صفحه 208 از 246 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط craven نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر کسی لطف کنه لینک مربوط به اداره پست که معنی کدپستی رو توضیح داده بزاره ممنون میشم. خیلی فوری هست.ممنون از همگی.
    سلام. دوست عزیز احیانا در مورد همراهتون درخواست مدارک اضافه شده؟ ممنون میشم اگه خبری شده اطلاع رسانی کنید. ایشالا که ویزاشون به زودی اپروو میشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WAY2GO نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویزای نیوزلند برای دکترا با بورس چقدر طول می کشه؟ این طور که من گذری خوندم حدود 8 ماه تا 10 ماه طول می کشه درسته؟
    بستگی به رشته داره. من مهندسی بودم و ویزای من و همسرم سه ماهه اومد. بچه های غیر مهندسی شده که ویزاشون بیست روزه هم بیاد

Junior Member

سلام دوستان افيسرم بهم ايميل زده و يه سري مدارك ازم خواسته از جمله گردش حساب 12 ماهه و اينكه بعد از اتمام تحصيل چه هدفي داري و چرا نيوزلند رو براي تحصيل انتخاب كردي؟
    از دوستاني كه هدف پايان تحصيلشون رو برگشت به ايران اعلام كردن مي تونم خواهش كنم اگر متن يا نامه اي كه ايميل كردن رو دارن به اشتراك بزارن تا راهنمايي بشه براي من و امثال من!
    من ميخوام در نامه ام اشاره كنم كه خانواده بهم نياز دارن چون تك دختر خانواده ام و البته يه نامه هم از محل كارم بگيرم. اما راستش با اضطرابي كه دارم يكم ميترسم براي نوشتنش. ممنون ميشم اگه متني كه توي اين زمينه داريد رو به من هم بدين

Junior Member

سلام و ببخشيد از بابت پاسخگويي دير!
    1- مبلغ شهريه من نقدي به بانك پرداخت شد و از نحوه پرداخت با كارت اطلاع ندارم اما احتمال خيلي زياد يه كارمزد بايد پرداخت كنيد كه از بانك بايد بپرسيد
    2- بله نامه رو به صورت ايميلي ارسال مي كنن، من حدودي بهتون گفتم و ممكنه براي دانشگاههاي مختلف متفاوت باشه به نظرم اينو خودتون بعد از پرداخت از دانشگاه پيگيري كنين
    3- نه تماس نگرفتم با دانشگاه چون مستقيما پرداخت شده بود
    اميدوارم مفيد بوده باشه البته دوستان ديگه حتما كمكهاي بهتري ميتونن بكنن
    موفق باشين

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedEyvazi نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ خوبتون. راستش من هم یه نفر پیدا کرده ام که با ویزا کارتش مبلغ را واریز بکنه. حالا چندتا سوال:
    1)زم خواسته اند مبلغ NZ$ 7,564.60 را واریز بکنم. فکر کنم با ویزا کارت دلار نیوزلند واریز میشه درسته؟ یعنی منظروم اینه که چطور میشه این مبلغ را به دلار امریکا تبدیل کرد که فردا دانشگاه ایراد نگیره؟ و یا گزینه ای هست تا دلار نیوزلند موقع پرداخت پول انتخاب شود؟
    2) برای من یه هفته انتظار میتونه زیاد باشه. آیا نامه ای از طریق ایمیل ارسال میشه تا با اون اقدام کرد؟ اگه همچین ایمیلی هست اون چقد طول میکشه؟
    3) شما بعد از واریز شهریه با دانشگاه تماس گرفتید؟

ممنون میشم پاسخمو بدید.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان به نظرتون بهتر نیست برای ویزا الان با پاسپورت قبلیم که اعتبارش دو سال هست اقدام کنم و بعد در زمان صدور ویزا پاسم رو عوض کنم؟ چون الان اگر برای تعویض پاسپورت اقدام کنم شاید 15 روزی طول بکشه تا پاس چدید صادر بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lotous123 نمایش پست ها
    سلام. بستگی زیادی به رشتتون داره. اگه جزء رشته های فنی باشه یا علوم پایه بین 6 تا 8 ماه. البته موارد کمتر هم بوده. به آفیسر و پرونده خودتون هم بستگی داره. مثلا آفیسر من باشه بعد 8 ماه به زور و نصفه نیمه اپروو میکنه
    موفق باشین.
    سلام می شه بگید رشتتون چیه و آفیسرتون کی بود!؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط elitor85 نمایش پست ها
    سلام می شه بگید رشتتون چیه و آفیسرتون کی بود!؟
    ممنون
    سلام، رشتم شیمیه و آفیسرم مارتین پراوز.
    موفق باشین.

سلام دوستان. من به یه مشکلی برخوردم ممنون میشم راهنماییم کنین. الان تقریبا یک هفته ای میشه ایمیل اپرووم رو گرفتم. بعد از اون با وجودی که دو بار به مارتین ایمیل دادم که چیکار کنم و الان پاسم رو ببرم یا نه جواب نداده و سفارت هم میگه منتظر باش تا بگه ببر (هر چند خیلی مطمئن صحبت نمیکنه). خوب من راستش فکر نمی کردم این مرحله در این حد طول بکشه. میشه دوستانی که این مرحله رو گذروندن راهنمایی کنن لطفا. شاید من اشتباه میکنم و روال همینه. اینقدر این جناب آفیسر کنده که من نگرانم تو این مرحله هم داره طولش میده.

پیشاپیش ممنون دوستان.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lotous123 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به یه مشکلی برخوردم ممنون میشم راهنماییم کنین. الان تقریبا یک هفته ای میشه ایمیل اپرووم رو گرفتم. بعد از اون با وجودی که دو بار به مارتین ایمیل دادم که چیکار کنم و الان پاسم رو ببرم یا نه جواب نداده و سفارت هم میگه منتظر باش تا بگه ببر (هر چند خیلی مطمئن صحبت نمیکنه). خوب من راستش فکر نمی کردم این مرحله در این حد طول بکشه. میشه دوستانی که این مرحله رو گذروندن راهنمایی کنن لطفا. شاید من اشتباه میکنم و روال همینه. اینقدر این جناب آفیسر کنده که من نگرانم تو این مرحله هم داره طولش میده.

پیشاپیش ممنون دوستان.
    زنگ بزنین و باهاش صحبت کنین

سلام دوستان. دیروز بالاخره ویزای منم اپروو شد.

ارسال مدارک : 10 مارچ
    لاج شدن مدارک : 20 مارچ
    رسیدن مدارک به نیوزیلند : 27 مارچ
    اولین ایمیل از آی پی بی : 10 آپریل
    مشخص شدن کیس آفیسر : 21 می
    اتمام بررسی اولیه : 27 می
    دریافت ایمیل مبنی بر Approved in princinple و ارایه تمدید اسکالرشیپ : 18 جولای
    اپروو نهایی : 31 جولای
    آفیسر : دانیل دامینی
    رشته : برق شاخه مهندسی پزشکی
    مقطع : دکترا