صفحه 239 از 246 نخستنخست ... 139189229230231232233234235236237238239240241242243244245246 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,381 تا 2,390 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_vp نمایش پست ها
    سلام . دوستان کسی پیشنهاد می کنه با پذیرش مشروط ( به علت زبان ) اقدام به ویزا کنم؟
    به نظرم اداره مهاجرت به پذیرش مشروط آلرژی دارد؛ فکر کنم (لطفاً چک کنید) در پست های قبلی مواردی شبیه این بوده است

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    با کمال تشکر bluesilence121 عزیز بابت توضیح جامع. بله حق با شماست دوستان قبلا گفته بودن. دلیل اینکه دوباره این سوال رو مطرح کردم این بود که از اونجایی که به راحتی سفارت تو تهران میتونه استعلام بیمه رو اینترنتی دریافت کنه و نتیجه رو در اختیار آفیسر بذاره خاستم ببینم آیا آفیسر ممکن این درخواست رو به اونا بده. گفتم شاید برای کسی قبلا این مورد پیش اومده باشه
    اداره مهاجرت مشکلی با بیکار بودن شما در بازه زمانی خاصی ندارد، فقط صادقانه بگویید که کار نمی کردم یا مثلاً برای کنکور آماده می شدم یا اپلای می کردم یا مثل این چیزها.
    النجاة في الصدق. اگر راست نمی خواهید بگویید دروغ هم نگویید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sm2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من چند تا سوال داشتم، ممنون میشم کمکم کنید.
    1. مدارک ویزا رو باید به سفارت ایران تحویل بدیم یا پست کنیم؟ حتی اگر محل اقامت خارج از ایران باشه باز هم باید از طریق سفارت ایران اقدام کنیم یا بفرستیم دوبی؟
    2.اگر مقطع تحصیلی فعلی تا زمان ددلاین و شروع کلاسها طول بکشه ، دانشگاه نامه کاندیشنال افر میده یا کلا میگه تموم کن بعد اقدام کن؟ اگر دانشگاه نامه افر را بدهد، سفارت برای صدور ویزا مشکلی نخواهد داشت، با توجه به اینکه بعد از صدور ویزا مدرک اتمام تحصیل اماده میشه؟
    ممنون
    این که مدارک رو به کجا بفرستید بستگی به محل اقامتتون داره.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

دوستان کسی راجع به اپلای ویزا بصورت آنلاین اطلاعاتی داره؟ اینم لینکش

سلام
    منم قصد دارم مدارکم رو طی این هفته برای دبی پست کنم، متاسفانه تا این لحظه نتونستم همه پستهای قبلی رو بخونم، واسه همین چند تا موضوع هنوز واسم مبهمه
    1- پاسپورت من تا سه سال و سه ماه دیگه اعتبار داره، آیا باز هم نیاز به تمدید ویزا قبل از ارسال مدارکم دارم (واسه مقطع PHD میخوام برم)
    2- رشته من کامپیوتره و پروپوزالم در زمینه شبکه حسگره، آیا جزء موارد حساس حساب میشه به نظرتون؟
    3- استادم خیلی عجله داره و تا همین الان هم بیشتر از سه ماهه که معطل من شده، آیا ممکنه با طولانی شدن مراحل دریافت ویزا، منو ریجکت کنه؟
    4- در مورد معاینه بدنی اگه میشه بیشتر توضیح بدید، مگه میخوان واسه خلبانی استخدام کنن.
    5- آیا فقط صفحه اول پاسپورت توسط سفارت باید تایید بشه؟ ترجمه کدوم صفحه ها از شناسنامه لازمه؟
    6- در مورد تاریخ کارت ملی، جمع بندیتون چیه و به نظرتون کارت ملی رو عوض کنیم؟

پیشاپیش از پاسختون ممنونم.

سوال اولمو تصحیح میکنم
    1- پاسپورت من تا سه سال و سه ماه دیگه اعتبار داره، آیا باز هم نیاز به تمدید پاسپورت قبل از ارسال مدارکم دارم (واسه مقطع PHD میخوام برم)
    7- پست دانشگاه تهران و علم و صنعت هنوز DHL دارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a_arghavani نمایش پست ها
    سوال اولمو تصحیح میکنم
    1- پاسپورت من تا سه سال و سه ماه دیگه اعتبار داره، آیا باز هم نیاز به تمدید پاسپورت قبل از ارسال مدارکم دارم (واسه مقطع PHD میخوام برم)
    7- پست دانشگاه تهران و علم و صنعت هنوز DHL دارن؟
    1- گذرنامه شما باید حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد؛ بنابراین خیالتان راحت باشد
    2- نمی دانم ولی امیدوار نباشید که پرونده شما به ولینگتون فرستاده نشود
    3- شما اگر پذیرش گرفته باشید، پذیرشتان قطعی است. البته اگر استادتان به شما قول فاند داده است ممکن است وقتی شما برسید دیگر نتواند آن را بدهد یا در شرایط خیلی بد و البته کمی بعید استاد راهنمایتان عوض شود.
    4- ظاهراً آزمایشات پزشکی که معاینات بدنی هم شاملش می شود از شرایط دریافت هر گونه ویزای تحصیلی برای دوره های بیشتر از یکسال هست البته فکر کنم کشور به کشور فرق می کند و قطعاً کشور ما در لیست معاف نیست
    5- خود سفارت بهتر می داند که کدام صفحات را تأیید کند ولی ظاهراً همه صفحات هست و هزینه اش هم 15 یورو می باشد. شناسنامه یک مجموعه واحد است بنابراین دارالترجمه ها همه آن را ترجمه می کنند
    6- تا حالا دیده نشده است که اداره مهاجرت به تاریخ اعتبار کارت ملی گیر اساسی بدهد در مورد خود ما مشکلی نبود؛ لازم نیست عوضش کنید
    7- نمی دانم

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    1- گذرنامه شما باید حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد؛ بنابراین خیالتان راحت باشد
    2- نمی دانم ولی امیدوار نباشید که پرونده شما به ولینگتون فرستاده نشود
    3- شما اگر پذیرش گرفته باشید، پذیرشتان قطعی است. البته اگر استادتان به شما قول فاند داده است ممکن است وقتی شما برسید دیگر نتواند آن را بدهد یا در شرایط خیلی بد و البته کمی بعید استاد راهنمایتان عوض شود.
    4- ظاهراً آزمایشات پزشکی که معاینات بدنی هم شاملش می شود از شرایط دریافت هر گونه ویزای تحصیلی برای دوره های بیشتر از یکسال هست البته فکر کنم کشور به کشور فرق می کند و قطعاً کشور ما در لیست معاف نیست
    5- خود سفارت بهتر می داند که کدام صفحات را تأیید کند ولی ظاهراً همه صفحات هست و هزینه اش هم 15 یورو می باشد. شناسنامه یک مجموعه واحد است بنابراین دارالترجمه ها همه آن را ترجمه می کنند
    6- تا حالا دیده نشده است که اداره مهاجرت به تاریخ اعتبار کارت ملی گیر اساسی بدهد در مورد خود ما مشکلی نبود؛ لازم نیست عوضش کنید
    7- نمی دانم
    ممنون از راهنماییتون، من بورسیه گرفتم و تا چهار ماه دیگه معتبره، البته هنوز دیفر نکردم. با این حساب، شما فکر میکنید که کنسل شدن بورسیه تقریبا بعیده؟؟؟ به نظرتون با توجه به اینکه پروسه صدرو ویزا ممکنه شش ماه یا بیشتر طول بکشه، من دیفر کنم؟ که نامه بورسیه رو با تاریخ جدید بهم بدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    osmaina University in chemical engineering

سلام .
    بعد از دقیقا ۳ ماه افیسر به من ایمیل زده. و یه سری مدارک رو می خواد .

نامه ساپورت مالی رو قبلا فرستاده بودم این دفعه گفته
    • Evidence that your father can financially support your stay in New Zealand (bank statements including a full transaction history for the previous twelve month period) – please refer to Immigration Instructions pasted below

a.they have NZ$15,000.00 per year available to maintain themselves during their stay in New Zealand (less prepaid living expenses); or

حالا به نظرتون این دفعه باید چکار کنم . دفعه قبل 18000 دلار نیوزلند نو حساب بابام بود . سوال شده برام. باید پرینت حساب بگیرم که خودش بیشتر از ۳۰ صفحه میشه .اینش اشکالی نداره . دوباره لازم برم پول جمع کنم بزارم تو حساب یا همون گردش مالی کافیه ؟

۲) بهم گفته مدیکال جدید بگیرم. میگه اسم اون دکتره تو لیست نیست. حالا باید چکار کنم . از هند اقدام کردم و اون موقع اسم اون دکتر تو سایت بود حالا نیستش .؟؟ چجوری بهش فهموند که اسم یارو قبلا تو سایت بوده.

هزینه مدیکال چنده و چند روز تستش و جوابش طول میکشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    osmaina University in chemical engineering

یه سوال دیگه . مدارکو باید با پست بفرستم یا اسکن کنم ایمیلش کنم هم قبوله