صفحه 7 از 246 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی و مسائل مرتبط

در مراحل ویزا ترجمه کارت پایان خدمت همسر هم احتیاج میشه؟ اگر میشه کدام مرحله؟ چون چهل و پنج روز هست کارت را برای تبدیل به کارت هوشمند تحویل پلیس+10 دادیم و احتمالا تا یک ماه و نیم دیگه هم نمیاد و کوردینیتور دانشگاه هم میگه آفر رسمی تا دو هفته دیگه برای شما میاد. می خواستم بدونم جزو همان مدارک مرحله اول کارت پایان خدمت همسر ارائه می شود؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    در مراحل ویزا ترجمه کارت پایان خدمت همسر هم احتیاج میشه؟ اگر میشه کدام مرحله؟ چون چهل و پنج روز هست کارت را برای تبدیل به کارت هوشمند تحویل پلیس+10 دادیم و احتمالا تا یک ماه و نیم دیگه هم نمیاد و کوردینیتور دانشگاه هم میگه آفر رسمی تا دو هفته دیگه برای شما میاد. می خواستم بدونم جزو همان مدارک مرحله اول کارت پایان خدمت همسر ارائه می شود؟
    چون توی فرم اپلیکیشن ویزای دانشجویی یه قسمت راجع به سربازی هست، برای ساپورت اطلاعات ارائه شده در این بخش ترجمه کارت پایان خدمت احتیاج میشه (هر چند جزو مدارک اولیه نیست). اگه پرونده بره ولینگتون که دیگه حتما لازم میشه. گاهی ممکنه آفیسر دوبی هم بخواد.
    مهرداد

پیش فرض روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

دوستان،

من کارت ملی ام سال 88 انقضائ اش تموم شده، اگه بدم ترجمه و بفرستم واسه ویزا مشکلی پیش می یاد ؟

میتونم فقط روی کارت رو ترجمه کنم و پشتشو بیخیال شم؟

می شه یه راهنمایی کنین

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول )

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها
    دوستان،

من کارت ملی ام سال 88 انقضائ اش تموم شده، اگه بدم ترجمه و بفرستم واسه ویزا مشکلی پیش می یاد ؟

میتونم فقط روی کارت رو ترجمه کنم و پشتشو بیخیال شم؟

می شه یه راهنمایی کنین
    برای منم سال 88 منقضی شده بود و همونو ترجمه کردم ولی دادگستری مهر نمیزد! فقط مهر مترجم رسمی داشت! آخرش فکر کنم نفرستادم درست یادم نیست راستش!
    مهرداد

پس چه کار کردین؟ رفتین دوباره کارت ملی گرفتیت؟ ویا اصلا کارت ملی رو نفرستادین؟

پس چه کار کردین؟ رفتین دوباره کارت ملی گرفتیت؟ ویا اصلا کارت ملی رو نفرستادین؟
    رفتم دوباره کارت ملی بگیرم اون موقع گفتن این از نظر اداره ثبت معتبره و نیاز به تمدید نداره! تنها راه عوض شدنش اینه که مثلا اگه تغییر آدرس داشتید درخواست بدید و کارت جدید براتون صادر بشه! الان نمیدونم داستانش چطور شده.
    واقعا یادم نمیاد آخرش چی کار کردم ولی فکر کنم اصلا نفرستادم.
    مهرداد

Junior Member

دوستان عزیز من امروز با سفارت نیوزیلند در ایران تماس گرفتم گفتن برا دکترا 1500 دلار نیوزیلند برا هر نفر برای هر ماه برا نامه تمکن لازمه یعنی جمعا میشه 36000 تا برا یک سال و گفتند که به ما ویزای یکساله میدن.مطلب بعدی اینکه گفتن این مبلغ باید از لحظه اقدام برا ویزا تو حساب باشه تا لحظه صدور ویزا و لازم نیست چند ماه قبل از اقدام تو حساب باشه.
    به نظرتون میشه به این حرفها اعتماد کرد؟من که کاملا گیج شدم!!!!تازه حضوری هم رفتم سفارت تو خیابان اقدسیه همین حرفها رو گفتند !!!!میشه نظرتون رو بگید
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mesa1014 نمایش پست ها
    رفتم دوباره کارت ملی بگیرم اون موقع گفتن این از نظر اداره ثبت معتبره و نیاز به تمدید نداره! تنها راه عوض شدنش اینه که مثلا اگه تغییر آدرس داشتید درخواست بدید و کارت جدید براتون صادر بشه! الان نمیدونم داستانش چطور شده.
    واقعا یادم نمیاد آخرش چی کار کردم ولی فکر کنم اصلا نفرستادم.
    در واقع اگه بخوام چشم بسته غیب بگم، یا اصلا نفرستادم یا فقط با مهر مترجم رسمی فرستادم (بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه). به هر حال اصلا دنبال تعویض کارت ملی نرفتم!
    مهرداد

خیلی ممنون مهرداد جان

حالا ویزا صادر کردن واست ؟؟؟

ترجمه شناسنامه و کارت های دیگه مثل کارت سربازی و ... با ید جه مهر هایی داشته باشه ؟؟

(مهر مترجم، مهر کپی برابر اصل روی صفحه فارسی، مهر دادگستری، مهر وزارت خارجه. دیگه جه مهری میخاد؟؟؟)

خیلی ممنون مهرداد جان

حالا ویزا صادر کردن واست ؟؟؟

ترجمه شناسنامه و کارت های دیگه مثل کارت سربازی و ... با ید جه مهر هایی داشته باشه ؟؟

(مهر مترجم، مهر کپی برابر اصل روی صفحه فارسی، مهر دادگستری، مهر وزارت خارجه. دیگه جه مهری میخاد؟؟؟)
    خواهش میکنم. ایمیل تایید ویزام اومده هنوز لیبلش نخورده تو پاسپورتم.
    والا واسه من که همین هارو داشت با چند تا تمبر باطل شده که خود دارالترجمه اینارو اکی میکنه. بعضی ها میگن مهر وزرات خارجه نمیخواد ولی به نظرم بزن کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
    مهرداد