صفحه 206 از 246 نخستنخست ... 106156196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام، ّبراي پرداخت شهريه نمي دونم دقيقا كه چطور ميشه چون براي من از خارج ايران پرداخت شد.البته فكر كنم دوستاني توي همين فروم بودن كه از طريق صرافي خاص پول فرستادن.
    اما براي دانشگاه وقتي شهريه پرداخت شد يك نامه براي من از دانشگاه فرستادن كه مبلغ شهريه و مبالغ پرداختي توش ذكر شده بود،من همون رو فرستادم (حدود يك هفته واسه من طول كشيد) . البته هنوز نمي دونم كه همون كافيه چون افيسري برام تعيين نشده هنوز( بعد از حدود 1.5 ماه) اما دوستان ديگه ام كه اقدام ردن با همين نامه دانشگاه كارشون انجام شد

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedEyvazi نمایش پست ها
    سلام

دوستان من می خوام شهریه دانشگاهو واریز و با ابقیه مدارک بفرستم برای ویزا. میشه بفرمایید این مدرک واریزی شهریه بایستی شامل چه چیزهایی باشه؟ آیا دانشگاه مدرکی دال بر اینکه شهریه واریز شده برای من میفرسته تا برا ویزا بفرستم؟ اگه یه همچین مدرکی هست چند روزه اونو میفرسته؟ لطفا لیت مدارک واریز شهریه را بگید.
    ++ شهریه را میشه از صرافی ها واریز کرد یا نیاز به یه فرمت خاص داره؟

ممنون میشم راهنماییم کیند. کامنت های مربوط به واریز شهریه در این فروم تعدادشون خ خ کم بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering, University OF Auckland

نقل قول نوشته اصلی توسط mino22027 نمایش پست ها
    سلام، ّبراي پرداخت شهريه نمي دونم دقيقا كه چطور ميشه چون براي من از خارج ايران پرداخت شد.البته فكر كنم دوستاني توي همين فروم بودن كه از طريق صرافي خاص پول فرستادن.
    اما براي دانشگاه وقتي شهريه پرداخت شد يك نامه براي من از دانشگاه فرستادن كه مبلغ شهريه و مبالغ پرداختي توش ذكر شده بود،من همون رو فرستادم (حدود يك هفته واسه من طول كشيد) . البته هنوز نمي دونم كه همون كافيه چون افيسري برام تعيين نشده هنوز( بعد از حدود 1.5 ماه) اما دوستان ديگه ام كه اقدام ردن با همين نامه دانشگاه كارشون انجام شد

ممنون بابت پاسخ خوبتون. راستش من هم یه نفر پیدا کرده ام که با ویزا کارتش مبلغ را واریز بکنه. حالا چندتا سوال:
    1)زم خواسته اند مبلغ NZ$ 7,564.60 را واریز بکنم. فکر کنم با ویزا کارت دلار نیوزلند واریز میشه درسته؟ یعنی منظروم اینه که چطور میشه این مبلغ را به دلار امریکا تبدیل کرد که فردا دانشگاه ایراد نگیره؟ و یا گزینه ای هست تا دلار نیوزلند موقع پرداخت پول انتخاب شود؟
    2) برای من یه هفته انتظار میتونه زیاد باشه. آیا نامه ای از طریق ایمیل ارسال میشه تا با اون اقدام کرد؟ اگه همچین ایمیلی هست اون چقد طول میکشه؟
    3) شما بعد از واریز شهریه با دانشگاه تماس گرفتید؟

ممنون میشم پاسخمو بدید.
    با تشکر

سلام. بچه ها بالاخره من یه خبر خوب گرفتم. استادم دیروز یه ایمیل زد به مارتین که آپدیت بده. امروز هم مارتین جواب داده که ویزای منو اپروو کرده و ایمیل اپروو رو به زودی واسم میفرسته. البته نوشته در مورد همسرم یه مقدار دیگه باید رو فایل کار کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedEyvazi نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ خوبتون. راستش من هم یه نفر پیدا کرده ام که با ویزا کارتش مبلغ را واریز بکنه. حالا چندتا سوال:
    1)زم خواسته اند مبلغ NZ$ 7,564.60 را واریز بکنم. فکر کنم با ویزا کارت دلار نیوزلند واریز میشه درسته؟ یعنی منظروم اینه که چطور میشه این مبلغ را به دلار امریکا تبدیل کرد که فردا دانشگاه ایراد نگیره؟ و یا گزینه ای هست تا دلار نیوزلند موقع پرداخت پول انتخاب شود؟
    2) برای من یه هفته انتظار میتونه زیاد باشه. آیا نامه ای از طریق ایمیل ارسال میشه تا با اون اقدام کرد؟ اگه همچین ایمیلی هست اون چقد طول میکشه؟
    3) شما بعد از واریز شهریه با دانشگاه تماس گرفتید؟

ممنون میشم پاسخمو بدید.
    با تشکر
    سلام
    معمولا بعد از پرداخت مبلغ و رسید شدنش میشه بلافاصله از طریق سایت دانشگاه رسید دریافت کرد درمورد دانشگاه اکلند که این طوری بود سفارت هم همون رسید رو قبول کرد.
    اگر موجودی کارت دلار امریکا باشه و نیاز به پرداخت دلار نیوز باشه مقداری ازتون کارمزد هم کم میشه حین انتقال که بعضی وقتا زیاده بد نیست اول مبلغ کارمزد رو بپرسین

من بعد از واریز از دانشگاه رسیدخواستم که خودشون گفتن از طریق سایت بصورت اتوماتیک بگیرم
    مهر نداره ولی آرم دانشگاه روش بود و سفارت قبول کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lotous123 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. حالا امیدوارم ویزای همسرم هم زود اپروو شه. جالب اینجاست که هر دفعه هم کلی عذر خواهی میکنه که آپدیت رو دیر داره میفرسته. دوستانی که پروسشون خیلی طولانی شده، پیگیری و حمایت درست استادشون خیلی میتونه کمک کنه.
    تبريك ميگم دوست عزيز اينشالله كه ويزاي همسرتون هم هرچه زودتر اپروو بشه.
    ميشه بگيد كه سيكوريتي چك شما چند ماه طول كشيده؟!
    آقاي مارتين نگفت كه كي ايميل اپروو شدن ويزاتونو ميفرسته؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

[QUOTE=Lotous123;1689647]ممنون دوست عزیز. حالا امیدوارم ویزای همسرم هم زود اپروو شه. جالب اینجاست که هر دفعه هم کلی عذر خواهی میکنه که آپدیت رو دیر داره میفرسته. دوستانی که پروسشون خیلی طولانی شده، پیگیری و حمایت درست استادشون خیلی میتونه کمک کنه.[/Q
    خیلی خیلی تبریک
    ایشالا ویزای همسرتون هم زودی بیاد..معمولا چقدر طول میکشه تا اونم بیاد؟؟ کل پروستون چقدر طول کشید؟

سلام و ممنون از لطف دوستان. راستش من دقیقا نمیدونم پروندم کی وارد وریفیکیشن شد چون از طریق آپدیتی که با پیگیری استادم گرفتم (20 جون) این قضیه رو فهمیدم. اون موقع به نظر میرسید کار پرونده همسرم رو تازه شروع کرده باشه چون یه سری مدارک خواست که مربوط به اسسمنت اولیه هستن اصولا، مثل فرم 1200! کلا خیلی کندن نمونش هم همین آخرین ایمیلیه که به من و استادم داده. ویزام اپروو شده بوده ولی خبر نداده بوده. تاریخ هایی که ازشون مطمئن هستم از این قرارن
    ارسال به دبی 12 نوامبر، ارسال به ولینگتون 3 دسامبر، اولین ایمیل از آفیسر 24 ژانویه و دومین (مبنی بر تاخیر در شروع اسسمنت اولیه و موکول شدن به 12 مارچ اواخر فوریه،که من نهایتا نفهمیدم کی شروع و تمومش کرد.)
    موفق باشین همگی.

Junior Member

سلام دوستان اگر کسی لطف کنه لینک مربوط به اداره پست که معنی کدپستی رو توضیح داده بزاره ممنون میشم. خیلی فوری هست.ممنون از همگی.

سلام. ایمیل اپروو ویزای من رسید. پرسیده که تهران یا دبی میخوام لیبل رو تحویل بگیرم. الان که من تهران رو انتخاب کردم، باید منتظر ایمیل دیگه از مارتین باشم که بگه کی پاسم رو تحویل بدم؟ گفته بود یه هزینه ای هم باید برا تحویل از تهران بدم. این هزینه رو همونجا تو سفارت میشه پرداخت کرد دیگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان
    من از دانشگاه آکلند پذیرش به همراه اسکولارشیپ گرفتم و دارم مدارک لازم برای ویزا رو آماده می کنم. سوال من در مورد پاسپورت هست. اعتبار پاسپورت باید چقدر باشه الان؟ بیشتر از سه سال؟
    با تشکر