانبندی من ملاک خوبی برای دوستانی که از ایران اقدام کردند نباشد. ضمناً مسئول پرونده از من فرم 1200 نخواست هر چند مشخصات خانواده و سفرهای خارجی و کارت پایان خدمت را من فرستادم

یک نکته دیگر این که من از نیوزلند اقدام کردم و قبلاً ویزای دانشجویی همسرم و ویزای کار خودم نزدیک به نه ماه طول کشیده بود! شاید خیلی زمانبندی من ملاک خوبی برای دوستانی که از ایران اقدام کردند نباشد. ضمناً مسئول پرونده از من فرم 1200 نخواست هر چند مشخصات خانواده و سفرهای خارجی و کارت پایان خدمت را من فرستادم
    ممنون از اطلاعاتتون . چرا ديده بودم ، ولي چون اطلاعات به صورت كلاسه شده نبود خيلي درك درستي از ماجرا نداشتم.

Junior Member

دوستان سلام.مسئول پرونده همسرم دیروز ایمیل زده و مدرکی دال بر معافیت همسرم از ما خواسته.ما به واسطه ضمانت نامه بانکی معافیت رو دریافت کردیم و الان فقط کپی اون نامه رو داریم اصلش دست وزارت علوم هست.از طرفی تا جایی که من میدونم کپی قابل ترجمه نیست.دوستان تجربه مشابهی ندارن؟اگر بریم تهران آیا اون مدرک رو موقتی برا 2 روز میدن دستمون که ترجمه کنیم؟