صفحه 55 از 246 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shadiv نمایش پست ها
    دوستان تو پر کردن فرم 1200 خیلی اطلاعات رو جزیی خواسته!
    1. section D: military service: اصلا ننوشته که آقایون پر کنند فقط! من با این قسمت چه کار کنم؟
    2.من خودم قبلا یه فرم مربوط به educational background نوشته بودم که تاریخ شروع و پایان دبیرستان رو تقریبی زده بودم و اصلا مدرکی ندارم ازش! الان تو این فرم که باید تاریخ دقیق رو بنویسم ممکنه تاریخ شروع و پایان دبیرستانم چند ماهی متناقض باشه. اصلا نمیدونم با این قضیه چه کار کنم
    3. بین دوران لیسانس و مستر من حدود 18 ماه وقفه افتاده که من کار نمیکردم تو اون مدت! نوشتن که چطور خودت رو support میکردی؟!! همین که بگم پدر و مادرم کافیه؟
    مرسی
    4. section E: how old were you when the armed conflict in your home country ended?
    الان من جواب اینو چی بدم؟!!!! هیچ گزینه ها نداره که بگم ما اصلا درگیری مسلحانه نداشتیم
    ممنونم
    بله اطلاعات رو جزئی می خواد.
    1. قبل از این سوال یه سوال دیگه در مورد سربازی داره و اینکه آیا در کشور شما الزامی هست یا نه و اگر الزامی هست آیا سربازی رفتید یا نه و اگر نرفتید بگید چرا نرفتید. اونجا توضیح بنویسید که اجباری هست ولی فقط برای مردها و زن ها سربازی نمیرن در ایران.
    2. فکر کنم باید دقیق باشه ولی اگر چند ماه این ور اون ور باشه نمی دونم مشکلی پیش بیاد یا نه.
    3. بله فکر کنم کافی باشه.
    4. تو ایران درگیری نظامی بوده (جنگ ایران و عراق) بنابراین نمی تونید بنویسید که اصلا درگیری مسلحانه نبوده. می تونید بنویسید که سنتون هم بوده یا به دنیا نیومده بودید.

Junior Member

سلام

1.امکان گرفتن بورس وجود داره، ولی بستگی به رشته و دانشگاه و استاد داره خیلی روش نمی شه حساب کرد مضافاً اینکه چون شما با هزینه خودتون اقدام می کنید باید ساپورت مالی کافی ارائه بدید ولی اگر فاند می داشتید ساپورت مالی خیلی مهم نبود.
    2.تاثیر مثبت داره هم تو پروسه بررسی ویزا و هم اینکه تو دوبی اصلاً درست جواب نمی دن یا اصلاً جواب نمی دن به عبارتی
    3.به ازا هر سال تحصیلی مبلغ 15000 دلار برای خودتون و 15000 دلار برای همسرتون به اضافه کل هزینه تحصیل
    4.نه هیچ مشکلی نداره ولی نرخ تبدیل ارز رو در بازار آزاد حساب می کنند هر دلار نیوزلند 2500 تا 2800 تومان
    5.نه اینکار برای نشان دادن انگیزه شما برای بازگشت مفید هست ولی ساپورت مالی محسوب نمی شه
    6.قطعاً بلوکه نمی شه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

سلام

1. پذیرش مشروط شانس شما را کم نمی کنه ولی قطعاً شما باید برای رفع مشروط بودن پذیرشتون اقدامی کنید چون اونها به شما زمان می دن و از شما می خوان که تا فلان تاریخ این موضوع را برای اونها شفاف کنید. اینکه مشروط به چی هست خیلی مهم هست.
    2.بله هم شهریه و هم هزینه زندگی برای 3 سال

Junior Member

دوست عزیز

به شما پیشنهاد می کنم برای ویزا آفیسرتون دو دو تا چهار تا نکنید و سعی کنید مدارکی رو که از شما خواسته به ایشون نشون بدید. چون اولا هزینه 15000 دلار کف هزینه ها در اینجا هست بعد هم شما باید ثابت کنید که توان مالی کافی دارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای دانشجویی از سفارت نیو زلند در تهران؟

Dear Sogul,

Your offer of place which has been issued on behalf of Auckland Uni is enough. If your supervisor have a fund for you and in her/his offer the amount of fund has been highlighted you can submit it along with the other document as a part of your financial support. NZ embassy in Tehran isn't update as far as I know only you can pay your application fee through them.

Cheers,

سلام بالاخره ويزاي ما هم approve شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaesfandyari نمایش پست ها
    مبارک باشد! ان شاء الله اگر فرصت کردید بقیه بچه ها را از تجربه خود در گرفتن بلیط و اسکان و احتمالاً ماجراهای گمرک و بار خود مطلع کنید

Junior Member Justin_B آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaesfandyari نمایش پست ها
    آقا لطفا تاریخهای ارسال و دریافت ایمیل های تاییدیه مراحلتون رو مینویسید؟

Senior Member

سلام، من احتمالا تا یک هفته دیگه پذیرشم برای phd دانشگاه وایکاتو میاد چند تا سوال داشتم
    1. من با همسرم می خوام برم میشه بگید که چه مقدار باید تو حساب بانکی پدرم (به عنوان اسپانسر ) پول باشه و به چه مدت؟ (اطلاعات ضد و نقیض زیادی در مورد مدت و مقدار پول دیدم)
    2.از همین الان میتونیم یه مقدر پولی رو تو حساب بابام بذاریم یا نه صبر کنیم تا زمان سفارت و اینکه اونا به ما بگن چه قدر باید ارائه بدیم؟ (من بعضی جاها شنیدم که تا سه ماه پول باید تو حساب باشه و اگه ما تا اون زمان صبر کنیم تا سفارت بگه چه قدر و به چه مدت باید ارائه بدیم و تازه از اون زمان بخوایم مثلا 3 ماه پول بذاریم تو حساب دیر نمیشه؟)
    3.همسرم از زمان 30 شهریور که مدرک ارشدشو گرفت و بعدش به مدت 4 ماه برای آیلتس وقت گذاشت تا الان بیکاره، من شنیدم باید برای فاصله زمانی بین فارغ التحصیلی و بیکاری دلیل آورد، میشه در این زمینه راهنماییم کنید؟ (من خودم الان دانشجوی دکترا هستم تو ایران)
    4.اینکه من خودم الان تو ایران دانشجوی دکترا هستم وقتی سفارت ازم پرسید که چرا وقتی اینجا دانشجویی ول میکنی و میری نیوزیلند چی باید بگم؟<br>5. میدونید که از چه زمانی باید برای انصراف از تحصیل اینجا اقدام کنم و چه قدر طول میکشه و مراحلش چه طوریه؟
    عذر میخوام که انقدر سوالاتم طولانی شد. ممنونم از راهنماییهاتون

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

من امروز برای الیستر نامه هایی که به من و همسرم فرستادند به یک آدرس رو ایمیل کردم به نظرتون قانع میشه؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013