صفحه 9 از 246 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط esia1353 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه داشتم دوستانی که پذیرش گرفتن همون موقع مشخص شده که پذیرش به صورت بورس بوده یا نه و آیا برای پذیرش احتیاج به مقاله آی اس آی است
    بگذارید یه خاطره برایتان تعریف کنم. حدود دو سال پیش ما مالزی بودیم، یکی شرکت ایرانی شروع به تبلیغات وسیع کرد که می تواند پذیرش دکترای دانشگاه های نیوزلند را با بورس انجام دهد. من یک جلسه رفتم با بنده خدایی که آنجا مسئول بود صحبت کردم متوجه شدم منظورشان از بورس در واقع این است که شهریه دانشجویان بین المللی در دوره دکترا دریافت نمی شود و متقاضیان می توانند مانند دانشجویان مقیم کشور نیوزلند شهریه کمی بدهند. در واقع این اصلاً بورس نیست و یک امکانی هست که هر کسی که برای دکترا اقدام کند از آن بهره مند می شود.
    نکته بعدی اینکه بعضی از دانشگاه ها، در بعضی از کشورها نمایندگی دارند که لیست نمایندگی ها در وب سایت هر دانشگاه ذکر شده است مثلاً دانشگاه آکلند هیچ نمایندگی در ایران ندارد هر کسی که چنین ادعایی کند ادعایش مشکوک است مگر اینکه در وب سایت دانشگاه آکلند صراحتاً ذکر شده باشد
    نکته آخر اینکه پذیرش بدون مدرک زبان، ظاهراً یک پذیرش مشروط است و پذیرش مشروط بنا به اقوال دوستان در این فروم در موقع دریافت ویزای دانشجویی مشکل دارد. ضمن اینکه دوره های زبان در نیوزلند بسیار، بسیار گران هستند.
    شرایط عمومی پذیرش در دوره دکترا در وب سایت هر دانشگاه ذکر شده که شامل شرط معدل، مدرک زبان و پذیرش EOI شما توسط دانشگاه (یا به عبارت بهتر توسط استاد راهنمای آینده شما) . داشتن مقاله جز مدارک ضروری نیست البته در مرحله پذیرش شما توسط استاد ممکن است مؤثر باشد.
    خواهشمند است جز از مجاری طبیعی درخواست پذیرش اعم از مستقلاً توسط خودتان و یا از طریق نمایندگی های رسمی دانشگاه ها، به هیچ طریق دیگری اقدام نفرمایید. که هم کم هزینه تر و هم مطمئن تر است.

Junior Member

با تشکر از شما دوست عزیز
    البته ایشان دقیقا بورس یعنی پرداخت کمک هزینه ماهیانه به م بلغ حدود 1500 دلار نیوزیلند را عنوان کردند و هزینه ای هم که میگیرند مناسب و در کل حدود یک میلیون تومان است ولی خودشان هم اعلام کردند که زیر نظر آموزش عالی نیستند

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها
    دوستان تجربه دیگه ای در مورد کارت ملی که انقضای اش تموم شده ندارند:

من کارت ملی ام سال 88 انقضائ اش تموم شده، و چون تو شهرستان این کارت ها معتبر اند، اداره ثبت عوض نمی کنه .
    اگه بدم ترجمه احتمالا دادگستری مهر نمیزنه. چه کار کنم به نظر شما ؟
    معتبرن دوست عزیز. منم منقضی شده ولی کپی برابر اصل زدم و فرستادم.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول )

پس چه کار کردین؟ رفتین دوباره کارت ملی گرفتیت؟ ویا اصلا کارت ملی رو نفرستادین؟
    برو همونو کپی برابر اصلش کن. در همین حد. اون کارت اعتبار داره.

ممنون از راهنمایی و کمک همه دوستان،

به غیر از کپی برابر اصل کردن پاسپورت و پرداخت هزینه ویزا ، چه مدارک دیگه ای رو باید ببریم سفارت تائید کنه؟؟

ممنون از راهنمایی و کمک همه دوستان،

به غیر از کپی برابر اصل کردن پاسپورت و پرداخت هزینه ویزا ، چه مدارک دیگه ای رو باید ببریم سفارت تائید کنه؟؟
    فقط همین دو مورد.چیز دیگه ای من نبردم.

وحید جان خیلی ممنونم از لطفی که میکنین و یه سوالاتم پاسخ میدین،

یک مسئله در مورد آزمایشات پزشکی
    من رفتم آزمایشات رو دادم، تو نتیجه نوشته که گلبولهای سفیدت خیلی بالاست، دکتر (دکتر هاکوپیان -- خیلی مودب و متعهد) دوباره نوشت که برم آزمایش بدم پس فردا.
    این قضیه مشکلی ایجاد نمیکنه برا ویزا؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید غیر دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

اشکال نداره اتقضا کارت ملی همه همینه...برو همونو ترجمه کن

سلام دوستان من از دانشگاه canterbury در مقطع دکتری بصورت full fundپذیرش گرفتم.من پذیرش دیگه ای از دانمارک دارم که full fund نیست و بورسیه اش تنها هزینه های دانشگاه رو کاور میکنه و هزینه زندگی در دانمارک با منه.البته ویزای دانمارکم اومده و من باید یک januaryدانمارک باشم.
    می خواستم بدونم از دوستان گروه کسی اطلاعی داره که من میتونم از دانمارک واسه ویزای نیوزیلند اقدام کنم اگه تمام مدارکم کامل باشه؟
    این پلیس چک رو از کجا و چجوری باید تهیه کنم.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی موجود هست راهنماییم کنید.

وحید جان خیلی ممنونم از لطفی که میکنین و یه سوالاتم پاسخ میدین،

یک مسئله در مورد آزمایشات پزشکی
    من رفتم آزمایشات رو دادم، تو نتیجه نوشته که گلبولهای سفیدت خیلی بالاست، دکتر (دکتر هاکوپیان -- خیلی مودب و متعهد) دوباره نوشت که برم آزمایش بدم پس فردا.
    این قضیه مشکلی ایجاد نمیکنه برا ویزا؟؟؟
    نه کریم جان. دوباره آزمایش بده.
    منم دقیقا همین اتفاق برام افتاد. فعالیت آنزیمای کبدیم بالا بود . بعد دکتر برام سونو گرافی نوشت و یه سری آزمایش جدید. در نهایت گفت مشکلی نداری . تو سفارت خودشون دکتر دارن. اگه abnormality تو فرمت بنویسه باز آفیسر فرم پزشکیتو ارجاع میده به پزشک خوودشون که بازم مشکلی نیست. اگه دکتر هاکوپیان بگه مشکلی نداری بدون که نظر دکتر سفارت هم دقیقا همینه.