صفحه 209 از 246 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali_1382 نمایش پست ها
    سلام دوستان. دیروز بالاخره ویزای منم اپروو شد.

ارسال مدارک : 10 مارچ
    لاج شدن مدارک : 20 مارچ
    رسیدن مدارک به نیوزیلند : 27 مارچ
    اولین ایمیل از آی پی بی : 10 آپریل
    مشخص شدن کیس آفیسر : 21 می
    اتمام بررسی اولیه : 27 می
    دریافت ایمیل مبنی بر Approved in princinple و ارایه تمدید اسکالرشیپ : 18 جولای
    اپروو نهایی : 31 جولای
    آفیسر : دانیل دامینی
    رشته : برق شاخه مهندسی پزشکی
    مقطع : دکترا
    تبزیک میگم دوست عزیز. میشه لطفا بگین آفیسرتون در مورد مراحل دریافت لیبل چی نوشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lotous123 نمایش پست ها
    تبزیک میگم دوست عزیز. میشه لطفا بگین آفیسرتون در مورد مراحل دریافت لیبل چی نوشته؟
    آفیسر ازم پرسیده که کجا ویزا رو لیبل میکنم. گفته میتونم برم به یه ویزا آفیس (مثلا دوبی) و یا پاسپورتم رو بدم تهران و اونا پست کنن به دوبی برای پیکاپ لیبل. منم گفتم میرم تهران. البته امروز جواب ایمیلشو دادم. فکر کنم دوشنبه بهم ایمیل بزنه و اگه چیزی لازم باشه رو بهم بگه.

من این هفته میرم تهران و سفارت چون اسکالرشیپ من تا سپتامبر تمدید شده و هرچه زودتر باید کارای ویزای نیوزیلند و بعدش ویزای ترانزیت استرالیا رو انجام بدم.

سلام دوستان
    من یک سری راهنمایی برای اقدام برای ویزا می خوام. من قبرس زندگی می کنم (پاسپورت ایرانی اما توش نوشته شده country of residence:Cyprus) برای اقدام طبق بررسی هایی که کرئم باید بفرستم لندن مدارکم رو. چند مورد ذهنم رو بدجوری درگیر کرده! 1- من سربازی نرفتم و در صورتی که افیسر سوالی کرد په جواب قانع کننده ای می تونم بدم؟ من قبرس کار می کنم و برای رفت و آمد به ایران از قانون جدید مشمولین استفاده می کنم (البته تو فروم ویزا سوالی در مورد سربازی نیست)
    2- اینکه چجوری ثابت کنم بعد از تحصیل می رم خودش مکافاته! به شرکتی که دارم کار می کنم چجوری بگم یه نامه بده که بعد از 3 سال دوباره می خواهن براشون کار کنم؟؟؟؟ من پزیشنم طوریه که اصلا نمی خواهن برم و بهشون نگفتم هنوز که می خوام برم! می ترسم بگم می خواهم برم و از اون ور ویزا ریجکت بشه (خر بیاورید و باقالی بار کنید :دی) آیا به شرکت زنگ می زنند و چک می کنند نامه رو؟؟
    3- الان 70000US$ تو حسابم باشه نامه هم به همون دلار آمریکا داده می شه فکر می کنین برای PhD self finance کافیه؟(باید 45000+ شهریه باشه که فکر کنم بیشتره)
    4- کلان هزینه شخصی سریع تر خواهد بود یا نه؟ یعنی برای ویزای دکترای عمران چه قدر زمان لازمه؟ خودشون زدن حداقل 12 هفته قبل از شروع.
    5- کسی بوده شهریه رو هم پرداخت کرده باشه و فقط به خاطر اینکه نتونست
    از ماست که بر ماست.

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

سلام دوستان
    بالاخره ویزای منم اپروو شد تاریخ هاش هم با کاربر mamali_1382 دقیقا یکی بود.
    یه سوال: من تاریخ شروع تحصیلم 1 سپتامبر هست..با این وجو کمتر از 1 ماه دیگه باید uni باشم.. میشه راهنماییم کنید که با استاد راهنمام چطور بگم که یه ماه دیگه عقب بندازه تا کارهای اومدنم رو ردیف کنم؟؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی مارتین پراوز آفیسرش بوده؟ مثل اینکه ایشان از جمله آفیسرهای تنبل نیوزیلندی هستند که پروسه را تا جایییییییییی ممکن طولانی می کنن.
    اگر کسی اخیرا کارشان با ایشان بوده لطف کنید بگید چقدر طول کشیده پروسه اسسمنتشون.

پیشاپیش ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpour64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال: من تاریخ شروع تحصیلم 1 سپتامبر هست..با این وجو کمتر از 1 ماه دیگه باید uni باشم.. میشه راهنماییم کنید که با استاد راهنمام چطور بگم که یه ماه دیگه عقب بندازه تا کارهای اومدنم رو ردیف کنم؟؟

ممنون

سلام بهتون تبریک میگم. می تونم بپرسم آفیسرتون کی بوده؟

[QUOTE=elitor85;1702070]سلام دوستان
    کسی مارتین پراوز آفیسرش بوده؟ مثل اینکه ایشان از جمله آفیسرهای تنبل نیوزیلندی هستند که پروسه را تا جایییییییییی ممکن طولانی می کنن.
    اگر کسی اخیرا کارشان با ایشان بوده لطف کنید بگید چقدر طول کشیده پروسه اسسمنتشون.

پیشاپیش ممنونم[/QUOTE

سلام. آفیسر من هم آقای پراوز و تقریبا 6 ماهه که برای ویزا اقدام کردیم اما هنوز خبری از ویزا نیست. تاریخ لاجمنت مدارکمون 7 مارچ بوده، یه سری مدارک اضافه هم ازمون خواسته بود که 8 جون براش فرستادیم.شما چند وقته اقدام کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpour64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    سلام و تبریک. واقعیت رو بهشون بگین (هم استادتون و هم شخصی که از تحصیلات تکمیلی باهاش در تماس بودین) اینکه باید ویزای ترانسفر هم بگیرین و خودش یه زمانی میخواد و تاکید کنید که سعی میکنید کارتون رو در کمترین زمان ممکن انجام بدین. با این موارد آشنا هستن. مقطعتون اگه دکتراست که اول هر ماه می تونید شروع کنید. نامه آفرتون مال سپتامبر 2013 بوده؟

Junior Member

من اوایل جون اقدام کردم ( 2 ماهه) امروز تازه از ایشون ای- میل گرفتم.
    از شیر مرغ تا جون آدمیزادم براش مدارک فرستاده بودم باز یک سوال بی ربط کرده که استادت کیه!!!! در حالیکه کلیه اینا رو هم تو سی وی ام هم تو نامه هام هم تو معرفی نامه نوشتم.......
    یعنی فکر کنم یک دق اساسی بکنم با ایشون. منم استرسییییییی.

باز هم اگر کسی آقای پراوز آفیسرشون بوده اطلاع بدن یک برآورد کنیم چقدر پروژه های ایشان طول می کشه.

مرسسییییی از همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elitor85 نمایش پست ها
    سلام دوستان

پیشاپیش ممنونم
    افيسر من ايشون هستند و الان ٨ ماهه كه منتظرم!